Admiral - wielka premiera!

 

Mamy przyjemność poinformować, że rozpoczynamy budowę oraz sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji - budynku Admiral. Ten kameralny, liczący jedynie 28 mieszkań projekt powstanie w gdańskiej Osowej, przy ulicy Junony. - Inwestycja powstaje w doskonałej lokalizacji, pomiędzy ulicą Junony i Antygony, bardzo blisko nowego ronda przy ulicy Zeusa. Tak dobre położenie to gwarancja sprawnej komunikacji, stąd po prostu wszędzie będzie blisko. Warto też dodać, że zaledwie parę kroków dzieli to miejsce od przystanku kolejki Pomorskiej Kolei Metropolitalnej - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskie Domy.

Na najniższej kondygnacji Admiral przygotowana zostanie duża hala garażowa z miejscami parkingowymi. Dodatkowo, w budynku zaprojektowano praktyczne komórki lokatorskie (poziom -1 i 0). - Zadbamy także o odpowiednie zagospodarowanie terenu wokół inwestycji, który zostanie ogrodzony i odpowiednio oświetlony, a na części placu przed budynkiem powstaną zewnętrzne miejsca parkingowe - dodaje Dariusz Malottke.

W ofercie Admiral dostępne będą zarówno wygodne mieszkania dwupokojowe, jak i przestronne trzy- i czteropokojowe apartamenty. Wybrane lokale wzbogacone zostaną o zielone ogrody (mieszkania parterowe), zaś do mieszkań na wyższych kondygnacjach przypisano duże balkony. Na uwagę zasługuje też piękna elewacja Admiral - zwarta bryła budynku z mansardowym dachem i świetnie dobraną kolorystyką detali robi naprawdę wyjątkowe wrażenie. Doskonale wyglądą też części wspólne z gustownym gresem posadzkowym o fakturze drewna i kamienia. Bo Admiral to po prostu wymarzone miejsce do mieszkania!

Szczegółowych informacji na temat mieszkań w inwestycji Admiral można zasięgnąć pod nr tel. 607 607 464 lub e-mail: dmalottke@pomorskiedomy.pl. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą!

Meritum prawie gotowe!

 

Budowa Meritum jest już na ostatniej prostej - w środku oraz wokół budynku trwają prace wykończeniowe. I tak - wytyczone zostały już zewnętrzne miejsca parkingowe oraz ogrody do mieszkań parterowych, które oddzielono od siebie ogrodzeniem systemowym. Przed budynkiem pojawiły się już także pierwsze nasadzenia, które zakwitną na wiosnę. Wjazdu na posesję "broni" szlaban marki BFT, a na elewacji Meritum pojawiły się tablice z numerami klatek schodowych oraz nazwą ulicy. Intensywne roboty trwają także na klatkach schodowych - na odmalowanych ścianach fachowcy montują elementy dekoracyjne (lustra, balustrady drewniane, grafiki). Dodajmy też, że gotowe są już także niemal wszystkie mieszkania. - W najbliższych tygodniach rozpoczynamy przekazywanie lokali, stąd tak duża intensywność prac. Zależy nam, by jak najszybciej przekazać Meritum do rąk przyszłych właścicieli tego budynku - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży domów i mieszkań.

Przypominamy, że do nabycia jest jeszcze kilka mieszkań w Meritum - każde z nich wyjątkowo ustawne i wygodne. W ofercie są m.in. ładne mieszkania 2-pokojowe z ogrodem (6A, 1B) oraz przestronne mieszkania 3-pokojowe na wyższych kondygnacjach (14A, 18A). O szczegóły tej oferty warto pytać w naszym biurze sprzedaży (Gdańsk Osowa, ul. Koziorożca). A wcześniej warto zajrzeć do naszej galerii zdjęć, w której dostępne są najnowsze fotografie z placu budowy Meritum:
Meritum - galeria zdjęć z placu budowy