Projekt Meritum zakończony

 

Niespełna półtora roku wystarczyło, by w Osowej pojawił się kolejny piękny budynek - mowa oczywiście o inwestycji Meritum, którą nasza firma zbudowała przy ulicy Antygony. Swoje nowe miejsce do życia znalazły tu 32 rodziny – wszystkim nabywcom przekazano już klucze do mieszkań tym samym realizacja tego wyjątkowego projektu została oficjalnie zakończona.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom Meritum za powierzone zaufanie. Życzymy Państwu wielu udanych lat życia w tym nowym, wyjątkowym miejscu. Jednocześnie zapewniamy, że z podobną starannością i zaangażowaniem będziemy realizować kolejne projekty mieszkaniowe. A tych, którzy nie widzieli jeszcze naszej inwestycji, zapraszamy do obejrzenia zdjęć tego wyjątkowego projektu:

Meritum - informacje o inwestycji

Zgodnie z planem!

 

W kalendarzu już lato, ale nam nie w głowach wypoczynek – na budowach Pomorskich Domów roboty trwają w najlepsze! Warto dodać, że prowadzimy obecnie aż trzy projekty mieszkaniowe – Admiral, Premio oraz Centaura II etap.

Zacznijmy od budynku Admiral – tu na ścianach nośnych najwyższej kondygnacji pojawiły się pierwsze stalowe belki konstrukcji dachu. Będzie to dach wykonany w technologii stalowo-drewnianej. W środku kontynuowane są prace związane z montażem instalacji elektrycznych, sanitarnych i wentylacyjnych, przygotowywany jest także mur oporowy. Warto dodać, że na parterze budynku pojawiły się pierwsze okna. I tu ważna informacja – są to 3-szybowe okna marki Bertrand, wyprodukowane w oparciu o doskonałe profile okienne Galean, ze specjalną powłoką antyrefleksyjną zapobiegającą przegrzewaniu się. Takie okna mają doskonałe parametry izolacyjne, co oznacza, że w mieszkaniach Admiral będzie się mieszkać bardzo komfortowo!

Sprawnie przebiegają też roboty na budowie Centaura II etap – na ścianach nośnych 1 piętra zamontowane zostały płyty filigranowe, trwają roboty związane ze zbrojeniem, a to oznacza, że lada dzień zalewany będzie strop. Jednocześnie, trwają prace związanie z murowaniem ścian wewnętrznych, budynek został już także odpowiednio wyizolowany i obsypany.

A co dzieje się dziś na budowie Premio? Odpowiadamy – zakończono montaż elewacji, gotowy jest już także cały wewnętrzny układ drogowy. Sprawnie posuwają się roboty wewnątrz budynku – w częściach wspólnych pojawiły się pierwsze kafle podłogowe, trwa malowanie ścian na klatkach schodowych oraz montaż balustrad na schodach. A w najbliższym czasie wyspecjalizowana firma zajmie się zagospodarowaniem zieleni.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć dokumentujących postępy prac budowlanych:
Admiral - galeria zdjęć z placu budowy 
Premio - galeria zdjęć z placu budowy 
Centaura II etap – galeria zdjęć z placu budowy

Ogród czy taras?

 

Spotkanie w gronie najbliższych znajomych we własnym zielonym ogrodzie? A może popołudniowy relaks na pięknym widokowym tarasie? Każda z tych propozycji brzmi wyjątkowo kusząco. I każda z nich jest możliwa w przypadku zakupu mieszkania w inwestycji Centaura II etap, bo wybrane lokale w tej ofercie wzbogacone zostaną o duży ogród lub przestronny taras. Mowa tu choćby o mieszkaniu nr 4 - ten 3-pokojowy lokal o powierzchni 50,22 m2, obok dobrze zaprojektowanych, ustawnych pomieszczeń, posiada 110-metrowy ogród z powierzchnią utwardzoną wykonaną z ozdobnej kostki brukowej, w sam raz na zestaw wygodnych mebli ogrodowych. Ogród będzie oczywiście odpowiednio wygrodzony, tym samym może stać się wymarzonym i bardzo bezpiecznym placem zabaw dla najmłodszych domowników!

Równie atrakcyjnie przedstawia się oferta mieszkań z widokowymi tarasami na ostatniej kondygnacji Centaura, jak choćby lokal o numerze 21 (53,92 m2). Podobnie jak w przypadku mieszkania nr 4, tu także otrzymujemy 3 wygodne pokoje (17,9 m2 / 11,5 m2 / 11,5 m2), a do tego bardzo dużą łazienkę (4,7 m2) oraz przestronny hol (8,1 m2). A z pokoju dziennego prowadzi wyjście na piękny, 45-metrowy taras widokowy! Trudno wręcz wyobrazić sobie lepsze miejsce na wieczorną siestę czy wypoczynek z lampką czerwonego wina w gronie najbliższych.

Oczywiście, wskazane mieszkania to tylko część z całej palety ofert w budynku Centaura II etap - warto przyjrzeć się także pozostałym. Co więcej, warto się pospieszyć, bo już kilkanaście lokali zostało wstępnie zarezerwowanych. A po szczegóły zapraszamy, jak zawsze, do naszego biura sprzedaży w Gdańsku Osowej, przy ulicy Koziorożca 32. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Pełną parą!

 

Pogoda sprzyja, dlatego na naszych budowach roboty trwają w najlepsze! Widać to zarówno na placu budowy Premio, jak i na rozpoczętej w styczniu br. budowie budynku Admiral. To właśnie tu fachowcy układają obecnie płyty filigranowe pod wylewkę stropu II piętra, a lada dzień rozpoczną wznoszenie ścian nośnych na tym poziomie. Trwają także intensywne roboty związane ze wznoszeniem ścian działowych w hali garażowej. Ponadto, prace rozpoczęli także elektrycy, których zadaniem będzie przygotowanie wszystkich niezbędnych instalacji.

Wyjątkowo prezentuje się już także budynek Premio, którego budowę rozpoczęliśmy z początkiem września ubiegłego roku. A dziś? Dziś Premio lśni bielą elewacji, ozdobionej dodatkowo panelami elewacyjnymi marki Rockwool w kolorze grafitowym. W ostatnich tygodniach rozpoczęto już także prace związane z zagospodarowaniem terenu - wytyczeniem dróg wewnętrznych oraz miejsc parkingowych. A co dzieje się w środku? - We wszystkich mieszkaniach gotowe są już tynki wewnętrzne, a obecnie przygotowujemy posadzki, część z nich jest już praktycznie gotowa - wylicza Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży.

Jak widać, na naszych budowach naprawdę sporo się dzieje. A kto nadal nie wierzy, niech prędko zajrzy do naszej galerii zdjęć, w której wszystkie te prace  regularnie dokumentujemy - zapraszamy do oglądania:

Admiral - galeria zdjęć z placu budowy
Premio - galeria zdjęć z placu budowy

Centaura II etap – premiera inwestycji!

 

 

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w kolejnej inwestycji zlokalizowanej w gdańskiej dzielnicy Osowa – w budynku Centaura II etap. Jest to kontynuacja niezwykle udanego projektu mieszkaniowego zrealizowanego przez naszą firmę na przełomie 2016-2017 roku.

Centaura II etap to 21 wyjątkowych mieszkań przygotowanych na 3 kondygnacjach. W ofercie dostępne będą ustawne mieszkania 2-pokojowe oraz duże mieszkania 3-pokojowe. Jak zawsze – Pomorskie Domy mają wyjątkową ofertę dla miłośników zieleni – piękne mieszkania parterowe z dużymi ogrodami! Pięknie prezentują się także mieszkania na ostatniej kondygnacji – do każdego z nich przypisany jest piękny taras widokowy! 

Teren wokół budynku zostanie ogrodzony, oświetlony oraz odpowiednio zagospodarowany – będą tu dostępne m.in. miejsca parkingowe na grodzonym terenie do wyłącznego korzystania przez mieszkańców budynku. Nie zabraknie też pięknej zieleni, a cały budynek wkomponowany zostanie w istniejący drzewostan. Warto dodać, że ulica Centaura to jedna z najlepszych lokalizacji w tej części dzielnicy – niska, willowa zabudowa wokół budynku gwarantuje spokój i wysoki komfort mieszkania.

Roboty budowlane już ruszyły, a na liście dostępnych mieszkań mamy pierwsze rezerwacje. Jeśli zatem szukasz nowego mieszkania w tej części Gdańska, koniecznie zapoznaj się z ofertą Centaura II etap! Nasza nowa inwestycja będzie gotowa do zamieszkania już w czerwcu 2019 roku. A po szczegóły zapraszamy do naszego biura sprzedaży (ul. Koziorożca, Gdańsk Osowa). Informacje można też uzyskać telefonicznie, dzwoniąc pod numer 607 607 464. 

Zapraszamy!

 

Admiral - w górę!

 

Na naszych budowach robota idzie, aż miło - ostatnio pisaliśmy o Premio, teraz pora na relację z budowy budynku Admiral. A tu naprawdę sporo się dzieje: na gotowych ścianach nośnych parteru układane są obecnie płyty filigranowe - to znak, że lada dzień rozpocznie się zbrojenie stropu, a w ślad za tym wypełnienie tak przygotowanej konstrukcji betonem. A gdy tylko beton stężeje, robotnicy rozpoczną wznoszenie ścian kolejnego piętra. Dodajmy jeszcze, że równolegle do tych prac trwa wznoszenie ścian nośnych, a także szereg innych prac, jak choćby - zasypki ścian zewnętrznych, które zostały wcześniej odpowiednio wyizolowane (styropian, folia kubełkowa).

Na brak pracy nie może narzekać także nasz dział sprzedaży - mieszkania w budynku Admiral cieszą się dużą popularnością. Dowodzi tego najlepiej liczba wolnych lokali w naszej ofercie - zostało ich już tylko sześć. Dlatego wszystkich zainteresowanych zakupem nowego, atrakcyjnego mieszkania w dobrej lokalizacji zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszego biura (tel. 607 607 464 lub e-mail: dmalottke@pomorskiedomy.pl). I jak zawsze, zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Admiral:

Premio - galeria zdjęć z placu budowy

Akcja elewacja!

 

Na Premio - "akcja elewacja" w pełnym rozkwicie! Nowiutki tynk w kolorach białym i grafitowym pojawił się już na zachodniej ścianie budynku, zaś pozostałe ściany są obecnie szczelnie zastawione rusztowaniami. W efekcie, już w najbliższych tygodniach elewacja na całym budynku będzie gotowa! A to przecież tylko fragment z całego zestawu zadań, jakie realizowane są obecnie na budowie Premio - szybko dodajemy do tego roboty związane z zagospodarowaniem terenu, dalsze prace instalacyjne (instalacje elektryczne i hydrauliczne) oraz tynki wewnętrzne. Tym samym, budynek przy Kielnieńskiej już na dobre nabiera "rumieńców"! Nie gorzej wygląda sprzedaż mieszkań w tej wyjątkowej inwestycji - w ofercie pozostały już tylko dwa wolne lokale trzypokojowe, obydwa o powierzchni 57,58 m2. Osoby zainteresowane zapraszamy po szczegóły do naszego biura sprzedaży (ul. Koziorożca, Gdańsk Osowa), zaś wszystkich zachęcamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Premio:

Premio - galeria zdjęć z placu budowy

Botanika wśród najlepszych!

 

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że Botanika znalazła się na bardzo wysokim - czwartym miejscu - w tegorocznym plebiscycie na najciekawszą inwestycję mieszkaniową Trójmiasta zrealizowną w 2017 roku. To naprawdę wyjątkowy wynik, zważywszy, że do konkursu było nominowanych aż 50 projektów mieszkaniowych. Pragniemy w tym miejscu serdecznie podziękować wszystkim, którzy oddali głos na Botanikę - to dla nas ogromne wyróżnienie, a dla mieszkańców tej inwestycji z pewnością powód do zadowolenia i dumy.

Przypomnijmy, że Botanika to dwuetapowy projekt mieszkaniowy, który zrealizowaliśmy na terenie Gdańska Osowej, przy ulicy Izydy. Inwestycja powstała na przełomie 2016-2017 roku. W dwóch budynkach (cztero- i trzykondygnacyjnym) powstało łącznie 29 pięknych mieszkań, w tym m.in. dwupokojowe mieszkania z dużymi balkonami oraz przestronne trzypokojowe apartamenty z dwoma słonecznymi tarasami. Teren przed budynkami został odpowiednio zagospodarowany - na terenie inwestycji przygotowano m.in. niewielki plac zabaw dla najmłodszych oraz miejsca parkingowe na grodzonym terenie.

Organizatorem plebiscytu jest serwis regionalny trojmiasto.pl. Wyniki konkursu dostępne są pod poniższym adresem:
Najciekawsza inwestycja mieszkaniowa 2017 roku – wyniki

Piękne wnętrza Meritum...

 

Nie od dziś wiadomo, że inwestycje Pomorskich Domów wyróżnia nie tylko solidne wykonanie, ale też – wyjątkowy, niepowtarzalny styl, w jakim projektowane są nasze klatki schodowe. Widać to dobrze w każdym budynków, nie inaczej jest w przypadku Meritum, który lada dzień będzie przekazany do użytku. Wejdźmy do środka...

Wejście do obu klatek schodowych poprzedza praktyczny wiatrołap, z cyfrowym domofonem i skrzynkami pocztowymi w gustownej zabudowie w kolorze drewna. Na przeciwległej ścianie – charakterystyczny logotyp inwestycji, wyeksponowany dodatkowo lampami led. Na każdej kondygnacji ułożono gres posadzkowy imitujący drewno naturalne. Zresztą, naturalnego drewna także tu nie brakuje – ułożone kaskadowo balustrady między schodami a klatką schodową wykonane zostały właśnie z tego szlachetnego materiału. Efekt jest imponujący, a wzmacniają go dodatkowo wielkie tafle naściennych luster. Na każdej ze ścian widnieją lśniące, wielkoformatowe grafiki nawiązujące do nazwy inwestycji (środek/centrum). Doskonale prezentuje się też zabudowa szachtów kominowych oraz balustrady schodów z ozdobnymi, drewnianymi pochwytami.

Już dziś zapraszamy do Meritum – wszak o urodzie tego budynku najlepiej przekonać się osobiście! Zachęcamy też do obejrzenia najnowszych zdjęć wykonanych w ostatnich dniach przez zawodowego fotografa.

Meritum – wnętrza klatek schodowych

Admiral rośnie na wiosnę!

 

Choć za oknem wciąż jeszcze zimowa aura, na naszych budowach prace trwają nieprzerwanie - widać to zwłaszcza na placu budowy Admiral, gdzie już od wielu tygodni prowadzone są roboty fundamentowe. Gotowa jest już m.in. ława fundamentowa, do której doprowadzono sieci wodne i kanalizacyjne. Obecnie trwa zbrojenie ścian fundamentowych, a dodatkowo tuż obok wykopu "wyrósł" silny pomocnik - nowoczesny dźwig budowlany.

Nie gorzej jest na budowie Premio - tu także roboty trwają w najlepsze! I tak:
- fachowcy zamontowali już wszystkie okna w budynku,
- trwają dalsze prace nad odpowiednim wyizolowaniem dachu,
- zamontowano komory rozsączające do odprowadzania wód gruntowych,
- ułożona została instalacja wentylacyjna,
- w budynku zamontowano wszystkie piony sanitarne,
- trwają roboty związane z montażem instalacji elektrycznej.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Admiral:
Admiral - galeria zdjęć z placu budowy

Zagłosuj na Botanikę!

 

Mamy przyjemność poinformować, że Botanika, którą wybudowaliśmy w ubiegłym roku w gdańskiej Osowej, bierze udział w konkursie na najciekawszą inwestycję mieszkaniową zrealizowaną w Trójmieście w 2017 roku. Organizatorem konkursu jest portal trojmiasto.pl, który wytypował do niego 50 inwestycji, w tym właśnie nasz projekt mieszkaniowy. - Cieszymy się, że Botanika znalazła uznanie w oczach organizatorów plebiscytu, to dla nas duże wyróżnienie. I oczywiście zachęcam wszystkich do głosowania na na Botanikę, z góry dziękując za każdy oddany głos - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy.

Szczegółowe informacje oraz lista inwestycji biorących udział w konkursie dostępna jest pod tym adresem:
Najciekawsza inwestycja mieszkaniowa 2017 roku w Trójmieście - głosowanie
Nasz projekt - osiedla Botanika - zajmuje na tej liście miejsce nr 6. Zachęcamy do głosowania!

Co nowego na Premio?

 

Choć za oknem mróz, prace w budynku Premio trwają w najlepsze - w ciągu kilku dni zamontowaliśmy niemal wszystkie okna! Warto dodać, że są to trzyszybowe okna naprawdę dobrej jakości, zakupione u znanego producenta stolarki okiennej - firmę Bertrand. A przecież montaż okien to tylko jedno z wielu zadań, które są obecnie realizowane na placu budowy Premio. I tak - na dwóch pierwszych kondygnacjach wymurowano już ścianki działowe w mieszkaniach. W najbliższych tygodniach tego typu roboty prowadzone będą w kolejnych lokalach. Dodatkowo, fachowcy rozprowadzają w budynku instalacje sanitarne oraz elektryczne. Trwają też prace związane z izolacją stropodachu.

Zgodnie z planem, gotowy budynek trafi do rąk przyszłych właścicieli do końca III kwartału bieżącego roku. A jeśli ktoś chciałby tu zamieszkać, powinien się spieszyć, bo w ofercie Premio pozostały już tylko dwa wolne lokale - to trzypokojowe mieszkania o powierzchni 57,58 m2. Po szczegóły zapraszamy do naszego biura sprzedaży (ul. Koziorożca, tel. 607 607 464). Warto też zajrzeć do naszej galerii zdjęć, gdzie opublikowane są najnowsze fotografie z placu budowy:

Premio - galeria zdjęć z placu budowy

Przyjdź po gotowe mieszkanie!

 

Szukasz nowego mieszkania, do którego mógłbyś wprowadzić się niemal od zaraz? Mamy dla Ciebie taką ofertę - mowa o lokalach w budynku Meritum, którego budowa jest już na ostatniej prostej. Zgodnie z planem, ta niewielka, kameralna inwestycja będzie gotowa do użytku w najbliższych tygodniach.

Meritum powstaje w świetnej lokalizacji - w gdańskiej dzielnicy Osowa, przy ulicy Antygony. W ofercie pozostają obecnie 3 mieszkania, którym z pewnością warto przyjrzeć się bliżej. Mowa o 3-pokojowych lokalach (8A, 14A i 18A) o powierzchni między 57,42 m2 a 63,2 m2. Każde z tych mieszkań wyposażono w przestronny pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni ok. 22 m2. Dodatkowo, każdy z tych lokali posiada dwie wygodne sypialnie (pomiędzy 11 m2 a 12 m2) oraz dużą łazienkę (od 4,3 m2 do 6,4 m2). Wejście do tego każdego z mieszkań poprzedza hol z jedną lub dwiema dużymi wnękami na garderoby - w ten sposób pomieszczenie, prócz niewątpliwej wygody, zyskuje czysto praktyczny charakter. Każde z oferowanych lokali wyposażony został też w słoneczny balkon.

Jak pisaliśmy wcześniej, mieszkania są już gotowe, każde z nich można obejrzeć. Wystarczy umówić się wcześniej na spotkanie ze sprzedawcą Pomorskich Domów - telefonicznie lub mailowo (tel. 607 607 464, biuro@pomorskiedomy.pl). Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Meritum!

Admiral - o tym się pisze!

 

Informujemy, że w wielu serwisach nieruchomości znaleźć można ciekawe artykuły poświęcone naszej nowej inwestycji - projektowi Admiral. Tego typu publikacje dostępne są m.in. na stronach portalu nieruchomosci-online.pl, housemarket.pl, rynekpierwotny.pl, tabelaofert.pl czy lokalnych serwisów informacyjnych, takich jak osowa24.pl czy osowa.info. Zachęcamy do lektury:

Pomorskie Domy znów budują w Gdańsku Osowej (nieruchomosci-online.pl, 29.01.2018)
Pomorskie Domy budują Admiral (rynekpierwotny.pl, 22.01.2018)
Pomorskie Domy z nową inwestycją w Gdańsku (tabelaofert.pl, 21.01.2018)
W Osowej powstaną nowe mieszkania (osowa24.pl, 25.01.2018)
Admiral - nowe mieszkania w Osowej (osowa.info, 23.01.2018)
Admiral. Mieszkania o ciekawym charakterze (housemarket.pl, 15.01.2018)

Oczywiście, sprzedaż mieszkań w budynku Admiral trwa w najlepsze! W rezerwacji mamy już kilkanaście lokali, kolejne czekają na swoich nowych właścicieli. Więcej informacji na temat naszej oferty znaleźć można w zakładce Admiral oraz pod numerem telefonu: 607 607 464. Zapraszamy także do wizyty w naszym biurze sprzedaży przy ulicy Koziorożca w Gdańsku Osowej.

 

Admiral - wielka premiera!

 

Mamy przyjemność poinformować, że rozpoczynamy budowę oraz sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji - budynku Admiral. Ten kameralny, liczący jedynie 28 mieszkań projekt powstanie w gdańskiej Osowej, przy ulicy Junony. - Inwestycja powstaje w doskonałej lokalizacji, pomiędzy ulicą Junony i Antygony, bardzo blisko nowego ronda przy ulicy Zeusa. Tak dobre położenie to gwarancja sprawnej komunikacji, stąd po prostu wszędzie będzie blisko. Warto też dodać, że zaledwie parę kroków dzieli to miejsce od przystanku kolejki Pomorskiej Kolei Metropolitalnej - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskie Domy.

Na najniższej kondygnacji Admiral przygotowana zostanie duża hala garażowa z miejscami parkingowymi. Dodatkowo, w budynku zaprojektowano praktyczne komórki lokatorskie (poziom -1 i 0). - Zadbamy także o odpowiednie zagospodarowanie terenu wokół inwestycji, który zostanie ogrodzony i odpowiednio oświetlony, a na części placu przed budynkiem powstaną zewnętrzne miejsca parkingowe - dodaje Dariusz Malottke.

W ofercie Admiral dostępne będą zarówno wygodne mieszkania dwupokojowe, jak i przestronne trzy- i czteropokojowe apartamenty. Wybrane lokale wzbogacone zostaną o zielone ogrody (mieszkania parterowe), zaś do mieszkań na wyższych kondygnacjach przypisano duże balkony. Na uwagę zasługuje też piękna elewacja Admiral - zwarta bryła budynku z mansardowym dachem i świetnie dobraną kolorystyką detali robi naprawdę wyjątkowe wrażenie. Doskonale wyglądą też części wspólne z gustownym gresem posadzkowym o fakturze drewna i kamienia. Bo Admiral to po prostu wymarzone miejsce do mieszkania!

Szczegółowych informacji na temat mieszkań w inwestycji Admiral można zasięgnąć pod nr tel. 607 607 464 lub e-mail: dmalottke@pomorskiedomy.pl. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą!

Meritum prawie gotowe!

 

Budowa Meritum jest już na ostatniej prostej - w środku oraz wokół budynku trwają prace wykończeniowe. I tak - wytyczone zostały już zewnętrzne miejsca parkingowe oraz ogrody do mieszkań parterowych, które oddzielono od siebie ogrodzeniem systemowym. Przed budynkiem pojawiły się już także pierwsze nasadzenia, które zakwitną na wiosnę. Wjazdu na posesję "broni" szlaban marki BFT, a na elewacji Meritum pojawiły się tablice z numerami klatek schodowych oraz nazwą ulicy. Intensywne roboty trwają także na klatkach schodowych - na odmalowanych ścianach fachowcy montują elementy dekoracyjne (lustra, balustrady drewniane, grafiki). Dodajmy też, że gotowe są już także niemal wszystkie mieszkania. - W najbliższych tygodniach rozpoczynamy przekazywanie lokali, stąd tak duża intensywność prac. Zależy nam, by jak najszybciej przekazać Meritum do rąk przyszłych właścicieli tego budynku - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży domów i mieszkań.

Przypominamy, że do nabycia jest jeszcze kilka mieszkań w Meritum - każde z nich wyjątkowo ustawne i wygodne. W ofercie są m.in. ładne mieszkania 2-pokojowe z ogrodem (6A, 1B) oraz przestronne mieszkania 3-pokojowe na wyższych kondygnacjach (14A, 18A). O szczegóły tej oferty warto pytać w naszym biurze sprzedaży (Gdańsk Osowa, ul. Koziorożca). A wcześniej warto zajrzeć do naszej galerii zdjęć, w której dostępne są najnowsze fotografie z placu budowy Meritum:
Meritum - galeria zdjęć z placu budowy