Aaaaaaale mieszkanie!

 

Szukasz nowego mieszkania, do którego mógłbyś wprowadzić się niemal lada dzień? My mamy taką ofertę - to mieszkania w Meritum, nowym budynku w Gdańsku Osowej, którego realizacja jest już na ostatniej prostej. W tym trzykondygnacyjnym budynku (parter, I piętro, II piętro) powstaną zaledwie 32 ustawne lokale, mówimy więc o bardzo kameralnej inwestycji, w której będzie się po prostu przyjemnie mieszkać.

Choć sporo mieszkań z oferty Meritum zostało już sprzedanych, to wciąż do nabycia jest kilka naprawdę atrakcyjnych lokali. Dla przykładu - świetnie prezentują się mieszkania 2-pokojowe z wyjątkowo przestronnym pokojem dziennym. Mowa o lokalach 1B, 8B i 13B - każde z nich o powierzchni 48 m2. Salon połączony z aneksem kuchennym ma w takim mieszkaniu aż 28 m2! Taka powierzchnia gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Dodajmy jeszcze, że wejście do tego pomieszczenia poprzedza 6-metrowy hol z dwiema dużymi wnękami na garderoby. W ten sposób pomieszczenie, prócz niewątpliwej wygody, zyskuje czysto praktyczny charakter. Oprócz przestronnego salonu, mieszkania 1B/8B/13B wyposażone są w ustawną sypialnię o powierzchni blisko 13 m2 oraz w wyjątkowo dużą, bo blisko 5-metrową łazienkę. Dodatkowo, do mieszkania 1B przypisany jest zielony ogród o powierzchni ponad 30m2, a mieszkania na wyższych kondygnacjach mają duże, ponad 4-metrowe balkony.

A teraz najważniejsze - choć pierwotny plan zakładał zakończenie budowy w czerwcu przyszłego roku, to już dziś wiadomo, że budynek Meritum będzie gotowy szybciej. - Dobrze przygotowany harmonogram prac budowlanych pozwolił nam zaoszczędzić parę miesięcy, co w praktyce oznacza, że mieszkania trafią do rąk naszych klientów zdecydowanie prędzej - wyjaśnia Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy.

Więcej informacji na temat oferty Meritum można znaleźć w tym miejscu: 
Meritum - oferta mieszkań

 

Mieszkania w Meritum prawie gotowe

 

Szukasz nowego mieszkania w Gdańsku, do którego mógłbyś wprowadzić się w ciągu najbliższych miesięcy? Taką możliwość daje zakup lokalu w Meritum - projekciej mieszkaniowym, którego budowę prowadzimy od lutego br. Dobre tempo prac budowlanych sprawiło, że budynek jest już niemal gotowy.

– Trwają prace wykończeniowe na klatkach schodowych, gdzie układane są kafle podłogowe, malujemy już także ściany na poszczególnych piętrach. Równocześnie układamy posadzki w hali garażowej, rozpoczęliśmy też prace związane z wytyczeniem dróg wewnętrznych, trwa montaż oświetlenia. A każdy, kto będzie przechodził obok Meritum, może osobiście ocenić urodę elewacji budynku, która ozdobiona została elementami z cedru kanadyjskiego. Dodam, że świetnie prezentuje się mansardowy dach w kolorze grafitowym, który także jest już gotowy – wylicza Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży mieszkań w firmie Pomorskie Domy.

Zgodnie z pierwotnym planem, budynek Meritum miał zostać oddany do użytku w czerwcu przyszłego roku. Wiele wskazuje jednak na to, że termin ten będzie znacznie krótszy i mieszkania trafią szybciej w ręce przyszłych właścicieli. Dlatego każdy, kto szuka nowego mieszkania, koniecznie powinien zapoznać się z ofertą Meritum. – Choć spora część z oferowanych w Meritum lokali znalazła już swoich nabywców, wciąż mogę zaproponować kilka naprawdę atrakcyjnych mieszkań w tym budynku, między innymi wyjątkowe mieszkania parterowe z zielonymi ogrodami. Taki ogród to idealne miejsce na popołudniowe spotkanie w gronie rodziny czy najbliższych znajomych – mówi Dariusz Malottke.

Przypominamy także, że Meritum to nie jedyna inwestycja, jaką firma Pomorskie Domy realizuje obecnie na terenie Gdańska Osowej. - W starej części ulicy Kielnieńskiej, na odcinku prowadzącym do zajezdni autobusowej, od dwóch miesięcy budujemy projekt o nazwie Premio. W jego ramach powstanie łącznie 26 mieszkań. I choć tu także większość lokali została już zarezerwowana, jest jeszcze kilka atrakcyjnych mieszkań, które chętnie zaprezentujemy zainteresowanym - dodaje kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.

Szczegóły obu tych ofert dostępne są na naszej stronie w zakładkach Meritum oraz Premio - zapraszamy!

Meritum - o tym się pisze!

 

Prace budowalne przy Meritum idą "pełną parą", o czym w ostatnich dniach informują popularne serwisy nieruchomości. Artykuły poświęcone naszej inwestycji opublikowano między innymi na stronach portali: domy.pl, morizon.pl, oferty.net, rynekpierwotny.pl, tabelaofert.pl oraz nieruchomosci-online.pl. Zachęcamy do lektury:

Pomorskie Domy kończą budowę Meritum w Gdańsku (nieruchomosci-online.pl, 25.10.2017)
Zamieszkaj w gdańskim Meritum (rynekpierwotny.pl, 24.10.2017)
Meritum w Gdańsku prawie gotowe (domy.pl, 24.10.2017)
Meritum - tu warto zamieszkać! (morizon.pl, 25.10.2017)
Mieszkania w Meritum wkróte gotowe (tabelaofert.pl, 19.10.2017)
Meritum w Gdańsku prawie gotowe (oferty.net, 24.10.2017)

Jednocześnie przypominamy, że w ofercie Meritum dostępnych jest jeszcze kilka atrakcyjnych mieszkań, którymi z pewnością warto się zainteresować. Szczegóły dostępne są w zakładce "Meritum" na naszej stronie internetowej, zachęcamy też do wizyty w naszym biurze sprzedaży (Gdańsk Osowa, ul. Koziorożca, tel. 607 607 464).

Zamieszkaj w Meritum!

 

Gdzie w Gdańsku mieszka się najbezpieczniej? Odpowiadamy - w Osowej! To właśnie ta dzielnica, obok Strzyża i Wyspy Sobieszewskiej, uważana jest obecnie za najbezpieczniejsze miejsce na mapie Gdańska. Skąd to wiemy? Serwis otodom.pl opublikował właśnie wyniki badań atrakcyjności poszczególnych dzielnic Trójmiasta. Zdaniem badanych, to właśnie nasza dzielnica należy do najbardziej bezpiecznych w Gdańsku.

A przecież to nie jedyna zaleta Osowej - jej popularność wzrasta także z powodu licznych inwestycji miejskich realizowanych na naszym terenie. Przykłady można mnożyć - choćby budowa ronda na skrzyżowaniu Wodnika i Jednorożca, które zostało właśnie oddane do użytku. Kolejna dobra wiadomość dotyczy budowy ulicy Nowy Świat, która połączy ulicę Wodnika z ulicą Zeusa. Droga, wraz z pełną infrastrukturą (utwardzona ścieżka, mała architektura) powstanie w ramach większego projektu - budowy zbiornika retencyjnego (Osowa II). Całość ma być gotowa do końca 2018 roku.

Nie sposób nie wspomnieć w tym miejscu o naszej nowej inwestycji – budynku Meritum – którego mieszkańcy z pewnością zyskają na nowej miejskiej realizacji. Ulica Antygony, przy której powstaje Meritum, położona jest bardzo blisko planowanej drogi Nowy Świat. Tym samym, każdy z mieszkańców Meritum będzie mógł prędko, bez większego trudu, dotrzeć do ulicy Wodnika na wysokości sklepu Renk, a stamtąd - do Obwodnicy Trójmiasta. To wręcz wymarzone rozwiązanie!

Właśnie dlatego zachęcamy, by przyjrzeć się bliżej ofercie mieszkań w budynku Meritum - do nabycia są m.in. piękne mieszkania z ogrodami oraz wyjątkowe lokale na wyższych kondygnacjach. Wszystkie - za rozsądną cenę. A do tego - gotowe do zamieszkania już za kilka miesięcy! Taka oferta z pewnością nie będzie czekać! 

Meritum - oferta mieszkań

Premio - ściany w górę!

 

Choć budowę Premio rozpoczęliśmy zaledwie przed miesiącem, to już dziś możemy pochwalić się solidnymi wynikami - stan zero jest już oficjalnie zakończony! Co to oznacza? Odpowiadamy: w przygotowanym wykopie pracownicy budowlani sprawnie osadzili ławę fundamentową, wykonali stosowne zasypki i tym samym można już dziś murować ściany parteru. I to właśnie robimy, co najlepiej widać na najnowszych zdjęciach z placu budowy naszej nowej inwestycji. Wymurowane ściany nośne będą z kolei podstawą do osadzenia pierwszego stropu nad parterem - ten powinien się pojawić w ciągu najbliższych tygodni.

Nie gorzej jest też na placu budowy Meritum - tu także roboty idą wyjątkowo sprawnie. - Gotowy jest już piękny, mansardowy dach oraz tynki zewnętrzne. Dodam, że są to tynki marki Bergmann, tynki najwyższej jakości, z efektem oszczędzania energii - tłumaczy Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży domów i mieszkań firmy Pomorskie Domy. A co jeszcze dzieje się na Meritum? - Układamy kafle podłogowe na klatkach schodowych, trwają też dalsze prace związane z wykończeniem części wspólnych. Warto wspomnieć, że na elewacji Meritum pojawi się piękne drewno, charakterystyczne dla naszych projektów mieszkaniowych. I znów będzie to cedr kanadyjski, jeden z najbardziej szlachetnych i gustownych materiałów dekoracyjnych dostępnych na rynku - dodaje Dariusz Malottke.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Premio:
Premio - galeria zdjęć z placu budowy

W bieli!

 

Śnieżną bielą skrzy się już wschodnia i północna część elewacji Meritum - to znak, że roboty budowlane trwają w najlepsze! Można już także podziwiać ozdobne elementy wykonane ze szlachetnego drewna - cedru kanadyjskiego. A to przecież tylko część z wielu prac, jakie w ostatnich tygodniach wykonano na naszej inwestycji. Wyliczmy więc prędko pozostałe:
- w mieszkaniach oraz na klatkach schodowych trwa wylewanie posadzek,
- na ukończeniu jest piękny, mansardowy dach,
- zakończono roboty związane z przygotowaniem tynków wewnętrznych w mieszkaniach i częściach wspólnych.
Sporo tego, prawda? A my już teraz zapewniamy, że na budowie Meritum roboty budowlane będą się toczyć z taką samą intensywnością.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy - jest na co popatrzeć!
Meritum - galeria zdjęć z placu budowy

Premiera Premio!

 

Mamy przyjemność poinformować, że rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji mieszkaniowej o nazwie Premio. To kolejny kameralny projekt Pomorskich Domów realizowany w gdańskiej dzielnicy Osowa, tym razem przy ulicy Kielnieńskiej.

W czterokondygnacyjnym budynku Premio powstanie łącznie 26 wygodnych mieszkań o powierzchniach między 38 m2 a 58 m2. – Do nabycia będą tu między innymi ładne mieszkania dwupokojowe o słonecznej, południowej ekspozycji oraz ustawne lokale trzypokojowe, także bardzo słoneczne. Jak zawsze, mamy ofertę dla osób ceniących sobie kontakt z naturą, czyli mieszkania parterowe z zielonymi ogrodami – zapewnia Dariusz Malottke, kierownik działu sprzedaży Pomorskich Domów.

Teren wokół budynku Premio zostanie odpowiednio zagospodarowany, oświetlony oraz ogrodzony, a w jego frontowej części powstaną miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania przez mieszkańców budynku. W środku, prócz pięknie zaaranżowanych klatek schodowych, przyszli właściciele mieszkań otrzymają m.in. praktyczne komórki lokatorskie.

Patrząc na wizualizacje Premio, już dziś można śmiało powiedzieć, że budynek będzie prawdziwą ozdobą Osowej – z jasną barwą elewacji kontrastować będą liczne elementy dekoracyjne wykonane ze szkła i metalu. Nasza firma ma też swój autorski pomysł na zagospodarowanie terenu wokół budynku, dzięki temu Premio będzie rzeczywiście projektem wyjątkowym.

Sprzedaż mieszkań w inwestycji Premio właśnie się rozpoczęła. – Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane zakupem mieszkania w inwestycji Premio. Mamy gotowe plany wszystkich mieszkań, chętnie je udostępnimy. Komplet informacji można już znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce "Premio", a po dodatkowe informacje zapraszam do naszego biura sprzedaży, które od kilku tygodni jest w nowym miejscu, przy ulicy Koziorożca – mówi Dariusz Malottke z firmy Pomorskie Domy.

Zachęcamy do kontaktu:
tel. 607 607 464
e-mail: dmalottke@pomorskiedomy.pl
I zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą – mieszkaniami w Premio!

Biuro sprzedaży przy Koziorożca!

 

Informujemy, że nasze biuro sprzedaży jest teraz w nowym miejscu - przy ulicy Koziorożca w Gdańsku Osowej. Wszystkich zainteresowanych najnowszą ofertą Pomorskich Domów - mieszkaniami przy Meritum - zapraszamy na spotkanie z przedstawicielem działu sprzedaży (Dariusz Malottke, tel. 607 607 464, biuro@pomorskiedomy.pl). Mapa dojazdu dostępna jest w zakładce Kontakt.

Przypominamy: w ofercie Meritum dostępnych jest jeszcze kilkanaście przestronnych, wygodnych mieszkań, w tym kilka mieszkań z pięknymi ogrodami. Wyjątkowo prezentuje się choćby mieszkanie o symbolu 5A - to 3-pokojowy lokal o powierzchni 56,6 m2, do którego przypisany jest zielony, 50-metrowy ogród z częścią utwardzoną. To wprost wymarzone miejsce na popołudniowy wypoczynek w gronie najbliższych!

Szukasz nowego mieszkania? Koniecznie zajrzyj do biura sprzedaży Pomorskich Domów przy ulicy Koziorożca - zapraszamy!

Od piwnicy po dach!

 

To już połowa lipca, pora więc na najnowszą relację z placu budowy naszej nowej inwestycji - budynku Meritum w Gdańsku Osowej. I tak:
- rozpoczęto tynkowanie ścian wewnętrznych w mieszkaniach,
- gotowy jest mur oporowy przy wjeździe do hali garażowej,
- ekipy dekarskie montują konstrukcję i połać dachu,
- rozpoczęto prace związane z instalacjami elektrycznymi, sanitarnymi i wentylacyjnymi,
- w znacznej części otworów okiennych pojawiły się już okna.

Sporo tego, prawda? A przecież prace budowlane rozpoczęliśmy ledwie przed 5 miesiącami! To najlepszy dowód, że projekt Meritum powstaje zgodnie z planem, a przy jego realizacji pracują naprawdę doświadczone ekipy budowlane. Wszystko to zobaczyć można na najnowszych zdjęciach z placu budowy:
Meritum - galeria zdjęć z placu budowy 

A tego, że Meritum podoba się mieszkańcom Trójmiasta, dowodzi niezbicie liczba rezerwacji i sprzedanych już mieszkań w budynku - spośród 32 lokali „zajętych” jest już 19! Oczywiście, w ofercie jest jeszcze wiele przestronnych mieszkań, którymi z pewnością warto się zainteresować. Wszystkich zapraszamy więc już dziś do naszego biura sprzedaży przy ulicy Izydy - doświadczony sprzedawca przestawi Państwu pełną ofertę, służąc też pomocą i radą w doborze. Informacje można uzyskać także telefonicznie: 607 607 464

Zapraszamy!

Przerwa w pracy biura sprzedaży

 

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że w dniach 15-16 czerwca br. nasze biuro sprzedaży będzie nieczynne. Po informacje dotyczące bieżacej oferty zapraszamy już w najbliższy poniedziałek (19 czerwca), od godziny 8:00 do 16:00. Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkań Mertium dostępną na naszej stronie internetowej:
Meritum - najnowsza oferta

Meritum - coraz wyżej!

 

Budynek Meritum rośnie z każdym dniem - fachowcy wznoszą obecnie mury ostatniej kondygnacji (drugiego piętra). W tym samym czasie ekipa murarzy wznosi już pierwsze ścianki działowe na parterze. Tym samym, pierwsze mieszkania nabierają pełnych kształtów! W całym budynku trwają też prace związane z wykonaniem pionów wodno-kanalizacyjnych, a na ścianach rozprowadzane jest okablowanie elektryczne. Rozpoczęto także roboty związanie z wznoszeniem więźby dachowej. Mówiąc krótko - na Meritum roboty nie ustają nawet na chwilę!

Na brak pracy nie może narzekać także nasz dział sprzedaży - spośród 32 oferowanych na Meritum mieszkań, 16 znalazło już swoich nabywców. - Część z tych lokali jest obecnie w rezerwacji, mamy już także za sobą pierwsze podpisane umowy deweloperskie - wyjaśnia Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskie Domy. - Oczywiście, zachęcam do zapoznania z ofertą dostępną na naszej stronie, na liście pozostało jeszcze wiele ciekawych, wartych zainteresowania mieszkań. A po szczegóły zapraszam do naszego biura sprzedaży przy ulicy Izydy w Gdańsku Osowej.

A tymczasem zachęcamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Meritum:
Meritum - galeria zdjęć z placu budowy

Wejdź do środka...

 

Piękne mieszkanie w nowym budynku to jeszcze nie wszystko - równie ważne jest jego otoczenie, czyli estetyczna klatka schodowa i dobrze zagospodarowany teren całej inwestycji. O tym, jakie znaczenie dla klientów firm deweloperskich ma estetyka i jakość wykonania części wspólnych, rozmawiamy z kierownikiem sprzedaży Pomorskie Domy, p. Dariuszem Malottke.

- Co zrobić, by nowy projekt mieszkaniowy rzeczywiście przypadł do gustu odbiorcom?

Dariusz Malottke: - Liczy się każdy detal, począwszy od fazy projektowania, aż po wykonanie najdrobniejszych elementów wystroju wszystkich części wspólnych w budynku. Nasi klienci zwracają uwagę nie tylko na to, jak wygląda układ pomieszczeń w wybranym przez nich mieszkaniu, czy ma ono odpowiednią powierzchnię oraz cenę, ale także na to, jak docelowo wyglądać będzie klatka schodowa, korytarz czy hala garażowa w budynku, w którym w przyszłości zamieszkają. Właśnie dlatego intensywne prace nad estetyką części wspólnych zaczynamy już na etapie projektu architektonicznego. To on w dużej mierze decyduje o tym, jaki charakter, klimat będą miały wszystkie te miejsca. Prace nad takim projektem powierzamy każdorazowo doświadczonej, sprawdzonej pracowni, co daje nam pewność, że wnętrze budynku będzie ergonomiczne, wygodne w użytkowaniu dla wszystkich mieszkańców oraz, co oczywiście także bardzo ważne, estetyczne i ciekawe.

- Co jeszcze wpływa na ostateczny wygląd takiego miejsca?

DM: - Równie ważna, co dobry projekt, jest jakość wykonania wszystkich części składowych. Bez tego nawet najpiękniej zaprojektowane wnętrze będzie po prostu brzydkie i zniechęcające. Dla nas ta jakość ma naprawdę duże znaczenie, dlatego powierzamy wykonanie wszelkich prac we wnętrzach wyłącznie sprawdzonym ekipom budowlanym. To ludzie z dużym doświadczeniem i wiedzą, znający się na swoim fachu. A to, w połączeniu z ciekawym projektem, przynosi ostatecznie naprawdę dobre efekty.

- Czy właśnie taki będzie wasz najnowszy projekt, który przygotowujecie w Osowej? Mam tu na myśli budynek Meritum przy ulicy Antygony.

DM: - Tak, ale nie tylko on. Równie starannie i estetycznie wyglądają wszystkie nasze inwestycje, począwszy od Małego Portu, który przygotowaliśmy i przekazaliśmy do użytku przed dwoma laty, aż po budynek Centaura, który oddajemy mieszkańcom za dwa miesiące. Każdy z naszych projektów mieszkaniowych ma swój niepowtarzalny, nieszablonowy charakter. I tak, Botanika to miejsce pełne zieleni, z dużym, zielonym dziedzińcem pomiędzy budynkami oraz motywami roślin, które wydrukowaliśmy na szklanych posterach i zamontowaliśmy na wszystkich piętrach w klatkach schodowych. W budynku Centaura motywem przewodnim są z kolei tytułowe greckie centaury, mitologiczne postacie, których wizerunki także znajdą się na ścianach. Oczywiście, te obrazy stanowić będą jedynie uzupełnienie, bo najważniejsze są tu odpowiednio dobrane materiały budowlane, których używamy do prac wykończeniowych. To przede wszystkim trwały gres posadzkowy, strukturalne tapety ścienne oraz starannie dobrane farby, w kolorach nawiązujących ściśle do pomysłu, jaki chcieliśmy nadać poszczególnych wnętrzom.

- No dobrze, a jak wyglądać będą części wspólne w Meritum? Czy macie już na to jakiś pomysł?

DM: - Oczywiście, pomysł był gotów, nim jeszcze rozpoczęliśmy pierwsze prace budowlane. Nie będę jednak zdradzać teraz wszystkich szczegółów, zainteresowanych zapraszam do naszego biura sprzedaży. Mogę za to uchylić rąbka tajemnicy, mówiąc już teraz, że z pewnością nie zabraknie w Meritum szlachetnego drewna, którym zresztą ozdabiamy elewacje wszystkich naszych inwestycji.

(źródło: osowa.info)

Mieszkanie od ręki!

 

Zamierzasz kupić nowe mieszkanie i nie chcesz na nie czekać? Rozwiązaniem jest oferta Centaura i Botaniki - klucze do takiego mieszkania możesz otrzymać niemal natychmiast. A jak wygląda ta oferta? Zacznijmy od Centaura: tu do nabycia są dwa bardzo ładne mieszkania parterowe, których niewątpliwą ozdobą są słoneczne ogrody! Taki ogród to prawdziwa gratka dla miłośników zieleni i wypoczynku na świeżym powietrzu, wręcz idealnie nadaje się na plac zabaw dla najmłodszych! Można w nim także urządzić popołudniowe spotkanie w gronie znajomych. A same mieszkania, do których przypisane są te ogrody, to bardzo ustawne lokale, o dużych możliwościach aranżacyjnych. W ofercie Centaura dostępne jest także nieco większe mieszkanie 3-pokojowe, położone na II piętrze. Tu z kolei do lokalu przynależy duży, 6-metrowy balkon. Wspomniane wyżej mieszkania mają numery: 1, 7 oraz 15, a klucze do nich odebrać będzie można już pod koniec czerwca bieżącego roku.

Wyjątkowo wyglądają też dwa dwupoziomowe apartamenty w budynku Botanika (II etap). To mieszkania naprawdę nieszablonowe, o ogromnym potencjale aranżacyjnym. W lokalu nr 11 na II poziomie zaprojektowano m.in. piękny pokój łazienkowy z własną toaletą. Z kolei w mieszkaniu nr 12 na II poziomie dostępny jest wygodny pokój wypoczynkowy, sypialnia i toaleta. Dodajmy jeszcze, że do każdego z tych mieszkań przypisane są aż dwa piękne tarasy, z których podziwiać można panoramę Osowej! Warto też zaznaczyć, że w przypadku obu tych lokali możliwe są także inne rozwiązania aranżacyjne, a plany takich rozwiązań dostępne są w naszym biurze sprzedaży.

Planowany termin przekazania kluczy do mieszkań w budynku Botanika II etap to koniec lipca bieżącego roku, a zatem - niemal od ręki. Jeśli więc szukasz nowego, gotowego mieszkania w Osowej - zapraszamy po naszą ofertę!

Dźwigamy Meritum!

 

Przy budowie Meritum nikt się nie ociąga, a najwięcej roboty ma specjalistyczny dźwig budowlany, dzięki któremu praca idzie tak sprawnie! W efekcie, niemal gotowy jest już strop nad halą garażową. Co więcej - robotnicy budowlani wznoszą już pierwsze ściany konstrukcyjne parteru, trwają też intensywne roboty związane z przygotowaniem izolacji oraz zasypaniem fundamentów budynku. Przypominamy, że budynek Meritum - nowa inwestycja na trójmiejskiej mapie nieruchomości mieszkaniowych - będzie gotowy już w II kwartale przyszłego roku.

Sporo dzieje się także na naszych pozostałych budowach. I tak: na budynku Botanika II etap niemal gotowa jest już cała elewacja. Jednocześnie trwają intensywne prace związane z przygotowaniem instalacji elektrycznej w tym budynku. Dodatkowo, fachowcy od zieleni już od kilku dni przygotowują nasadzenia przed budynkiem przygotowanym w ramach pierwszego etapu. W końcu - nazwa Botanika zobowiązuje, by ten teren był naprawdę zielony!

Na koniec parę słów o Centaura. A tu - trwają intensywne prace związane z wykończeniem części wspólnych oraz zagospodarowaniem terenu. Zgodnie z zapowiedzią, mieszkania w tym budynku mają być przekazane do użytku już w lipcu tego roku.

Już teraz zachęcamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Meritum. A lada dzień w naszej galerii pojawią się także najnowsze zdjęcia z budowy Botaniki i Centaura.

Meritum - galeria zdjęć z placu budowy

Meritum - o tym się pisze!

 

Mamy przyjemność poinformować, że w ostatnich dniach kilkanaście znanych portali internetowych opublikowało artykuły poświęcone naszej nowej inwestycji. Informacje na temat naszej premiery znaleźć można m.in. w serwisach housemarket.pl, domy.pl, otodom.pl, tabelaofert.pl oraz nieruchomosci-online.pl. Zachęcamy do lektury:

Meritum z mansardowym dachem. Kameralny projekt w Gdańsku (housemarket.pl, 01.03.2017)
Pomorskie Domy z nową inwestycją w Gdańsku (domy.pl, 01.03.2017)
Gdański deweloper zbuduje Meritum (otodom.pl, 01.03.2017)
Pomorskie Domy znów budują w gdańskiej Osowej (tabelaofert.pl, 03.03.2017)
Pomorskie Domy zbudują Meritum w Gdańsku (nieruchomosci-online.pl, 03.03.2017)

Szczegółowe informacje na temat naszej nowej inwestycji dostępne są już na naszej stronie internetowej (zakładka Meritum) – zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą. Do nabycia są m.in. wygodne mieszkania 2-pokojowe (także – z ogrodami) oraz przestronne lokale 3-pokojowe. Jednocześnie przypominamy, że mamy dla Państwa także kilka ostatnich mieszkań w budynku Centaura, m.in. piękne mieszkanie 3-pokojowe z ogrodem o powierzchni 150 m2! O szczegóły warto pytać drogą mailową, pisząc do nas na adres: biuro@pomorskiedomy.pl 

Zapraszamy!

Meritum - to mój cel!

 

Zaledwie tydzień od premiery na liście mieszkań dostępnych w ofercie Meritum pojawiły się już pierwsze rezerwacje. - To dla nas bardzo dobra informacja, dziękujemy wszystkim za tak duże zainteresowanie. Dowodzi to niezbicie, że nasza nowa oferta ponownie trafiła w gust i potrzeby mieszkańców Trójmiasta - mówi Dariusz Malottke, kierownik ds. sprzedaży domów i mieszkań.

Przypomnijmy: w ubiegłym tygodniu nasza firma wprowadziła do sprzedaży 32 nowe mieszkania, wszystkie przygotowane zostaną w ramach projektu Meritum. W trzykondygnacyjnym budynku dostępne będą dwu- i trzypokojowe lokale o powierzchniach między 25 m2 a 63 m2, z przypisanymi do nich balkonami lub ogrodami (dla mieszkań parterowych). W budynku powstanie też hala garażowa z miejscami parkingowymi, dla klientów dostępne będą także zewnętrzne miejsca postojowe na grodzonym terenie. Cały teren osiedla zostanie oświetlony i ogrodzony.

- Wszystkich zainteresowanych ofertą Meritum zapraszam do kontaktu, najlepiej drogą mailową. Wystarczy przesłać list na adres biuro@pomorskiedomy.pl, by uzyskać odpowiedź na wszelkie nurtujące Państwa pytania - zachęca Dariusz Malottke. - W tym celu można także skorzystać z formularza kontaktowego, który dostępny jest w zakładce Kontakt. Wystarczy wpisać wówczas swój adres mailowy, na który rychło prześlemy odpowiedź.

Powtórzymy zatem:
biuro@pomorskiedomy.pl 
Formularz kontaktowy dostępny pod adresem:
http://pomorskiedomy.pl/pl/kontakt-16.html 

Zapraszamy!

Meritum - premiera!

 

I znów za sprawą Pomorskich Domów na mieszkaniowej mapie Trójmiasta pojawia się nowy piękny projekt: Meritum. Ta wyjątkowa inwestycja przygotowana zostanie w gdańskiej dzielnicy Osowa, przy ulicy Antygony. Roboty budowlane już się rozpoczęły, rozpoczynamy więc także sprzedaż nowych mieszkań.

- W ofercie dostępne są łącznie 32 lokale, począwszy od niewielkiej, ale bardzo praktycznej kawalerki, aż po bardzo duże, trzypokojowe mieszkania z przestronnymi balkonami - mówi Dariusz Malottke, kierownik ds. sprzedaży domów i mieszkań. - Jak zawsze, pamiętamy o miłośnikach zieleni, dlatego w Meritum, podobnie jak w poprzednich naszych projektach, dostępne będą także mieszkania parterowe ze słonecznymi ogrodami.

Ale Meritum to nie tylko wygodne mieszkania, to także pełne, świetnie zaprojektowane zaplecze mieszkalne - praktyczna hala garażowa, parkingi zewnętrze (do wyłącznego korzystania przez mieszkańców), komórki lokatorskie i funkcjonalnie zaprojektowane części wspólne. To właśnie klatki schodowe zasługują na szczególną uwagę - zaprojektowane zostały z najwyższą starannością, a do ich wykonania wykorzystane zostaną najwyższej jakości materiały budowlane.

Na szczególną uwagę zasługuje też miejsce, w którym powstanie Meritum. - To doskonały punkt na mapie Osowej, z łatwym dostępem do głównych arterii drogowych naszej dzielnicy oraz całego Trójmiasta, w tym trójmiejskiej obwodnicy. Zaledwie 300 metrów stąd położony jest piękny park z rozbudowaną siłownią miejską, dlatego to miejsce idealnie nadaje się do codziennej aktywności sportowej. Trzeba też wspomnieć o pięknym Parku Krajobrazowym, z którym graniczy Osowa oraz dwóch pobliskich jeziorach. To naturalne otoczenie wręcz prowokuje do aktywności, właśnie dlatego postanowiliśmy reklamować naszą inwestycję, wykorzystując sylwetki młodych, aktywnych ludzi, pełnych pasji. To właśnie do nich w pierwszej kolejności kierujemy naszą ofertę - wyjaśnia Dariusz Malottke.

Wszelkie szczegóły dostępne są już na stronie internetowej (zakładka: Meritum), a my zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem sprzedaży w Gdańsku Osowej, przy ulicy Izydy (obok inwestycji Botanika). Warto też zadzwonić: tel. 607 607 464.

Zapraszamy!

Śnieżnobiało!

 

Na Centaura znów spore zmiany. Przede wszystkim - na murach budynku pojawiła się piękna, śnieżnobiała elewacja! Gotowa jest już południowa i wschodnia ściana, na której dodatkowo biel przełamana została gustowną szarością. Dodajmy, że prace elewacyjne na dwóch pozostałych ścianach są już także na ukończeniu.

Ale to nie koniec tynkowania, bo tynki pojawiły się już także w części mieszkań. Równolegle prowadzone są w nich prace elektryczne oraz wodno-kanalizacyjne. A że aura jest w tym roku wyjątkowo łaskawa, można było także rozpocząć prace związane z wytyczeniem układu drogowego przed budynkiem. W ten sposób Centaura na dobre nabiera rumieńców!

Uczulamy też wszystkich zainteresowanych - warto się spieszyć, bo oferta szybko się kurczy! W sprzedaży mamy obecnie 11 mieszkań w tej inwestycji, w tym kilka w rezerwacji. Każde z nich można obejrzeć osobiście - wystarczy umówić się wcześniej na spotkanie w naszym biurze sprzedaży. Przypominamy jednocześnie, że do wyboru jest jeszcze kilka mieszkań w Botanice, położonej nieopodal Centaura.

A tymczasem zachęcamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Centaura:
Centaura - galeria zdjęć z placu budowy 

Zapraszamy!

W sam raz!

 

Nie za małe, nie za duże. Po prostu - w sam raz! Właśnie takie są 47-metrowe mieszkania z oferty Pomorskich Domów, dostępne zarówno w Botanice, jak i przy Centaura. Zapewniamy, że warto poświęcić im nieco więcej uwagi - zwłaszcza, że za rozsądną cenę można otrzymać tu aż trzy wygodne pokoje!

Spójrzmy choćby na mieszkanie nr 1 w inwestycji Centaura - centralnym punktem mieszkania jest doskonale zaaranżowany pokój dzienny, połączony z praktycznym aneksem kuchennym. Całe to pomieszczenie liczy blisko 20 m2 - wystarczy, by poczuć się tu naprawdę wygodnie. Okazale prezentuje się też 11-metrowa sypialnia oraz nieco mniejszy pokój dziecięcy. Na szczególną uwagę zasługuje łazienka o ponadstandardowym rozmiarze - ma aż 4,3 m2, co daje naprawdę spore możliwości aranżacyjne. Wejście do poszczególnych pomieszczeń prowadzi przez wygodny hol (4,4 m2).

A teraz powróćmy do salonu, bo to właśnie stąd prowadzi wyjście na wyjątkowy ogród! To dodatkowa powierzchnia przypisana do tego lokalu - 150 m2 pięknej zieleni, w sam raz na letni piknik! A jeszcze lepiej - na plac zabaw! Dodajmy, że wejście do ogrodu poprzedza część utwardzona, na której można ustawić wygodne meble ogrodowe!

W ofercie Pomorskich Domów tego typu mieszkania dostępne są także na wyższych kondygnacjach - choćby na I czy II piętrze. Szczegóły znaleźć można na naszej stronie internetowej, w zakładkach prowadzących do poszczególnych inwestycji. A ceny? Przystępne, bo za taki lokal trzeba będzie zapłacić jedynie 265-270 tys. zł. A zatem - cena także jest "w sam raz"!