Botanika - o tym się pisze!

 

Botanika (III budynek), którą przygotujemy w Gdańsku Osowej, jest już w budowie. Miło nam poinformować, że w ostatnich dniach informacje o naszym projekcie znalazły się w wielu wiodących serwisach nieruchomości. Artykuły poświęcone Botanice można znaleźć m.in. w portalu otodom.pl, tabelaofert.pl czy serwisie housemarket.pl. Zachęcamy do lektury: 

Botanika w Gdańsku znów w sprzedaży (morizon.pl, 06.12.2018)
Pomorskie Domy zbudują nowe mieszkania w Gdańsku (nieruchomosci-online.pl, 05.12.2018)
Nowe mieszkania w gdańskiej Osowej (otodom.pl, 04.12.2018)
Gdańska Botanika znów w sprzedaży (tabelaofert.pl, 04.12.2018)
Botanika: kameralne apartamenty na dłużej (housemarket.pl, 28.11.2018)
Nowe mieszkania w Osowej? Naturalnie! (osowa.info, 06.12.2018)

Jednocześnie przypominamy, że wraz z rozpoczęciem budowy, ruszyła też sprzedaż mieszkań w nowej osowskiej inwestycji. Nie ma co kryć - zainteresowanie jest naprawdę spore, czego najlepiej dowodzi duża liczba rezerwacji. Jeśli zatem szukają Państwo nowego mieszkania w tej części Gdańska, warto odwiedzić nasze biuro sprzedaży - znajdziecie tam wszystkie informacje na temat nowej inwestycji Pomorskich Domów. Już teraz zapraszamy na ulicę Koziorożca 32 w gdańskiej Osowej. Do zobaczenia!Cedr na Centaura - co za widok!

 

Wystarczyło, że na elewacji budynku Centaura II etap pojawiły się ozdobne detale ze szlachetnego drewna (cedr kanadyjski) i całość od razu nabrała "rumieńców" - teraz inwestycja prezentuje się naprawdę okazale! A to przecież tylko część prac z całej listy robót wykonanych przy tej inwestycji w ostatnim czasie. Wyliczmy je prędko:
- trwa montaż zabudowy poddaszy w mieszkaniach na ostatnim piętrze,
- niemal gotowe są posadzki w mieszkaniach parterowych,
- trwa przygotowywanie elewacji na ostatniej ścianie budynku,
- zamontowane zostały drzwi wejściowe oraz drzwi wiatrołapu,
- zakończono prace związane z układaniem tynków w mieszkaniach na parterze i piętrach,
- zamontowano słupy do późniejszego montażu barierek zabezpieczających na balkonach.

Jednocześnie, w najbliższych tygodniach rozpoczną się prace związane z zagospodarowaniem terenu - wytyczaniem dróg wewnętrznych oraz miejsc parkingowych. Zachcęcamy do obejrzenia najnowszych zdjęć dokumentujących postęp prac budowalnych budynku Centaura II etap.
Centaura II etap - galeria zdjęć z placu budowy

Admiral coraz bliżej

 

Coraz bliżej - właśnie tak można spokojnie powiedzieć o budynku Admiral, bo postęp prac budowlanych jest już naprawdę zaawansowany. A co zmieniło się w ostatnich tygodniach? Chętnie wyliczamy:
- na ścianach i posadzkach pojawiły się pierwsze ozdobne kafle podłogowe i ścienne,
- zamontowana została brama wjazdowa do hali garażowej (marki Wiśniowski),
- we wszystkich wejściach do pomieszczeń na poziomie hali garażowej zainstalowane zostały drzwi techniczne,
- zakończone zostały prace związane z montażem wełny izolacyjnej na poddaszach,
- trwa montaż balustrad balkonowych,
- zakończony został montaż zabudowy poddaszowej,
- na miejscach parkingowych ułożona została ekokrata,
- na zjeździe do hali garażowej ułożona została kostka brukowa (typu hydrofuga),
- na ukończeniu są roboty związane z przygotowaniem drogi dojazdowej do budynku.

Jak widać, na budowie naprawdę sporo się dzieje, a najlepszym na to dowodem są najnowsze zdjęcia z placu robót Admiral, do których obejrzenia serdecznie zapraszamy.
Admiral - galeria zdjęć z placu budowy

Botanika znów w sprzedaży!

 

Mamy przyjemność poinformować, że w rozpoczynamy sprzedaż kolejnego projektu mieszkaniowego - mowa o budynku Botanika, który wybudujemy w gdańskiej dzielnicy Osowa, przy ulicy Izydy. To już trzeci budynek, który przygotujemy w tym szczególnym miejscu. I znów, jak poprzednio, będzie tu kameralnie, rodzinnie i wyjątkowo. Na trzech kondygnacjach wybudowane zostaną 2-, 3- i 4-pokojowe lokale - wszystkie bardzo ustawne i zaprojektowane tak, by dawały jak największy komfort mieszkania. Lokale parterowe wzbogacone zostały o zielone ogrody, a każde z mieszkań na wyższych kondygnacjach - w duży słoneczny balkon.

Elewacja nowej Botaniki nawiązywać będzie swoim charakterem do poprzednich realizacji. - Śnieżnobiałe ściany ozdobione zostaną elementami ze szlachetnego drewna, a całość uzupełnią detale wykonane z metalu i drewna. Chcemy, by właśnie takie wyjątkowe elementy i materiały stanowiły nadal swoistą wizytówkę dla naszych projektów mieszkaniowych, tak też będzie w przypadku trzeciego budynku Botaniki – mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.

Podobnie, jak poprzednio, w budynku zaprojektowano funkcjonalne komórki lokatorskie, a na zewnątrz przygotowane zostaną miejsca postojowe, do wyłącznego korzystania przez właścicieli mieszkań. - Cały teren Botaniki zostanie ogrodzony, oświetlony i odpowiednio zagospodarowany. Doskonale wyglądać będą także wszystkie części wspólne Botaniki. Tu znów wzorem będą wnętrza dwóch poprzednich budynków Botaniki - daodaje Dariusz Malottke.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą, zachęcamy także do kontaktu telefonicznego (tel. 607 607 464), mailowego (biuro@pomorskiedomy.pl) i osobistej wizyty w naszym biurze sprzedaży, które znajduje się przy ulicy Koziorożca 32 w Gdańsku Osowej. Dodajmy jeszcze, że na liście ofert są już pierwsze rezerwacje, dlatego warto się spieszyć!

 

 

Projekt Premio zakończony

 

W ciągu zaledwie 14 miesięcy w gdańskiej dzielnicy Osowa powstał kolejny piękny projekt mieszkaniowy zrealizowany przez naszą firmę - mowa oczywiście o inwestycji Premio, którą wybudowaliśmy przy ulicy Kielnieńskiej 45. W budynku powstało łącznie 26 nowych, wygodnych mieszkań, które trafiły już do swoich właścicieli - szczęśliwych mieszkańców tego projektu.

Chcemy w tym miejscu podziękować naszym klientom za okazane zaufanie oraz życzyć wielu dobrych lat życia w tym nowym, wyjątkowym miejscu. A naszych przyszłych klientów zapewniamy, że będziemy z taką samą starannością i rzetelnością realizować kolejne projekty mieszkaniowe w Osowej i innych dzielnicach Trójmiasta. Zachęcamy też do obejrzenia serii zdjęć elwacji budynku Premio oraz wnętrz, które powstały w oparciu o indywidualny projekt architektoniczny.

Premio - informacje o inwestycji

Już wkrótce nowa inwestycja!

 

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy nadal szukają nowego lokum - w najbliższych dniach rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji, którą realizować będziemy w gdańskiej dzielnicy Osowa. W trzykondygnacyjnym budynku, którego budowa właśnie się rozpoczyna, dostępne będą ustawne mieszkania 2-pokojowe, a także większe - 3- i 4-pokojowe lokale. Wszystkie zaprojektowane tak, by dawały jak największy komfort mieszkania. - Jak zawsze, mieszkania na parterze wzbogacone zostaną o zielone ogrody, a do każdego z mieszkań na wyższych kondygnacjach należy duży, słoneczny balkon - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.

Doskonale wyglądać będą także klatki schodowe. - W środku znajdziemy duże tafle luster, piękne postery z grafikami, a wszystko to w starannie dobranej kolorystyce. Dodatkowo, dla wygody przyszłych mieszkańców, w budynku zaprojektowano funkcjonalne komórki lokatorskie, a na zewnątrz przygotowane zostaną miejsca postojowe, do wyłącznego korzystania przez właścicieli mieszkań - dodaje Dariusz Malottke.

Pełna oferta tego projektu mieszkaniowego dostępna będzie na naszej stronie internetowej już wkrótce. A osoby zainteresowane naszą nową inwestycją mogą już dziś odwiedzić nasze biuro sprzedaży, w którym uzyskać można dodatkowe informacje na ten temat. Zapraszamy!

Admiral - wszystko na czas!

 

W budynku Admiral znów sporo zmian, bo tu roboty nie ustają nawet na chwilę! I tak kolejno - w mieszkaniach na najwyższej kondygnacji trwa montaż izolacji poddasza (wełna mineralna) oraz zabudowy tej części lokali. W ten sposób każde z mieszkań na 2 piętrze będzie odpowiednio ocieplone i wygłuszone. Odpowiednio ocieplony zostałnie także strop hali garażowej - roboty w tym zakresie mają się zakończyć w przyszłym tygodniu. Dodajmy, że w tej części budynku gotowa jest już także koloryzowana posadzka (grafit).

Na niemal wszystkich balkonach ułożone zostały już mrozoodporne kafle, na każdym z nich przygotowano też metalowe słupy, do których wkrótce montowane będą balustrady balkonowe. - Miło mi poinformować, że w ostatnich dniach skończyliśmy wylewanie posadzek we wszystkich dostępnych w budynku Admiral mieszkaniach. A obecnie prowadzimy intensywne prace związane z przygotowaniem części wspólnych, w tym głównego wejścia do budynku wraz z wiatrołapem - mówi Dariusz Malottkekierownik sprzedaży Pomorskich Domów. - W przyszłym tygodniu zamontowana zostanie brama garażowa, niebawem rozpoczynamy też układanie ozdobnych kafli na klatce schodowej naszego budynku.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Admiral:
Admiral - galeria zdjęć z placu budowy

Centaura II już pod dachem!

 

Miło nam poinformować, że w ostatnich dniach zakończyliśmy prace związane z tynkowaniem ścian mieszkań w budynku Centaura II etap. Tym samym, wszystkie lokale są już gotowe do rozpoczęcia następnego etapu, jakim jest wylanie posadzek. Roboty te rozpoczną się w pierwszych dniach listopada. Oczywiście, wcześniej we wszystkich lokalach ułożone zostały niezbędne instalacje - hydrauliczna, kanalizacyjna, grzewcza i elektryczna.

Jednocześnie, trwają intensywne prace na zewnątrz. I tak - na kilku ścianach pojawił się już piękny tynk, który wzbogacony zostanie dodatkowo elementami dekoracyjnymi wykonanymi ze szlachetnego drewna. Roboty trwają też na szczycie Centaura - to właśnie tam pojawiły się starannie ułożone dachówki betonowe. A że robota idzie wyjątkowo sprawnie, to w ciągu najbliższych dni także ta część prac budowlanych powinna zostać zakończona.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Centaura II etap:
Centaura II etap - galeria zdjęć z placu budowy

Admiral z piękną elewacją!

 

Mimo jesiennej aury, roboty na budowie Admiral nawet na chwilę nie zwalniają tempa. Widać to dobrze, gdy spojrzeć na piękną, gotową już, elewację budynku. - Zgodnie z projektem, biel ścian zewnętrznych została przełamana licznymi zdobieniami wykonanymi z gustownej cegły klinkierowej w kolorze jasnobeżowym. Dodam, że to specjalny rodzaj klinkieru, wykonany z białej wypalanej gliny, sprowadzonej z Niemiec - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskie Domy.

Niemal gotowa jest już także cała połać dachu. - Fachowcy układają obecnie ostatnie płachty blachy w kolorze grafitowym, techniką "blacha na rąbek". W ciągu najbliższych dni te prace powinny zostać ukończone - dodaje Dariusz Malottke. - Jednocześnie, przygotowujemy się do dalszych prac w hali garażowej, gdzie wylana zostanie wkrótce koloryzowana, grafitowa posadzka. Trwa także montaż mocowań pod balustrady balkonowe.

We wszystkich mieszkań wykonane zostały już instalacje elektryczne, dzięki czemu możliwe było rozpoczęcie tynkowania ścian w poszczególnych lokalach. W najbliższych tygodniach mają rozpocząć się prace związane z przygotowaniem drogi dojazdowej i zagospodarowanie terenu wokół budynku. Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Admiral. Dodajmy na koniec, że w ofercie pozostało już tylko jedno wolne mieszkanie - mowa o pięknym, 3-pokojowym lokalu o powierzchni 53,40 m2 na II kondygnacji (mieszkanie nr 23). Szczegóły dostępne są w zakładce "Oferta".

A tymczasem zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Admiral:
Admiral - galeria zdjęć z placu budowy

Centaura II coraz wyżej

 

Co nowego na budowie Centaura II etap? Odpowiadamy: zakończyliśmy montaż konstrukcji dachowej, a teraz pora na ułożenie pokrycia dachowego. Rozpoczęliśmy już deskowanie, które w następnym kroku szczelnie przykryje papa dachowa. Równolegle do tych prac, na wybranych, gotowych już fragmentach dachu, rozpoczęliśmy układanie dachówki w kolorze grafitowym. To jednak nie wszystko, bo lada dzień rozpoczynamy także roboty związane z przygotowaniem elewacji zewnętrznych, w tym - ozdobnych fragmentów wykonanych z cedru kanadyjskiego. To, jak wyglądać będzie taka elewacja, widać doskonale na budynku Centaura przygotowanym w ramach I etapu tej inwestycji - jest co podziwiać!

Na budowie Centaura II etap sporo dzieje się także w środku budynku - niemal gotowe są już instalacje elektryczne w mieszkaniach oraz częściach wspólnych. Dodatkowo, ponad połowa lokali została już otynkowana. Zgodnie z planem, w ciągu miesiąca powinniśmy rozpocząć wylewanie posadzek w poszczególnych mieszkaniach.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Centaura II etap:
Centaura II etap - galeria zdjęć z placu budowy

Ostatnie mieszkanie z tarasem!

 

To okazja, której nie warto przegapić - mowa o pięknym 3-pokojowym mieszkaniu ze słonecznym tarasem, które dostępne jest w ofercie lokali przy ulicy Centaura (lokal nr 21). Dodajmy od razu, że to jedno z ostatnich mieszkań w tym budynku i zarazem ostatnie lokum z tak wyjątkowym tarasem. Mieszkanie zlokalizowane jest na ostatniej kondygnacji, na której zaprojektowano tylko dwa lokale - będzie tu więc bardzo kameralnie i komfortowo. A gdy zajrzymy do środka, znajdziemy tam przede wszystkim duży i bardzo słoneczny salon połączony z aneksem kuchennym (17,9 m2). Dodatkowo, w mieszkanie posiada dwie wygodne, bardzo ustawne sypialnie (11,5 m2 i 11,5 m2) oraz dużą, funkcjonalną łazienkę (4,7 m2). Wejście do poszczególnych pomieszczeń poprzedza praktyczny hol (8,1 m2). A teraz wróćmy raz jeszcze do salonu, bo to właśnie stąd wyjść można na wyjątkowy taras widokowy o powierzchni 45 m2! To wymarzone miejsce na relaks w gronie najbliższych. Cena tak przygotowanego mieszkania, które będzie gotowe do odbioru już w czerwcu przyszłego roku, to jedynie 377 000 zł.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy już dziś do obejrzenia tego wyjątkowego lokalu - wystarczy odwiedzić plac budowy Centaura II etap. Warto tylko umówić nieco wcześniej termin takiej wizyty - w tej sprawie prosimy o kontakt z naszym biurem sprzedaży pod numerem 607 607 464.

Pora na elewację!

 

Dobrze zaprojektowany i wykonany dach może być prawdziwą ozdobą budynku - tak jest też w przypadku projektu Admiral, gdzie kończy się właśnie montaż całej konstrukcji dachowej. - Fachowcy układają ostatnie płachty blachy techniką "na rąbek", co praktycznie wieńczy tę część prac budowlanych - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów. - Na ostatnim etapie są też roboty związane z wykonaniem tynków w poszczególnych mieszkaniach. Szacujemy, że do końca przyszłego tygodnia otynkowane zostaną już wszystkie lokale w tym budynku.

Równolegle do ww. zadań, fachowcy rozpoczęli roboty elewacyjne. Wszystkie ściany Admiral zostały szczelnie obłożone styropianem, na który nakładany jest obecnie klej, a tuż po nim - tynk. Warto dodać, że wybrane fragmenty elewacji zostaną ozdobione gustowną cegłą klinkierową, co jeszcze wzmocni jego urodę. - Rozpoczęcie prac elewacyjnych było możliwe tuż po tym, jak w budynku zainstalowane zostały wszystkie okna. Przypomnę, że są to okna znanej i sprawdzonej marki Bertrand.

Jak zapowiada kierownik sprzedaży, z początkiem września rozpoczną się roboty związane z wykonaniem posadzek w mieszkaniach oraz na klatkach schodowych. Zgodnie z terminem, budynek Admiral będzie gotowy do zamieszkania pod koniec I kwartału przyszłego roku. Dodajmy, że zdecydowana większość dostępnych w ofercie Admiral mieszkań została już sprzedana. Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy:
Admiral - galeria zdjęć z placu budowy

Premio na ostatniej prostej

 

Trwają ostatnie prace związane z przygotowaniem budynku Premio do użytkowania. Wszystkie ściany na klatkach schodowych są już pięknie wymalowane, dzięki czemu można było rozpocząć montaż wielkogabarytowych kafli ozdobnych 3D. W wiatrołapie zawisło przestronne lustro, zamontowano tu także skrzynki pocztowe. Na jednym z przęseł ogrodzenia zawisła pamiątkowa tablica z nazwą inwestycji - trzeba przyznać, że prezentuje się wyjątkowo okazale. A już w najbliższych dniach zakończony zostanie montaż pozostałych elementów ogrodzenia frontowego - bramy wjazdowej oraz furtek. Na koniec pozostanie już tylko gruntowne sprzątanie i można będzie zapraszać przyszłych mieszkańców tego wyjątkowego projektu na odbiór kluczy do mieszkań!

A tymczasem zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Premio:
Premio - galeria zdjęć z placu budowy

Centaura II etap - pora na dach!

 

 

Przed niespełna miesiącem pisaliśmy o dachu budynku Admiral, a teraz pora na dach przy Centaura! To właśnie tu, na szczycie naszego najnowszego projektu mieszkaniowego (Centaura II etap) rozpoczęły się prace związane z budową i montażem konstrukcji dachowej. Na ścianach nośnych najwyższego piętra budynku pojawiły się już pierwsze belki drewniane, mocowane sztywno do belek stalowych. A gdy cała konstrukcja będzie już gotowa, zostanie pokryta deskami oraz papą, którą - na koniec - gęsto przykryją błyszczące dachówki.

Dodatkowo, w budynku przy ul. Centaura zamontowana została już spora ilość okien (parter/I piętro). Zgodnie ze standardem naszej firmy, to 3-szybowe okna sprawdzonej marki Bertrand. W środku trwa murowanie kolejnych ścianek działowych, a tuż po tym, rozpocznie się montaż podtynkowej instalacji elektrycznej.

Przypominamy, że w ofercie Centaura II etap dostępne są jeszcze dwa piękne mieszkania - mowa o 3-pokojowym lokalu nr 4 o powierzchni 50,22 m2, do którego przypisany jest bardzo duży, 110-metrowy ogród. Warto też przyjrzeć się bliżej 3-pokojowemu mieszkaniu nr 21, z wyjątkowym tarasem widokowym. O szczegóły tej oferty warto pytać w naszym biurze sprzedaży (Gdańsk Osowa, ul. Koziorożca 32, tel. 607 607 464). Jednocześnie zachęcamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Centaura II etap:
Centaura II etap – galeria zdjęć z placu budowy

 

Sprzedaż Premio zakończona

 

Mamy przyjemność poinformować, że zakończyliśmy sprzedaż mieszkań w budynku Premio - tym samym, wszystkie lokale przy ul. Kielnieńskiej znalazły swoich nowych właścicieli. Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą oraz zaufanie, jakim obdarzyli nas przyszli mieszkańcy tej wyjątkowej inwestycji. Jak zawsze, dołożymy wszelkich starań, by w Premio żyło się naprawdę przyjemnie!

A tymczasem budowa Premio jest już na ostatniej prostej - najlepiej dowodzi tego teren wokół budynku, który w ostatnich dniach pięknie się zazielenił! I to nie tylko od równo przystrzyżonej trawy, ale też licznych krzewów, traw i kwiatów - wszystko to za sprawą wyspecjalizowanej firmy ogrodniczej, której powierzyliśmy to ważne zadanie. I teraz Premio wygląda jeszcze piękniej! Warto dodać, że wjazdu na teren inwestycji "broni" już gustowne ogrodzenie, wykonane z modnych gabionów. - W najblliższych tygodniach wykonany zostanie także brama wjazdowa oraz wypełnienie ogrodzenia - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy.

Sporo dzieje się także w środku budynku - na klatkach schodowych gotowe są już kafle podłogowe, zamontowano drzwi wejściowe do wszystkich mieszkań oraz barierki na schodach. Obecnie trwają roboty malarskie, a tuż po nich fachowcy rozpoczną montaż elementów dekoracyjnych, takich jak lustra i zabudowy.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy:
Premio - galeria zdjęć z placu budowy

Co za dach!

 

Dach to jeden z najważniejszych elementów każdego budynku - musi być szczelny, solidny i trwały. A jeśli do tego ma być jeszcze ładny, to rzecz wymaga naprawdę sporej ilości pracy. Najlepiej powierzyć taką robotę fachowcom i tak jest właśnie w naszym wypadku - od kilku tygodni brygada cieśli i dekarzy konstruuje dach budynku Admiral, a efekt ich pracy robi już teraz spore wrażenie. Przypomnijmy, że dach Admiral ma konstrukcję mansardową - oznacza to, że każda z jego połaci składa się z dwóch części o różnym kącie nachylenia, a to nieco komplikuje ciesielskie zadanie. Na szczęście, dla naszych ekip to żaden problem - w mig poradzili sobie z konstrukcją, a obecnie trwa deskowanie i układanie papy na tak przygotowanej płaszczyźnie. Oczywiście, każda z desek została wcześniej odpowiednio zaimpregnowana.

A co jeszcze dzieje się na budowie Admiral? Odpowiadamy prędko:
- na poziomie parteru i I piętra zamontowano już 3-szybowe okna marki Bertrand,
- trwa zasypywanie murów oporowych od strony wjazdu do hali garażowej,
- trwa montaż instalacji elektrycznej,
- przygotowywane są tzw. "poziomy" hydrauliczne w hali garażowej.

Na koniec dodajmy jeszcze, że we wszystkich mieszkaniach zlokalizowanych na parterze oraz w wybranych lokalach I piętra na ścianch pojawiły się już tynki. - W kolejnych tygodniach tynki pojawią się też w mieszkaniach na pozostałych kondygnacjach - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów. A tymczasem zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć dokumentujących postępy prac budowlanych inwestycji Admiral:
Admiral - galeria zdjęć z placu budowy

Piętro za piętrem!

 

A potem - jeszcze wyżej! Właśnie tak budujemy nowy budynek przy Centaura, który doczekał już ostatniej kondygnacji. - Fachowcy rozpoczęli wznoszenie ścian nośnych trzeciego piętra, na którym powstaną dwa przestronne mieszkania poddaszowe z bardzo dużymi tarasami. Równolegle, trwają prace związane ze wznoszeniem ścianek działowych na wszystkich pozostałych piętrach - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.

To oczywiście tylko część z wykonywanych przy Centaura zadań - w budynku trwają prace hydrauliczne związane z ułożeniem tzw. pionów, sprawnie postępują też roboty dotyczące sieci wodnej. Robotnicy rozpoczęli już także roboty związane z wykonaniem ogrodzenia, a w ciągu najbliższych dni rozpoczyna się montaż okien. Będzie to 3-szybowa stolarka okienna znanego pomorskiego producenta - firmy Bertrand.

Równie sprawnie, co roboty budowlane, postępuje też sprzedaż mieszkań w tej inwestycji - wystarczy powiedzieć, że spośród 21 dostępnych lokali w ofercie pozostało już tylko 5. Warto przyjrzeć się im bliżej, bo pozostają wśród nich naprawdę atrakcyjne mieszkania. - W ofercie mamy nadal ustawne lokale ze słonecznymi ogrodami, a także bardzo ładne mieszkania z 7-metrowymi balkonami. Mowa o lokalach nr 13 i 19, do obejrzenia których serdecznie zapraszam - dodaje Dariusz Malottke.

A my zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy - widać na nich niezbicie, że na Centaura naprawdę sporo się dzieje!
Centaura II etap – galeria zdjęć z placu budowy

Taras czy balkon?

 

A może od razu - dwa balkony? Bo w naszej ofercie to żaden kłopot - wystarczy spojrzeć na mieszkanie nr 28 w budynku Admiral, które wyposażyliśmy w dwa piękne balkony wypoczynkowe. Ale zacznujmy od początku: lokal o numerze 28 to przede wszystkim wygodne mieszkanie 3-pokojowe o łącznej powierzchni 46,32 m2, z dużym salonem wypoczynkowym połączonym z aneksem kuchennym (18,1 m2). I to właśnie z salonu można się dostać na pierwszy z dwóch balkonów przypisanych do tego lokalu (5 m2). Ale to przecież nie wszystko, bo do dyspozycji przyszłych mieszkańców są też dwie ustawne sypialnie o powierzchniach 8,8 m2 i 7,7, m2. I to właśnie do jednej z tych sypialni przyporządkowano drugi balkon (3,8 m2). To dopiero wygoda, prawda? Dodajmy jeszcze, że mieszkanie nr 28 wyposażone jest w dużą łazienkę (4,0 m2) oraz praktyczny hol (5,5 m2), a sam lokal usytuowany jest na II piętrze budynku, w którym powstanie m.in. hala garażowa, boksy na akcesoria samochodowe oraz komórki lokatorskie. Cena tego mieszkania to 286 000 zł.

A jeśli zamiast dwóch balkonów, ktoś wymarzy sobie jeden piękny taras? Proszę bardzo! W budynku Centaura II etap mamy i rozwiązanie! Mowa o poddaszowym mieszkaniu o numerze 21, które wyposażyliśmy w piękny taras widokowy o powierzchni 45 m2! To wprost wymarzone miejsce na popołudniowy wypoczynek w gronie najbliższych! W środku tego mieszkania zaprojektowano łącznie 3 pokoje, w tym - pokój dzienny z aneksem kuchennym (17,9 m2) oraz dwie wygodne sypialnie o identycznych powierzchniach (11,5 m2 i 11,5 m2). Lokal wyposażony jest dodatkowo w bardzo dużą łazienkę (4,7 m2) oraz praktyczny hol (8,1 m2). Całe mieszkanie liczy łącznie 53,92 m2 powierzchni mieszkalnej - będzie tu więc wyjątkowo wygodnie! Cena tego wyjątkowego lokalu to 377 000 zł.

A zatem - balkon czy taras? Co wybrać? W odpowiedzi na to pytanie pomóc może doświadczony sprzedawca Pomorskich Domów, do kontaktu z którym już teraz serdecznie zapraszamy. I przypominamy, że nasze biuro sprzedaży jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Warto też umówić się telefonicznie na spotkanie na placu budowy - najlepiej zrobić to, dzwoniąc pod numer: 607 607 464.

Projekt Meritum zakończony

 

Niespełna półtora roku wystarczyło, by w Osowej pojawił się kolejny piękny budynek - mowa oczywiście o inwestycji Meritum, którą nasza firma zbudowała przy ulicy Antygony. Swoje nowe miejsce do życia znalazły tu 32 rodziny – wszystkim nabywcom przekazano już klucze do mieszkań tym samym realizacja tego wyjątkowego projektu została oficjalnie zakończona.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom Meritum za powierzone zaufanie. Życzymy Państwu wielu udanych lat życia w tym nowym, wyjątkowym miejscu. Jednocześnie zapewniamy, że z podobną starannością i zaangażowaniem będziemy realizować kolejne projekty mieszkaniowe. A tych, którzy nie widzieli jeszcze naszej inwestycji, zapraszamy do obejrzenia zdjęć tego wyjątkowego projektu:

Meritum - informacje o inwestycji

Zgodnie z planem!

 

W kalendarzu już lato, ale nam nie w głowach wypoczynek – na budowach Pomorskich Domów roboty trwają w najlepsze! Warto dodać, że prowadzimy obecnie aż trzy projekty mieszkaniowe – Admiral, Premio oraz Centaura II etap.

Zacznijmy od budynku Admiral – tu na ścianach nośnych najwyższej kondygnacji pojawiły się pierwsze stalowe belki konstrukcji dachu. Będzie to dach wykonany w technologii stalowo-drewnianej. W środku kontynuowane są prace związane z montażem instalacji elektrycznych, sanitarnych i wentylacyjnych, przygotowywany jest także mur oporowy. Warto dodać, że na parterze budynku pojawiły się pierwsze okna. I tu ważna informacja – są to 3-szybowe okna marki Bertrand, wyprodukowane w oparciu o doskonałe profile okienne Galean, ze specjalną powłoką antyrefleksyjną zapobiegającą przegrzewaniu się. Takie okna mają doskonałe parametry izolacyjne, co oznacza, że w mieszkaniach Admiral będzie się mieszkać bardzo komfortowo!

Sprawnie przebiegają też roboty na budowie Centaura II etap – na ścianach nośnych 1 piętra zamontowane zostały płyty filigranowe, trwają roboty związane ze zbrojeniem, a to oznacza, że lada dzień zalewany będzie strop. Jednocześnie, trwają prace związanie z murowaniem ścian wewnętrznych, budynek został już także odpowiednio wyizolowany i obsypany.

A co dzieje się dziś na budowie Premio? Odpowiadamy – zakończono montaż elewacji, gotowy jest już także cały wewnętrzny układ drogowy. Sprawnie posuwają się roboty wewnątrz budynku – w częściach wspólnych pojawiły się pierwsze kafle podłogowe, trwa malowanie ścian na klatkach schodowych oraz montaż balustrad na schodach. A w najbliższym czasie wyspecjalizowana firma zajmie się zagospodarowaniem zieleni.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć dokumentujących postępy prac budowlanych:
Admiral - galeria zdjęć z placu budowy 
Premio - galeria zdjęć z placu budowy 
Centaura II etap – galeria zdjęć z placu budowy

Ogród czy taras?

 

Spotkanie w gronie najbliższych znajomych we własnym zielonym ogrodzie? A może popołudniowy relaks na pięknym widokowym tarasie? Każda z tych propozycji brzmi wyjątkowo kusząco. I każda z nich jest możliwa w przypadku zakupu mieszkania w inwestycji Centaura II etap, bo wybrane lokale w tej ofercie wzbogacone zostaną o duży ogród lub przestronny taras. Mowa tu choćby o mieszkaniu nr 4 - ten 3-pokojowy lokal o powierzchni 50,22 m2, obok dobrze zaprojektowanych, ustawnych pomieszczeń, posiada 110-metrowy ogród z powierzchnią utwardzoną wykonaną z ozdobnej kostki brukowej, w sam raz na zestaw wygodnych mebli ogrodowych. Ogród będzie oczywiście odpowiednio wygrodzony, tym samym może stać się wymarzonym i bardzo bezpiecznym placem zabaw dla najmłodszych domowników!

Równie atrakcyjnie przedstawia się oferta mieszkań z widokowymi tarasami na ostatniej kondygnacji Centaura, jak choćby lokal o numerze 21 (53,92 m2). Podobnie jak w przypadku mieszkania nr 4, tu także otrzymujemy 3 wygodne pokoje (17,9 m2 / 11,5 m2 / 11,5 m2), a do tego bardzo dużą łazienkę (4,7 m2) oraz przestronny hol (8,1 m2). A z pokoju dziennego prowadzi wyjście na piękny, 45-metrowy taras widokowy! Trudno wręcz wyobrazić sobie lepsze miejsce na wieczorną siestę czy wypoczynek z lampką czerwonego wina w gronie najbliższych.

Oczywiście, wskazane mieszkania to tylko część z całej palety ofert w budynku Centaura II etap - warto przyjrzeć się także pozostałym. Co więcej, warto się pospieszyć, bo już kilkanaście lokali zostało wstępnie zarezerwowanych. A po szczegóły zapraszamy, jak zawsze, do naszego biura sprzedaży w Gdańsku Osowej, przy ulicy Koziorożca 32. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Pełną parą!

 

Pogoda sprzyja, dlatego na naszych budowach roboty trwają w najlepsze! Widać to zarówno na placu budowy Premio, jak i na rozpoczętej w styczniu br. budowie budynku Admiral. To właśnie tu fachowcy układają obecnie płyty filigranowe pod wylewkę stropu II piętra, a lada dzień rozpoczną wznoszenie ścian nośnych na tym poziomie. Trwają także intensywne roboty związane ze wznoszeniem ścian działowych w hali garażowej. Ponadto, prace rozpoczęli także elektrycy, których zadaniem będzie przygotowanie wszystkich niezbędnych instalacji.

Wyjątkowo prezentuje się już także budynek Premio, którego budowę rozpoczęliśmy z początkiem września ubiegłego roku. A dziś? Dziś Premio lśni bielą elewacji, ozdobionej dodatkowo panelami elewacyjnymi marki Rockwool w kolorze grafitowym. W ostatnich tygodniach rozpoczęto już także prace związane z zagospodarowaniem terenu - wytyczeniem dróg wewnętrznych oraz miejsc parkingowych. A co dzieje się w środku? - We wszystkich mieszkaniach gotowe są już tynki wewnętrzne, a obecnie przygotowujemy posadzki, część z nich jest już praktycznie gotowa - wylicza Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży.

Jak widać, na naszych budowach naprawdę sporo się dzieje. A kto nadal nie wierzy, niech prędko zajrzy do naszej galerii zdjęć, w której wszystkie te prace  regularnie dokumentujemy - zapraszamy do oglądania:

Admiral - galeria zdjęć z placu budowy
Premio - galeria zdjęć z placu budowy

Centaura II etap – premiera inwestycji!

 

 

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w kolejnej inwestycji zlokalizowanej w gdańskiej dzielnicy Osowa – w budynku Centaura II etap. Jest to kontynuacja niezwykle udanego projektu mieszkaniowego zrealizowanego przez naszą firmę na przełomie 2016-2017 roku.

Centaura II etap to 21 wyjątkowych mieszkań przygotowanych na 3 kondygnacjach. W ofercie dostępne będą ustawne mieszkania 2-pokojowe oraz duże mieszkania 3-pokojowe. Jak zawsze – Pomorskie Domy mają wyjątkową ofertę dla miłośników zieleni – piękne mieszkania parterowe z dużymi ogrodami! Pięknie prezentują się także mieszkania na ostatniej kondygnacji – do każdego z nich przypisany jest piękny taras widokowy! 

Teren wokół budynku zostanie ogrodzony, oświetlony oraz odpowiednio zagospodarowany – będą tu dostępne m.in. miejsca parkingowe na grodzonym terenie do wyłącznego korzystania przez mieszkańców budynku. Nie zabraknie też pięknej zieleni, a cały budynek wkomponowany zostanie w istniejący drzewostan. Warto dodać, że ulica Centaura to jedna z najlepszych lokalizacji w tej części dzielnicy – niska, willowa zabudowa wokół budynku gwarantuje spokój i wysoki komfort mieszkania.

Roboty budowlane już ruszyły, a na liście dostępnych mieszkań mamy pierwsze rezerwacje. Jeśli zatem szukasz nowego mieszkania w tej części Gdańska, koniecznie zapoznaj się z ofertą Centaura II etap! Nasza nowa inwestycja będzie gotowa do zamieszkania już w czerwcu 2019 roku. A po szczegóły zapraszamy do naszego biura sprzedaży (ul. Koziorożca, Gdańsk Osowa). Informacje można też uzyskać telefonicznie, dzwoniąc pod numer 607 607 464. 

Zapraszamy!

 

Admiral - w górę!

 

Na naszych budowach robota idzie, aż miło - ostatnio pisaliśmy o Premio, teraz pora na relację z budowy budynku Admiral. A tu naprawdę sporo się dzieje: na gotowych ścianach nośnych parteru układane są obecnie płyty filigranowe - to znak, że lada dzień rozpocznie się zbrojenie stropu, a w ślad za tym wypełnienie tak przygotowanej konstrukcji betonem. A gdy tylko beton stężeje, robotnicy rozpoczną wznoszenie ścian kolejnego piętra. Dodajmy jeszcze, że równolegle do tych prac trwa wznoszenie ścian nośnych, a także szereg innych prac, jak choćby - zasypki ścian zewnętrznych, które zostały wcześniej odpowiednio wyizolowane (styropian, folia kubełkowa).

Na brak pracy nie może narzekać także nasz dział sprzedaży - mieszkania w budynku Admiral cieszą się dużą popularnością. Dowodzi tego najlepiej liczba wolnych lokali w naszej ofercie - zostało ich już tylko sześć. Dlatego wszystkich zainteresowanych zakupem nowego, atrakcyjnego mieszkania w dobrej lokalizacji zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszego biura (tel. 607 607 464 lub e-mail: dmalottke@pomorskiedomy.pl). I jak zawsze, zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Admiral:

Premio - galeria zdjęć z placu budowy

Akcja elewacja!

 

Na Premio - "akcja elewacja" w pełnym rozkwicie! Nowiutki tynk w kolorach białym i grafitowym pojawił się już na zachodniej ścianie budynku, zaś pozostałe ściany są obecnie szczelnie zastawione rusztowaniami. W efekcie, już w najbliższych tygodniach elewacja na całym budynku będzie gotowa! A to przecież tylko fragment z całego zestawu zadań, jakie realizowane są obecnie na budowie Premio - szybko dodajemy do tego roboty związane z zagospodarowaniem terenu, dalsze prace instalacyjne (instalacje elektryczne i hydrauliczne) oraz tynki wewnętrzne. Tym samym, budynek przy Kielnieńskiej już na dobre nabiera "rumieńców"! Nie gorzej wygląda sprzedaż mieszkań w tej wyjątkowej inwestycji - w ofercie pozostały już tylko dwa wolne lokale trzypokojowe, obydwa o powierzchni 57,58 m2. Osoby zainteresowane zapraszamy po szczegóły do naszego biura sprzedaży (ul. Koziorożca, Gdańsk Osowa), zaś wszystkich zachęcamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Premio:

Premio - galeria zdjęć z placu budowy

Botanika wśród najlepszych!

 

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że Botanika znalazła się na bardzo wysokim - czwartym miejscu - w tegorocznym plebiscycie na najciekawszą inwestycję mieszkaniową Trójmiasta zrealizowną w 2017 roku. To naprawdę wyjątkowy wynik, zważywszy, że do konkursu było nominowanych aż 50 projektów mieszkaniowych. Pragniemy w tym miejscu serdecznie podziękować wszystkim, którzy oddali głos na Botanikę - to dla nas ogromne wyróżnienie, a dla mieszkańców tej inwestycji z pewnością powód do zadowolenia i dumy.

Przypomnijmy, że Botanika to dwuetapowy projekt mieszkaniowy, który zrealizowaliśmy na terenie Gdańska Osowej, przy ulicy Izydy. Inwestycja powstała na przełomie 2016-2017 roku. W dwóch budynkach (cztero- i trzykondygnacyjnym) powstało łącznie 29 pięknych mieszkań, w tym m.in. dwupokojowe mieszkania z dużymi balkonami oraz przestronne trzypokojowe apartamenty z dwoma słonecznymi tarasami. Teren przed budynkami został odpowiednio zagospodarowany - na terenie inwestycji przygotowano m.in. niewielki plac zabaw dla najmłodszych oraz miejsca parkingowe na grodzonym terenie.

Organizatorem plebiscytu jest serwis regionalny trojmiasto.pl. Wyniki konkursu dostępne są pod poniższym adresem:
Najciekawsza inwestycja mieszkaniowa 2017 roku – wyniki

Piękne wnętrza Meritum...

 

Nie od dziś wiadomo, że inwestycje Pomorskich Domów wyróżnia nie tylko solidne wykonanie, ale też – wyjątkowy, niepowtarzalny styl, w jakim projektowane są nasze klatki schodowe. Widać to dobrze w każdym budynków, nie inaczej jest w przypadku Meritum, który lada dzień będzie przekazany do użytku. Wejdźmy do środka...

Wejście do obu klatek schodowych poprzedza praktyczny wiatrołap, z cyfrowym domofonem i skrzynkami pocztowymi w gustownej zabudowie w kolorze drewna. Na przeciwległej ścianie – charakterystyczny logotyp inwestycji, wyeksponowany dodatkowo lampami led. Na każdej kondygnacji ułożono gres posadzkowy imitujący drewno naturalne. Zresztą, naturalnego drewna także tu nie brakuje – ułożone kaskadowo balustrady między schodami a klatką schodową wykonane zostały właśnie z tego szlachetnego materiału. Efekt jest imponujący, a wzmacniają go dodatkowo wielkie tafle naściennych luster. Na każdej ze ścian widnieją lśniące, wielkoformatowe grafiki nawiązujące do nazwy inwestycji (środek/centrum). Doskonale prezentuje się też zabudowa szachtów kominowych oraz balustrady schodów z ozdobnymi, drewnianymi pochwytami.

Już dziś zapraszamy do Meritum – wszak o urodzie tego budynku najlepiej przekonać się osobiście! Zachęcamy też do obejrzenia najnowszych zdjęć wykonanych w ostatnich dniach przez zawodowego fotografa.

Meritum – wnętrza klatek schodowych

Admiral rośnie na wiosnę!

 

Choć za oknem wciąż jeszcze zimowa aura, na naszych budowach prace trwają nieprzerwanie - widać to zwłaszcza na placu budowy Admiral, gdzie już od wielu tygodni prowadzone są roboty fundamentowe. Gotowa jest już m.in. ława fundamentowa, do której doprowadzono sieci wodne i kanalizacyjne. Obecnie trwa zbrojenie ścian fundamentowych, a dodatkowo tuż obok wykopu "wyrósł" silny pomocnik - nowoczesny dźwig budowlany.

Nie gorzej jest na budowie Premio - tu także roboty trwają w najlepsze! I tak:
- fachowcy zamontowali już wszystkie okna w budynku,
- trwają dalsze prace nad odpowiednim wyizolowaniem dachu,
- zamontowano komory rozsączające do odprowadzania wód gruntowych,
- ułożona została instalacja wentylacyjna,
- w budynku zamontowano wszystkie piony sanitarne,
- trwają roboty związane z montażem instalacji elektrycznej.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Admiral:
Admiral - galeria zdjęć z placu budowy

Zagłosuj na Botanikę!

 

Mamy przyjemność poinformować, że Botanika, którą wybudowaliśmy w ubiegłym roku w gdańskiej Osowej, bierze udział w konkursie na najciekawszą inwestycję mieszkaniową zrealizowaną w Trójmieście w 2017 roku. Organizatorem konkursu jest portal trojmiasto.pl, który wytypował do niego 50 inwestycji, w tym właśnie nasz projekt mieszkaniowy. - Cieszymy się, że Botanika znalazła uznanie w oczach organizatorów plebiscytu, to dla nas duże wyróżnienie. I oczywiście zachęcam wszystkich do głosowania na na Botanikę, z góry dziękując za każdy oddany głos - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy.

Szczegółowe informacje oraz lista inwestycji biorących udział w konkursie dostępna jest pod tym adresem:
Najciekawsza inwestycja mieszkaniowa 2017 roku w Trójmieście - głosowanie
Nasz projekt - osiedla Botanika - zajmuje na tej liście miejsce nr 6. Zachęcamy do głosowania!

Co nowego na Premio?

 

Choć za oknem mróz, prace w budynku Premio trwają w najlepsze - w ciągu kilku dni zamontowaliśmy niemal wszystkie okna! Warto dodać, że są to trzyszybowe okna naprawdę dobrej jakości, zakupione u znanego producenta stolarki okiennej - firmę Bertrand. A przecież montaż okien to tylko jedno z wielu zadań, które są obecnie realizowane na placu budowy Premio. I tak - na dwóch pierwszych kondygnacjach wymurowano już ścianki działowe w mieszkaniach. W najbliższych tygodniach tego typu roboty prowadzone będą w kolejnych lokalach. Dodatkowo, fachowcy rozprowadzają w budynku instalacje sanitarne oraz elektryczne. Trwają też prace związane z izolacją stropodachu.

Zgodnie z planem, gotowy budynek trafi do rąk przyszłych właścicieli do końca III kwartału bieżącego roku. A jeśli ktoś chciałby tu zamieszkać, powinien się spieszyć, bo w ofercie Premio pozostały już tylko dwa wolne lokale - to trzypokojowe mieszkania o powierzchni 57,58 m2. Po szczegóły zapraszamy do naszego biura sprzedaży (ul. Koziorożca, tel. 607 607 464). Warto też zajrzeć do naszej galerii zdjęć, gdzie opublikowane są najnowsze fotografie z placu budowy:

Premio - galeria zdjęć z placu budowy

Przyjdź po gotowe mieszkanie!

 

Szukasz nowego mieszkania, do którego mógłbyś wprowadzić się niemal od zaraz? Mamy dla Ciebie taką ofertę - mowa o lokalach w budynku Meritum, którego budowa jest już na ostatniej prostej. Zgodnie z planem, ta niewielka, kameralna inwestycja będzie gotowa do użytku w najbliższych tygodniach.

Meritum powstaje w świetnej lokalizacji - w gdańskiej dzielnicy Osowa, przy ulicy Antygony. W ofercie pozostają obecnie 3 mieszkania, którym z pewnością warto przyjrzeć się bliżej. Mowa o 3-pokojowych lokalach (8A, 14A i 18A) o powierzchni między 57,42 m2 a 63,2 m2. Każde z tych mieszkań wyposażono w przestronny pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni ok. 22 m2. Dodatkowo, każdy z tych lokali posiada dwie wygodne sypialnie (pomiędzy 11 m2 a 12 m2) oraz dużą łazienkę (od 4,3 m2 do 6,4 m2). Wejście do tego każdego z mieszkań poprzedza hol z jedną lub dwiema dużymi wnękami na garderoby - w ten sposób pomieszczenie, prócz niewątpliwej wygody, zyskuje czysto praktyczny charakter. Każde z oferowanych lokali wyposażony został też w słoneczny balkon.

Jak pisaliśmy wcześniej, mieszkania są już gotowe, każde z nich można obejrzeć. Wystarczy umówić się wcześniej na spotkanie ze sprzedawcą Pomorskich Domów - telefonicznie lub mailowo (tel. 607 607 464, biuro@pomorskiedomy.pl). Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Meritum!

Admiral - o tym się pisze!

 

Informujemy, że w wielu serwisach nieruchomości znaleźć można ciekawe artykuły poświęcone naszej nowej inwestycji - projektowi Admiral. Tego typu publikacje dostępne są m.in. na stronach portalu nieruchomosci-online.pl, housemarket.pl, rynekpierwotny.pl, tabelaofert.pl czy lokalnych serwisów informacyjnych, takich jak osowa24.pl czy osowa.info. Zachęcamy do lektury:

Pomorskie Domy znów budują w Gdańsku Osowej (nieruchomosci-online.pl, 29.01.2018)
Pomorskie Domy budują Admiral (rynekpierwotny.pl, 22.01.2018)
Pomorskie Domy z nową inwestycją w Gdańsku (tabelaofert.pl, 21.01.2018)
W Osowej powstaną nowe mieszkania (osowa24.pl, 25.01.2018)
Admiral - nowe mieszkania w Osowej (osowa.info, 23.01.2018)
Admiral. Mieszkania o ciekawym charakterze (housemarket.pl, 15.01.2018)

Oczywiście, sprzedaż mieszkań w budynku Admiral trwa w najlepsze! W rezerwacji mamy już kilkanaście lokali, kolejne czekają na swoich nowych właścicieli. Więcej informacji na temat naszej oferty znaleźć można w zakładce Admiral oraz pod numerem telefonu: 607 607 464. Zapraszamy także do wizyty w naszym biurze sprzedaży przy ulicy Koziorożca w Gdańsku Osowej.

 

Admiral - wielka premiera!

 

Mamy przyjemność poinformować, że rozpoczynamy budowę oraz sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji - budynku Admiral. Ten kameralny, liczący jedynie 28 mieszkań projekt powstanie w gdańskiej Osowej, przy ulicy Junony. - Inwestycja powstaje w doskonałej lokalizacji, pomiędzy ulicą Junony i Antygony, bardzo blisko nowego ronda przy ulicy Zeusa. Tak dobre położenie to gwarancja sprawnej komunikacji, stąd po prostu wszędzie będzie blisko. Warto też dodać, że zaledwie parę kroków dzieli to miejsce od przystanku kolejki Pomorskiej Kolei Metropolitalnej - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskie Domy.

Na najniższej kondygnacji Admiral przygotowana zostanie duża hala garażowa z miejscami parkingowymi. Dodatkowo, w budynku zaprojektowano praktyczne komórki lokatorskie (poziom -1 i 0). - Zadbamy także o odpowiednie zagospodarowanie terenu wokół inwestycji, który zostanie ogrodzony i odpowiednio oświetlony, a na części placu przed budynkiem powstaną zewnętrzne miejsca parkingowe - dodaje Dariusz Malottke.

W ofercie Admiral dostępne będą zarówno wygodne mieszkania dwupokojowe, jak i przestronne trzy- i czteropokojowe apartamenty. Wybrane lokale wzbogacone zostaną o zielone ogrody (mieszkania parterowe), zaś do mieszkań na wyższych kondygnacjach przypisano duże balkony. Na uwagę zasługuje też piękna elewacja Admiral - zwarta bryła budynku z mansardowym dachem i świetnie dobraną kolorystyką detali robi naprawdę wyjątkowe wrażenie. Doskonale wyglądą też części wspólne z gustownym gresem posadzkowym o fakturze drewna i kamienia. Bo Admiral to po prostu wymarzone miejsce do mieszkania!

Szczegółowych informacji na temat mieszkań w inwestycji Admiral można zasięgnąć pod nr tel. 607 607 464 lub e-mail: dmalottke@pomorskiedomy.pl. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą!

Meritum prawie gotowe!

 

Budowa Meritum jest już na ostatniej prostej - w środku oraz wokół budynku trwają prace wykończeniowe. I tak - wytyczone zostały już zewnętrzne miejsca parkingowe oraz ogrody do mieszkań parterowych, które oddzielono od siebie ogrodzeniem systemowym. Przed budynkiem pojawiły się już także pierwsze nasadzenia, które zakwitną na wiosnę. Wjazdu na posesję "broni" szlaban marki BFT, a na elewacji Meritum pojawiły się tablice z numerami klatek schodowych oraz nazwą ulicy. Intensywne roboty trwają także na klatkach schodowych - na odmalowanych ścianach fachowcy montują elementy dekoracyjne (lustra, balustrady drewniane, grafiki). Dodajmy też, że gotowe są już także niemal wszystkie mieszkania. - W najbliższych tygodniach rozpoczynamy przekazywanie lokali, stąd tak duża intensywność prac. Zależy nam, by jak najszybciej przekazać Meritum do rąk przyszłych właścicieli tego budynku - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży domów i mieszkań.

Przypominamy, że do nabycia jest jeszcze kilka mieszkań w Meritum - każde z nich wyjątkowo ustawne i wygodne. W ofercie są m.in. ładne mieszkania 2-pokojowe z ogrodem (6A, 1B) oraz przestronne mieszkania 3-pokojowe na wyższych kondygnacjach (14A, 18A). O szczegóły tej oferty warto pytać w naszym biurze sprzedaży (Gdańsk Osowa, ul. Koziorożca). A wcześniej warto zajrzeć do naszej galerii zdjęć, w której dostępne są najnowsze fotografie z placu budowy Meritum:
Meritum - galeria zdjęć z placu budowy