Budujemy, budujemy!

 

Choć to początek kalendarzowej zimy, aura jest wciąż wyjątkowo łaskawa. I dobrze, bo to znacznie ułatwia prace budowlane w Botanice i Centaura. A co dzieje się na naszych budowach? W pierwszym z dwóch budynków projektu Botanika trwa obecnie montaż drzwi wewnętrznych do mieszkań. Dodajmy, że drzwi są wyjątkowo solidne i bardzo estetyczne - okładzina wykonana została z wysokiej jakości forniru w kolorze dębu. Świetnie wyglądają już także klatki schodowe, na których ułożono płytki, a wkrótce rozpocznie się malowanie ścian. Fachowcy wykonują też ostatnie próby wszystkich instalacji, po części zagospodarowany został już także teren przed budynkiem.

W tym samym czasie trwa wznoszenie ścian w budynku B, który powstaje tuż obok pierwszego budynku Botaniki - pracownicy budowlani przygotowują obecnie strop II piętra.

A co z Centaura? Tu także roboty trwają nieprzerwanie. I tak - na gotowej konstrukcji dachu specjaliści montują obecnie dachówkę ceramiczną, a w samym budynku wykonywane są instalacje elektryczne. Dodatkowo, dzięki sprzyjającej pogodzie, trwa izolowanie ścian zewnętrznych wraz z ułożeniem warstwy elewacyjnej. W naszej galerii dostępne są już najnowsze zdjęcia z placów budowy:
Botanika - galeria zdjęć z placu budowy
Centaura - galeria zdjęć z placu budowy

Przypominamy, że mieszkania wykonane w ramach pierwszego etapu Botaniki zostaną przekazane do użytku pod koniec I kwartału przyszłego roku, zaś budynek Centaura ma być gotowy do końca czerwca 2017 roku. Warto więc skorzystać z okazji i kupić już dziś niemal gotowe mieszkanie - mamy jeszcze kilka wolnych lokali. Szczegóły znajdziecie Państwo w zakładce "Oferta", zachęcamy także do wizyty w naszym biurze sprzedaży (ul. Izydy).

Ale taras!

 

Wygodne mieszkanie z pięknym tarasem? W naszej ofercie tego typu lokale dostępne są zarówno w Botanice, jak i w budynku Centaura. Ot, choćby 3-pokojowe mieszkanie o numerze 22 (Centaura). Lokal posiada duży salon, połączony zgrabnie z aneksem kuchennym. Oba te pomieszczenia mają łącznie 25,8 m2 powierzchni, co oznacza, że można je naprawdę ciekawie zaaranżować. Mieszkanie posiada dodatkowo dwa ładne pokoje (11,8 m2 i 12,8 m2) - w każdym z nich można urządzić zarówno wygodną sypialnię, jak i praktyczny gabinet do pracy. Na uwagę zasługuje też bardzo ładna, ustawna łazienka z dużym oknem poddaszowym.

Powróćmy teraz do salonu, bo to z niego właśnie można wyjść na piękny, blisko 18-metrowy taras ze słoneczną, południową ekspozycją. A widok? Panorama Osowej w całej krasie! Nic, tylko wypoczywać! Powtórzy zatem - mieszkanie nr 22 w inwestycji Centaura, naprawdę warto się nim zainteresować.

Piękne tarasy dostępne są także w mieszkaniach Botaniki (II etap) - mowa o lokalach nr 11 i 12. To dwupoziomowe apartamenty z antresolami, o ogromnych możliwościach aranżacyjnych. Pierwszy z lokali ma powierzchnię 74,38 m2, drugi - 61,34 m2. Do każdego z tych mieszkań przynależą aż dwa tarasy, w tym taras prawdziwie "królewski" - ma aż 36 m2 powierzchni! Niemożliwe? A jednak! Z resztą, najlepiej sprawdzić to samemu! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - karty wszystkich dostępnych obecnie lokali znaleźć można w zakładce "Oferta":. Zachęcamy także do tego, by odwiedzić nas osobiście - nasze biuro sprzedaży dostępne jest tuż obok placu budowy projektu Botanika (Gdańsk Osowa, ul. Izydy). Nasz sprzedawca zaprezentuje każdy z dostępnych lokali, będzie więc okazja, by osobiście sprawdzić, jak piękne są tarasy w mieszkaniach Botaniki i Centaura.

Zapraszamy!

Chodźmy do ogrodu!

 

Popołudniowy relaks we własnym zielonym ogrodzie? Czemu nie! W inwestycjach Pomorskich Domów to jak najbardziej możliwe - mieszkania z ogrodami dostępne są w naszej ofercie niemal od samego początku. Pierwsze z nich zaoferowaliśmy mieszkańcom Małego Portu, teraz podobne lokale kupić można zarówno w Botanice, jak i przy Centaura. Dodajmy, że to nie byle jakie ogrody - ich powierzchnia wynosi nawet do 160 m2! Bez trudu znajdzie się tam miejsce na pokaźny zestaw wygodnych mebli ogrodowych, w sam raz na popołudniowe spotkanie w gronie znajomych. Taki ogród to także wymarzony plac zabaw dla naszych milusińskich - wystarczy tu miejsca na dużą huśtawkę, piaskownicę lub drewniany domek, marzenie każdego dziecka! Nie ma co kryć - taki ogród to prawdziwy prezent dla całej rodziny! Warto dodać, że wyjście do każdego ogrodu poprzedza część utwardzona wykonana z estetycznej kostki brukowej, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem.

Najtańsze mieszkanie ze słonecznym ogrodem można u nas kupić już za 207 000 zł. W tej chwili w ofercie dostępnych jest 9 mieszkań z ogrodami: 5 w inwestycji Centaura oraz 4 w Botanice (budynek B). Zachęcamy do zapoznania się z tą ofertą (informacje w zakładkach Botanika i Centaura), a po szczegóły zapraszamy do naszego biura sprzedaży (Gdańsk Osowa, ul. Izydy). Powtórzmy raz jeszcze - nowe mieszkanie z zielonym ogrodem? Zdecydowanie tak! To prawdziwie wiosenny zestaw!

Botanika II w mediach

 

I znów o inwestycjach Pomorskich Domów poczytać można nie tylko na naszej stronie, ale także w najważniejszych serwisach nieruchomości. Mowa o serii artykułów poświęconych II etapowi Botaniki - artykuły na ten temat opublikowane zostały m.in. w serwisach domy.pl, morizon.pl, rynekpierwotny.pl i nieruchomości-online.pl, w którym od niedawna można znaleźć naszą ofertę. Zachęcamy do lektury:
Botanika - II etap już w sprzedaży! (morizon.pl, 21.11.2016)
II etap Botaniki już w sprzedaży (rynekpierwotny.pl, 23.11.2016)
II etap gdańskiej Botaniki już w sprzedaży (domy.pl, 21.11.2016)
Kameralna inwestycja Botanika - etap II już w sprzedaży (nieruchomosci-online.pl, 22.11.2016)

Przypominamy, że w ubiegłym tygodniu rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań w tej inwestycji - wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. W ofercie dostępne są m.in. mieszkania z ogrodami oraz bardzo ładne mieszkania poddaszowe, z antresolą i tarasami. To naprawdę duża gratka, bo do każdego z takich mieszkań przynależą aż dwa tarasy o łącznej powierzchni 50 m2! Oczywiście, jest też cały wachlarz ustawnych lokali na niższych kondygnacjach. A osoby, które szukają mieszkania "na już" informujemy, że w I kwartale przyszłego roku oddajemy do użytku pierwszy z dwóch budynków Botaniki, przygotowywany w ramach I etapu tego projektu. I właśnie w tym budynku dostępne są wciąż dwa bardzo ładne mieszkania trzypokojowe - na pierwszym i drugim piętrze. Szczegóły dotyczące tych lokali znaleźć można w zakładce Botanika. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z naszym biurem sprzedaży (tel. 607 607 464). I oczywiście zapraszamy do nas - plac budowy projektu Botanika znajduje się tuż obok naszego biura, będzie więc możliwość, by osobiście obejrzeć każde z tych mieszkań.

Botanika: II etap już w sprzedaży!

 

No i stało się - właśnie dziś rozpoczynamy sprzedaż II etapu projektu mieszkaniowego Botanika! W jego ramach przygotowanych zostanie 13 dwu- i trzypokojowych mieszkań, kameralność jest więc gwarantowana!

Podobnie jak w przypadku I etapu Botaniki (budynek A), w budynku B dostępne będą wygodne mieszkania parterowe z zielonymi ogrodami oraz ustawne lokale z dużymi balkonami położone na wyższych kondygnacjach. Prawdziwą ozdobą tej inwestycji będą dwa mieszkania z dużymi antresolami, które dają ogromne możliwości aranżacyjne. Taka antresola to wprost wymarzone miejsce na ustronną, klimatyczną sypialnię, jak i pokój rekreacyjny. Dodajmy jeszcze, że do każdego z mieszkań poddaszowych przypisane zostały po dwa piękne tarasy o powierzchniach 14 i 36 m2! Przyznają Państwo - to dopiero gratka!

Inwestycja zostanie ogrodzona, a na jej terenie przygotowanych zostanie kilkadziesiąt miejsc postojowych, do wyłącznego korzystania przez właścicieli mieszkań. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych - na terenie inwestycji powstanie niewielki plac zabaw. Warto też dodać, że prócz naturalnej zieleni, w którą wkomponowany został nasz projekt, przygotowane zostaną dodatkowo nasadzenia, które podkreślać będą wyjątkowość tego miejsca.

I etap inwestycji jest już na ukończeniu – przyszli mieszkańcy otrzymają klucze do swoich mieszkań pod koniec I kwartału przyszłego roku. Dodajmy, że budynku A dostępne są jeszcze dwa ładne mieszkania na I i II piętrze. Z kolei budynek B zostanie oddany do użytku z początkiem IV kwartału 2017 roku.

Szczegółowa oferta dostępna jest już na naszej stronie internetowej - wystarczy zajrzeć na podstronę poświęconą Botanice. Obok rzutów wszystkich lokali, znajdą tam Państwo także informacje na temat cen oraz bieżące zestawienie dostępności poszczególnych mieszkań. A w naszej galerii opublikowaliśmy najnowsze wizualizacje terenu inwestycji – właśnie tak wyglądać będzie już wkrótce Botanika, nowy projekt mieszkaniowy w gdańskiej Osowej.

Osoby zainteresowane nową ofertą mieszkaniową zachęcamy do kontaktu telefonicznego (tel. 607 607 464) oraz mailowego (biuro@pomorskiedomy.pl). Zapraszamy także do naszego biura sprzedaży, tuż obok placu budowy Botaniki, przy ulicy Izydy. Biuro dostępne jest dla klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00.

Zapraszamy!

O Pomorskich znów głośno!

 

Z przyjemnością informujemy, że w najważniejszych serwisach nieruchomości ponownie znaleźć można artykuły poświęcone postępom prac na naszych budowach - Botanice i Centaura. Piszą o nas m.in. serwisy morizon.pl, domy.pl, housemarket.pl oraz rynekpierwotny.pl. Zachęcamy do lektury:

Co słychać w Pomorskich Domach? (rynekpierwotny.pl, 03.11.2016)
Botanika i Centaura: coraz wyżej! (morizon.pl, 09.11.2016)
Pomorskie Domy: wszystko zgodnie z planem! (domy.pl, 07.11.2016)
Botanika już pod dachem (housemarket.pl, 04.11.2016)

Oczywiście, wszystkie informacje dotyczące naszych projektów publikujemy także na bieżąco na naszej stronie internetowej, w zakładce Aktualności. Zachęcamy także, by zapoznać się z naszą bieżącą ofertą - obecnie dostępne są jeszcze dwa ostatnie mieszkania w Botanice oraz kilka lokali w inwestycji Centaura. Przypominamy jednocześnie, że pierwszy z dwóch budynków realizowanych w ramach projektu Botanika będzie gotowy już niebawem - planujemy przekazać mieszkania w I kwartale przyszłego roku.
Zachęcamy także do wizyty w naszym biurze sprzedaży, które znajduje się tuż przy placu budowy Botaniki (Gdańsk Osowa, ul. Izydy). Informacje uzyskać można także telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 607 607 464.

Botanika już pod dachem!

 

Na naszych budowach prace nie ustają nawet na chwilę. Widać to zarówno na Centaura, gdzie robotnicy wznoszą właśnie ściany ostatniej kondygnacji, jak i na Botanice, gdzie trwają intensywne prace dekarskie. Ale po kolei...

W ciągu trzech ostatnich tygodni trwały prace nad przygotowaniem ścian i stropu drugiego piętra budynku Centaura. A że cała praca poszła sprawnie, zgodnie z terminem, lada dzień ściany nośne całego budynku będą wymurowane! Ale oczywiście prace toczą się nie tylko na zewnątrz – równie sprawnie wznoszone są ściany działowe w poszczególnych mieszkaniach.

A Botanika? Tu także widać duże postępy – dobrze wyizolowany dach przykrywany jest obecnie dachówką, a na kolejnych ścianach zewnętrznych budynku pojawia się tynk. Dodajmy, że w ostatnich dniach zakończyliśmy montaż instalacji elektrycznych wewnątrz Botaniki, a także – nakładanie tynków w mieszkaniach. Teraz dopiero pięknie się prezentują! W ślad za tym poszły już kolejne prace, m.in. nakładanie posadzek i wylewek na klatce schodowej.

Jak zawsze, efekty prac można ocenić, zaglądając do naszej galerii z placów budowy:
Botanika - galeria zdjęć z placu budowy
Centaura - galeria zdjęć z placu budowy
A po szczegóły oferty zapraszamy do naszego biura sprzedaży, tuż obok inwestycji Botanika. Przypominamy, że biuro czynne jest między 8.00 a 16.00, od poniedziałku do piątku. Warto też wcześniej umówić się na spotkanie, dzwoniąc pod numer telefonu: 607 607 464.

Zapraszamy!

Gustownie i stylowo...

 

Nasze inwestycje budujemy nie tylko szybko i solidnie, ale przede wszystkim - estetycznie, dbając o każdy, najdrobniejszy nawet, detal. Tak powstawał Mały Port, podobnie będzie też w przypadku Centaura i Botaniki - kolejnych projektów mieszkaniowych realizowanych przez Pomorskie Domy w gdańskiej Osowej.

Zachęcamy, by już dziś przyjrzeć się im bliżej - jest to możliwe dzięki obrazom 3D, wiernie odwzorowującym przyszłe wnętrza klatek schodowych w naszych inwestycjach. Wizualizacje doskonale oddają charakter i styl, jaki chcielibyśmy nadać obu tym miejscom.

W obu wypadkach podstawą wystroju będzie wysokiej klasy gres posadzkowy o stonowanej kolorystyce. Dodatkowo, w przypadku Botaniki na ścianach pojawią się liczne elementy dekoracyjne, m.in. panele o strukturze szlachetnego drewna oraz wielkoformatowe grafiki zaprojektowane i wykonane ściśle na potrzeby tego projektu. Podobnie będzie w przypadku Centaura - ściany klatki schodowej okryte zostaną stylową tapetą, którą uzupełnią panele formatowane, różnej szerokości, ułożone w taki sposób, by sprawiały wrażenie struktury przestrzennej.

Doskonałym i bardzo praktycznym uzupełnieniem będą lustra osadzone na płytach meblowych i ozdobione w obrzeżach gustownymi panelami. Także w tym wypadku pojawią się liczne nawiązania do nazwy projektu, m.in. logotyp inwestycji, wykonany z folii "szronionej", na płaszczyznach luster. W klatkach schodowych Botaniki i Centaura nie zabraknie światła, które zapewnią liczne lampy, różnej wielkości, osadzone w pięknych, nadbudowanych oprawach. Wyjątkowy charakter podkreślać będą stalowe poręcze balustrad.

Nie ma co kryć - te wnętrza naprawdę mogą się podobać. Warto już dziś przyjrzeć się im bliżej, do czego zachęcamy:

Części wspólne - Centaura
Części wspólne - Botanika

Zgodnie z planem!

 

Minęły ledwie dwa tygodnie, a na naszych budowach znów widać duże zmiany. W końcu - jak budować, to szybko, sprawnie i konkretnie! I tak: na zewnętrznych ścianach Botaniki montowane są obecnie elementy izolacji termicznej, która już wkrótce przykryta zostanie cienkowarstwowym tynkiem. Zgodnie z terminarzem budowy, prace te powinny się zakończyć w ostatnich dniach października. Intensywne prace trwają także w środku - gotowe są już m.in. tynki wewnętrzne na parterze, pierwszym i drugim piętrze. Jak zapewnia kierownik budowy, ta część prac zostanie wykonana do końca bieżącego miesiąca. Dodajmy jeszcze, że niebawem rozpocznie się montaż dachówki.

A co słychać na Centaura? Odpowiadamy - „pełną parą” wyrosły już ściany pierwszego piętra, lada dzień pojawi się więc strop kolejnej kondygnacji. Gotowa jest już także hala garażowa, można więc spokojnie powiedzieć: na Centaura wszystko idzie zgodnie z planem!

Zachęcamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z naszych placów budowy: 
Botanika - galeria zdjęć z placu budowy
Centaura - galeria zdjęć z placu budowy

Zapraszamy!

Okna w Botanice, Centaura nad ziemią

 

Prace budowlane przy naszych inwestycjach nie ustają nawet na chwilę, a wszystko idzie zgodnie z harmonogramem - tak, w największym skrócie, opisać można proces budowlany Botaniki i Centaura. Najlepszym na to dowodem są piękne okna, których montaż w budynku Botaniki właśnie zakończono. Co dalej? Już od kilku dni trwa nakładanie tynków gipsowych w poszczególnych mieszkaniach. Równolegle, trwa montaż instalacji elektrycznych w lokalach, a lada dzień robotnicy rozpoczną prace związane z przygotowaniem elewacji zewnętrznej Botaniki.

Nie gorzej jest na Centaura - mówiąc żargonem budowlanym, inwestycja „wyszła z ziemi”, co oznacza, że pracownicy montują obecnie zbrojenie ścian parteru. Już wkrótce, wzorem ścian w hali garażowej, one także zostaną zalane betonem. I tak krok po kroku, kondygnacja po kondygnacji, aż do ostatniego, trzeciego piętra.

W naszej galerii dostępne są już nowe zdjęcia dokumentujące postępy prac budowlanych - widać na nich jak na dłoni, że „praca wre”. Zachęcamy do ich obejrzenia:

Botanika - galeria zdjęć z placu budowy
Centaura - galeria zdjęć z placu budowy

Jednocześnie przypominamy, że zarówno w Botanice, jak i w inwestycji Centaura dostępne są wciąż mieszkania do nabycia. W Botanice pozostały już tylko dwa lokale: 57-metrowe mieszkanie trzypokojowe oraz wygodne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m2. Obydwa - na II piętrze. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą Centaura - tam wolnych mieszkań jest nieco więcej, ale i tu warto się spieszyć, bo z każdym dniem pojawiają się nowe rezerwacje! Wszelkie szczegóły dotyczące oferty dostępne są w naszym biurze sprzedaży (ul. Izydy) oraz pod numerem telefonu: 607 607 464.

Zapraszamy do kontaktu!

Botanika i Centaura - coraz wyżej!

 

Szybko, sprawnie i zgodnie z planem - właśnie tak postępują prace na budowach Botaniki i Centaura. A efekt? Botanika ma już niemal gotową konstrukcję krokwi dachowych. W budynku prowadzony jest także montaż instalacji elektrycznych, hydraulicznych i wentylacyjnych.

Nie gorzej jest także na Centaura: na przygotowanej w pierwszych dniach sierpnia płycie fundamentowej najpierw wzrosły ściany hali garażowej, a dwa tygodnie później - strop hali garażowej. Zachęcamy do lektury artykułów opublikowanych w ostatnich dniach w serwisach nieruchomości, poświęconych właśnie naszym inwestycjom:

Nowe mieszkania w gdańskiej Osowej już w przyszłym roku (otodom.pl, 26.08.2016)
Inwestycje Pomorskich Domów coraz wyżej! (morizon.pl, 25.08.2016)
Botanika i Centaura - coraz wyżej! (rynekpierwotny.pl, 24.08.2016)

Zapraszamy także do odwiedzenia naszej galerii zdjęć, w której na bieżąco dokumentujemy postępy prac budowlanych naszych projektów mieszkaniowych:

Botanika - galeria zdjęć z placu budowy
Centaura - galeria zdjęć z placu budowy

Przypominamy także, że w pierwszych dniach sierpnia otworzyliśmy nowe biuro sprzedaży w Gdańsku Osowej (ul. Izydy). Biuro sąsiaduje bezpośrednio z placem budowy Botaniki, można więc osobiście ocenić postępy prac budowlanych tej inwestycji. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego pod numerem: 607 607 464 lub kontaktu mailowego (biuro@pomorskiedomy.pl).


Mieszkanie w stylu...

 

Nowe mieszkanie można urządzić na tysiące sposobów! Skandynawski minimalizm, luksusowy glamour czy ekstrawagancki vintage - rozwiązań jest naprawdę wiele. My chcemy zaprezentować dziś Państwu nasze pomysły na urządzenie wnętrz w mieszkaniach inwestycji Centaura. To kompletne, doskonale zaprojektowane rozwiązania aranżacyjne dla dwu- i trzypokojowego lokalu. Prawda, że interesujące?

Jasny kolor ścian i kontrastujące z nimi żywe, mocne kolory detali to doskonała propozycja dla młodych rodzin, które chcą żyć wygodnie, ale też - gustownie. W naszych projektach nie brak nowoczesnych elementów, jak choćby harmonijne ułożone sufitowe światła typu led, które doskonale współgrają z podłogą w kolorze bielonego dębu. Szlachetne drewno doskonale sprawdza się także w łazienkach, zwłaszcza - w połączeniu ze śnieżnobiałą glazurą! A przecież podobnych pomysłów może być znacznie więcej!

Przedstawione rysunki powstały w oparciu o projekty mieszkań: 7 i 19 (lub 1 i 12), ale wiele z użytych tu rozwiązań wystroju można zastosować także w innych lokali! Zachęcamy do tego, by już dziś rozpocząć poszukiwania najlepszych pomysłów na własne "M". I oczywiście - do kontaktu z naszym biurem sprzedaży, w którym dostępne są wszelkie informacje na temat oferty mieszkań w budynku Centaura.

Propozycje wystroju mieszkań Centaura - link

Zapraszamy!

Biuro sprzedaży już w Osowej!

 

Szukasz nowego mieszkania w Gdańsku Osowej? Teraz jest ono na wyciągnięcie ręki - wystarczy odwiedzić nasze nowe biuro sprzedaży, zlokalizowane właśnie tu: w sercu gdańskiej dzielnicy Osowa (przy ulicy Izydy). Co ważne, w tym samym miejscu powstaje obecnie jedna z naszych inwestycji - Botanika. Warto więc odwiedzić nasze biuro nie tylko po to, by poznać szczegóły oferty Botaniki, lecz także po to, by osobiście ocenić postępy prac budowlanych.

Dodajmy, że ledwie kilka kroków dalej powstaje drugi z naszych projektów - inwestycja Centaura. Co oczywiste, w biurze obsługi inwestycji uzyskać można informacje także na temat tej oferty. A jest w czym wybierać: Centaura to 25 ustawnych mieszkań, w tym wyjątkowo wygodne mieszkania ze słonecznymi ogrodami i aż 4 lokale na najwyższej kondygnacji, z przestronnymi tarasami!

Chcąc zapewnić jak najlepsze warunki do rozmowy z naszymi klientami, zadbaliśmy o ich komfort - biuro sprzedaży jest klimatyzowane, urządzone gustownie i ze smakiem. A jeśli już o tym mowa - każdy może tu liczyć nie tylko na fachową poradę, ale także na filiżankę aromatycznej kawy!

Biuro obsługi inwestycji czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 16.00. Oczywiście, warto wcześniej zadzwonić, by umówić się osobiście na spotkanie z pracownikiem działu sprzedaży (tel. 607 607 464). Powtórzmy zatem raz jeszcze - teraz komplet informacji na temat oferty Pomorskich Domów najlepiej zdobyć, odwiedzając osobiście nasze nowe biuro sprzedaży w Gdańsku Osowej, przy ulicy Izydy.

Zapraszamy!

Tak się buduje!

 

Jeśli budować, to szybko, sprawnie i fachowo! I tak właśnie powstają nasze projekty, czego najlepszym dowodem są postępy prac na budowach Centaura i Botaniki. Na tej pierwszej przez ostatnie tygodnie trwały intensywne roboty związane z przygotowaniem zbrojenia pod płytę fundamentową. A wszystko po to, by jednego dnia (11 sierpnia) kilkadziesiąt "gruszek" z betonem zwieńczyło dzieła - płyta fundamentowa została zalana! Tym samym, pracownicy budowlani w kolejnych dniach rozpoczną wznoszenie ścian hali garażowej - do poziomu "0".

Nie gorzej jest na drugiej budowie - na Botanice prace także trwają nieprzerwanie. W efekcie, każdy, kto odwiedzi budowę przy ulicy Izydy, może na własne oczy zobaczyć, jak cieśle wznoszą sprawnie konstrukcję dachu, starannie montując kolejne krokwie. Wykonana została konstrukcja lukarn, które zdobić będą poszczególne mieszkania ostatniej kondygnacji tego budynku.

Warto zajrzeć do galerii zdjęć z obu placów budowy:
Botanika - galeria zdjęć z placu budowy
Centaura - galeria zdjęć z placu budowy

I oczywiście, jak zawsze zapraszamy do wizyty w naszym nowym biurze sprzedaży, przy ulicy Izydy, po komplet informacji na temat naszych projektów!

Głośno o Centaura!

 

I znów głośno o nas w mediach - tym razem za sprawą Centaura, naszej nowej inwestycji, której realizację rozpoczęliśmy przed kilkoma tygodniami w gdańskiej Osowej. Artykuły prasowe poświęcone temu projektowi dostępne są m.in. w najważniejszych serwisach nieruchomości, m.in. w serwisie otodom.pl, morizon.pl oraz domy.pl. Zainteresowanych zachęcamy do lektury:

Pomorskie Domy z nową inwestycją (otodom.pl, 25.07.2016)
Nowe mieszkania na mapie Gdańska (morizon.pl, 25.07.2016)
Pomorskie Domy znów budują w Gdańsku Osowej (domy.pl, 25.07.2016)

Oczywiście, komplet informacji na temat tej nowej inwestycji znaleźć można także na naszej stronie, w zakładce Centaura - zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą. Zapewniamy jednocześnie, że jest ona wyjątkowo bogata - można tu znaleźć m.in. piękne mieszkania parterowe ze słonecznymi ogrodami, wyjątkowe mieszkania na ostatniej kondygnacji z bardzo dużymi tarasami, a także ustawne, przestronne lokale na niższych kondygnacjach.
A szczegółowe informacje na temat mieszkań przy Centaura najłatwiej zdobyć, odwiedzając nasze nowe biuro sprzedaży, dostępne tuż przy placu budowy Botaniki (Gdańsk Osowa, ul. Izydy). Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego pod numerem: 607 607 464.

Centaura - premiera inwestycji!

 

Mamy przyjemność poinformować, że rozpoczynamy właśnie sprzedaż kolejnej inwestycji deweloperskiej - Centaura. To piękny projekt mieszkaniowy zlokalizowany w willowej części gdańskiej Osowej (ul. Centaura 4). Lokalizacja to z resztą jeden z największych atutów tego projektu - budynek wkomponowany zostanie w istniejącą już niską, willową zabudowę dzielnicy, a otoczony bogatym drzewostanem, świetnie wpisze się w charakter tego wyjątkowego miejsca.

Na czterech kondygnacjach powstanie łącznie 25 ustawnych mieszkań o powierzchniach między 36 - 61 m2. To już kolejna inwestycja Pomorskich Domów, w której przyszli mieszkańcy lokali parterowych będą mogli cieszyć się z zielonych ogrodów (nawet do 150 m2), a właściciele mieszkań na ostatniej kondygnacji - z pięknych tarasów widokowych przypisanych do tych lokali.

Budynek Centaura będzie podpiwniczony - w hali garażowej przygotowane zostaną miejsca postojowe. Do każdego z nich przynależeć będzie praktyczny boks na akcesoria samochodowe. Nie zabraknie też zewnętrznych miejsc postojowych - zostały zaprojektowane przed budynkiem, na grodzonym terenie, co zapewni bezpieczeństwo pozostawionych na nim aut. W budynku Centaura powstaną też wygodne komórki lokatorskie.

Budynek Centaura zostanie zrealizowany do końca II kwartału 2017 roku. Więcej informacji na temat tego projektu znaleźć można na naszej stronie internetowej. Zachęcamy zwłaszcza do zapoznania się z bogatą ofertą mieszkań. A już wkrótce - pierwsze zdjęcia z placu budowy. Szczegółowe informacje na temat mieszkań w inwestycji Centaura można uzyskać pod nr tel. 607 607 464 lub e-mail: dmalottke@pomorskiedomy.pl.

I już na I piętrze!

 

Wystarczyły dwa tygodnie, by Botanice przybyła następna kondygnacja! I tym samym, mamy gotowe I piętro! A to przecież nie koniec: pracownicy budowlani niemal natychmiast rozpoczęli roboty związane ze zbrojeniem kolejnego stropu. I znów, jak poprzednio, gdy tylko zalany beton stężeje, da podstawę pod prace murarskie dla kolejnej kondygnacji. Mówiąc wprost - Botanika rośnie, że aż miło patrzeć!

Warto dodać, że równie sprawnie, co budowa, idzie też sprzedaż mieszkań w tej inwestycji - w tej chwili w rezerwacji jest już 11 z 16 dostępnych w ofercie mieszkań. To najlepszy dowód, że dobra lokalizacja jest zawsze w cenie! Ale jest jeszcze czas, by dołączyć do grona przyszłych mieszkańców tej nowej osowskiej inwestycji - wystarczy zadzwonić, by umówić się na spotkanie w sprawie wybranego lokalu. Zapraszamy do kontaktu: tel. 607 670 464, mail: biuro@pomorskiedomy.pl

Zachęcamy też do obejrzenia najnowszych fotografii z placu budowy, dokumentujących szybkie postępy budowlane na Botanice. Zdjęcia dostępne są w naszej galerii zdjęć - zapraszamy!

Parter Botaniki gotowy!

 

Ledwie przed miesiącem rozpoczęliśmy budowę i oficjalną sprzedaż mieszkań w Botanice, a dziś już możemy zakomunikować z dumą - parter jest gotów! Wyjątkowo sprawnie przebiegły prace związane z przygotowaniem wykopu i fundamentów pod przyszły budynek, dlatego pracownicy budowlani mogli równie szybko rozpocząć wznoszenie ścian zewnętrznych dla mieszkań parterowych. Co więcej, prace murarskie także przebiegły bardzo szybko, dlatego dziś robotnicy przygotowują już zbrojenie pod pierwszy strop - zalanie betonem tej części budynku odbędzie się już w najbliższych dniach. Co dalej? Gdy tylko materiał zwiąże, rozpocznie się murowanie kolejnych pięter. I tak do skutku, aż do ostatniej kondygnacji.

Nie ma co kryć - zainteresowanie ofertą Botaniki jest wyjątkowo duże, co potwierdza, że inwestor znów doskonale wybrał lokalizację i charakter nowego projektu. W tej chwili w rezerwacji jest już 9 z 16 dostępnych mieszkań, dlatego zachęcamy, by nie czekać zbyt długo z wyborem. A po szczegóły oferty najlepiej zwrócić się do naszego działu sprzedaży - tel. 607 607 464. Komplet informacji można też uzyskać pod adresem e-mail: biuro@pomorskiedomy.pl

Zachęcamy także do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy - fotografie dostępne są w naszej galerii.

Botanika - o tym się pisze!

 

W ostatnich dniach w kilku wiodących portalach nieruchomości opublikowany został artykuł poświęcony naszej nowej inwestycji w Gdańsku Osowej. Materiał znaleźć można w serwisach morizon.pl, domy.pl, gratka.pl oraz wielu innych, a mowa jest w nich m.in. o licznych zaletach Botaniki, w tym o doskonałej lokalizacji naszej inwestycji. Zachęcamy do lektury:

Pomorskie Domy z nową inwestycją w Gdańsku (gratka.pl, 10.06.2016) 
Nowe mieszkanie w Gdańsku? Naturalnie! (morizon.pl, 10.06.2016) 
Kameralna Botanika zachwyci tarasami (housemarket.pl, 10.06.2016) 

Jednocześnie przypominamy, że sprzedaż mieszkań w Botanice nadal trwa! Dostępnych jest jeszcze wiele pięknych, przestronnych lokali, w tym - wyjątkowe mieszkanie poddaszowe z bardzo dużym tarasem! Więcej informacji na temat naszej oferty znaleźć można w zakładce Botanika, a także pod numerem telefonu: 607 607 464.

 

Botanika - wielka premiera!

 

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań w nowej, kameralnej inwestycji - Botanice. Jej budowa właśnie się rozpoczyna.

Botanika to kolejny projekt Pomorskich Domów realizowany na terenie gdańskiej dzielnicy Osowa, w jej najlepszej, bo willowej części (ul. Izydy). W budynku A powstanie 16 pięknych mieszkań i apartamentów o różnych układach i powierzchniach - w ofercie dostępne są zarówno 2-pokojowe wygodne mieszkania z dużymi balkonami, jak i przestronne 3-pokojowe apartamenty z dwoma słonecznymi tarasami. 

Budynek wkomponowany został w piękną zieleń i zadrzewienia, tak charakterystyczne dla tej części Osowej. Botanika to przy tym projekt niezwykle rodzinny - najmłodsi mieszkańcy osiedla będą mogli bawić dowoli na specjalnie przygotowanym dla nich placu zabaw! Warto też przyjrzeć się bliżej gustownej elewacji, będącej połączeniem prostej, niezwykle funkcjonalnej bryły z licznymi zdobieniami, w tym - z charakterystyczną dla projektów Pomorskich Domów okładziną ze szlachetnego drewna (cedr kanadyjski).

Równie starannie zaprojektowane zostały także części wspólne Botaniki - przygotowane zostaną w oparciu o najwyższej klasy materiały budowlane. W części wspólnej Botaniki zaprojektowano funkcjonalne komórki lokatorskie, a przed budynkiem przygotowanych zostanie szereg miejsc postojowych, do wyłącznego korzystania przez właścicieli mieszkań. 

Szczegółowych informacji na temat mieszkań w inwestycji Botanika można zasięgnąć pod nr tel. 607 607 464 lub e-mail: dmalottke@pomorskiedomy.pl. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą!

 

Mały Port sprzedany!

 

Mamy przyjemność poinformować, że w ostatnich dniach zakończyliśmy sprzedaż mieszkań w inwestycji Mały Port - wszystkie lokale znalazły już swoich szczęśliwych nabywców, tym samym realizację projektu uznajemy za zakończoną.

Wszystkim mieszkańcom Małego Portu pragniemy podziękować za powierzone nam zaufanie - życzmy Państwu wielu udanych lat w waszych nowych, pięknych mieszkaniach. Jednocześnie pragniemy zapewnić, że z podobną starannością i zaangażowaniem realizować będziemy kolejne projekty inwestycyjne.

Z wyrazami szacunku,

Pomorskie Domy