Navio wypływa w Gdańsku!

 

Pora wypłynąć na szerokie wody! Przedstawiamy Państwu naszą najnowszą ofertę: wyjątkowe apartamenty w nadmorskiej części Gdańska, tuż przy pięknej plaży w Gdańsku Brzeźnie. Navio to komfortowy, niezwykle kameralny apartamentowiec, który wybudujemy u zbiegu ulic Hallera i Nadmorski Dwór, zaledwie 600 metrów od linii brzegowej. Na trzech kondygnacjach powstaną tu 24 piękne, starannie zaprojektowane apartamenty - wygodne, ustawne i wyjątkowo słoneczne. Do każdego z nich przypisany jest duży przeszklony balkon. Dodatkowo, wybrane lokale wzbogacone zostaną o piękne zielone ogrody, a apartamenty na najwyższej kondygnacji - w bardzo duże tarasy widokowe! Brzmi wyjątkowo, prawda?

Dla dodatkowej wygody mieszkańców, przygotujemy w Navio praktyczną halę garażową, a na każde z pięter będzie można dojechać komfortową, dwustronną windą. Cały teren inwestycji zostanie ogrodzony i odpowiednio zagospodarowany - dzięki temu, każdy będzie mógł czuć się we własnym apartamencie naprawdę wyjątkowo! Nie trzeba dodawać, że równie starannie przygotujemy wszystkie części wspólne Navio - klatki schodowe ozdabiać będą elementy dekoracyjne wykonane ze szlachetnego drewna, a cały wystrój nawiązywać będzie do nazwy naszego projektu - dalekomorskiej nawigacji!

Czy trzeba mówić więcej? Przedpremierowa oferta apartamentów Navio jest już dostępna w naszym biurze sprzedaży - zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, doświadczony sprzedawca przedstawi Państwu szczegóły tej wyjątkowej inwestycji (tel. 607 607 464). A już wkrótce na naszej stronie opublikujemy pełną listę mieszkań w budynku Navio.

Navio - poznaj przed premierą

Meritum wśród najlepszych!

 

Doskonałe - ósme miejsce - zajęła w plebiscycie na najciekawszą inwestycję mieszkaniową Trójmiasta 2018 roku nasza realizacja, budynek Meritum. Konkurencja była silna, bo do konkursu zgłoszono aż 60 inwestycji - tym bardziej cieszy nas doskonała, bardzo wysoka pozycja Meritum w tym prestiżowym rankingu. Wszystkim, którzy oddali głos na naszą inwestycję, bardzo serdecznie dziękujemy!

Przypominnamy, że Meritum wybudowaliśmy na przełomie 2017-2018 roku w Gdańsku Osowej, przy ulicy Antygony. W tym pięknym, trzykondygnacyjnym budynku powstały łącznie 32 mieszkania, a także - wygodna hala garażowa i komórki lokatorskie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć tej wyjątkowej inwestycji:

Meritum - galeria zdjęć

Centaura w zieleni!

 

No i zazieleniło się na Centaura - w końcu, to już wiosna! I teraz nasz nowy budynek wygląda jeszcze okazalej - w ogrodach mieszkań parterowych oraz na skwerkach leży świeża trawa, która z każdym dniem wygląda na coraz bardziej zieloną! To efekt solidnego nawadniania, które w przypadku trawy z rolki jest wręcz niezbędne. Dodatkowo, wokół ogrodzenia pojawiło się też sporo świeżych nasadzeń, w tym pięknych, młodych drzewek. Całość robi naprawdę świetne wrażenie!

A co w środku? Tu roboty budowlane są już niemal skończone - gotowe są m.in. barierki wzdłuż schodów, efektowne lustra w korytarzach, a także wyjątkowo interesujące płaskorzeźby, nawiązujące charakterem do nazwy naszego projektu. Sporo prac wykonano już także w wiatrołapie oraz wokół budynku (ozdobne gabiony).

Zachęcamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Centaura II etap:
Centaura II etap - galeria zdjęć z placu budowy

 

Zagłosuj na Meritum!

 

 

Z przyjemnością informujemy, że po raz kolejny jedna z naszych inwestycji mieszkaniowych została wytypowana do konkursu na najciekaswzą inwestycję mieszkaniową Trójmiasta. Redakcja portalu trojmiasto.pl wskazała 60 wyróżniających się trójmiejskich projektów mieszkaniowych - w tym także nasz budynek Meritum - i począwszy od dziś można już oddawać na niego swój głos. - Jest nam niezwykle miło, że już kolejny rok z rzędu na tej prestiżowej liście pojawia się nasz produkt. To ogromne wyróżnienie, które dowodzi, że nasze inwestycje są rzeczywiście dobrze, ciekawie zaprojektowane oraz świetnie wykonane - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy.

Przypominamy, że w ubiegłym roku inwestycja Botanika (I i II etap), zrealizowana przez naszą firmę w latach 2016-2017, znalazła się na bardzo wysokim, czwartym miejscu tego właśnie konkursu. Liczymy, że równie dobrze wypadnie w plebiscycie projekt Meritum, dlatego już teraz zachęcamy do wzięcia udziału plebiscycie - oczywiście, znów liczymy na Państwa głosy! Szczegółowe informacje oraz lista inwestycji biorących udział w konkursie dostępna jest pod tym adresem:
Najciekawsza inwestycja mieszkaniowa 2018 roku w Trójmieście – zasady konkursu
A szczegółowy opis projektu, wraz z przyciskiem umożliwiającym oddanie głosu, znajdziecie Państwo w tym miejscu:
Najciekawsza inwestycja mieszkaniowa 2018 roku w Trójmieście - Meritum - zagłosuj!

Zachęcamy do głosowania!

 

Nowa Botanika - pełną parą!

 

Na placu budowy   znów sporo zmian, co dowodzi najlepiej, że roboty idą tu "pełną parą". Zakończono m.in. montaż stolarki okiennej, a na szczycie budynku trwają już prace związane z ułożeniem poszycia dachu. Póki co, fachowcy wykonują tzw. deskowanie, które następnie przykryte zostanie folią, a na koniec - błyszczącymi dachówkami. Warto też wspomnieć o instalacji deszczowej, której montaż rozpoczęto w ubiegłym tygodniu oraz o instalacjach elektrycznych, które zostały już rozłożone w części mieszkań. Wykonano także wstępną niwelację terenu pod przyszłe ogródki mieszkań parterowych, a w ciągu najbliższych tygodni wokół budynku rozstawione zostaną rusztowania - to właśnie wtedy rozpoczną się prace związane z izolacją ścian zewnętrznych Botaniki oraz nakładaniem na nie tynku.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy nowej Botaniki, przypominając jednocześnie, że w naszej ofercie pozostały już ostatnie mieszkania - warto się spieszyć!
Botanika III etap - galeria zdjęć z placu budowy

Na Centaura już wiosna!

 

Wystarczyło parę tygodni i odrobinę słońca, by nasz nowy budynek przy Centaura nabrał wiosennych "rumieńców"! Teraz, w świetle wczesnowiosennego słońca, inwesytcja wygląda naprawdę okazale - wystarczy odwiedzić plac budowy, by się o tym przekonać! A co zmieniło się od czasu naszej ostatniej wizyty? Prędko wyliczamy:
- gotowe jest ogrodzenie systemowe wokół budynku oraz parkingu zewnętrznego,
- przed głównym wejściem zamontowano ozdobne gabiony,
- zamontowano elektryczny szlaban wjazdowy,
- we wszystkich mieszkaniach zamontowano drzwi wejściowe (wraz z ozdobną sztukaterią),
- wydzielono ogrody mieszkań parterowych,
- zakończono montaż kafli na klatkach schodowych.

Oczywiście, prace budowlane toczą się dalej - jeszcze w tym tygodniu fachowcy rozpoczną montaż zabudowy z płyt meblowych w częściach wspólnych budynku. Dodatkowo, w ciągu najbliższych dni mają być gotowe balustrady wewnętrzne oraz cały system oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego. W najbliższych tygodniach rozpoczną się też prace polegające na nasadzeniu zieleni oraz zagospodarowaniu ogrodów - większość z nich została już zniwelowana i wyrównania, co umożliwi sprawne ułożenie trawników.

Zachęcamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Centaura II etap:
Centaura II etap - galeria zdjęć z placu budowy

Nowa Botanika coraz wyżej!

 

Nowa Botanika rośnie w oczach - ledwie przed miesiącem pisaliśmy o stropie nad pierwszym piętrem, a dziś na szczycie budynku góruje piękna konstrukcja dachu! Dziesiątki grubych, drewnianych belek opartych o stalową konstrukcję stanowić będą podstawę do ułożenia poszycia, które następnie przykryte zostanie błyszczącą dachówką. Wyjątkowo sprawnie idą także pozostałe prace budowlane - w mieszkaniach parterowych wstawiono już wszystkie okna (3-komorowe) z grafitową okleiną zewnętrzną, trwa już także montaż pionów wentylacyjnych i sanitarnych w całym budynku.

Informujemy jednocześnie, że realizowany przez naszą firmę projekt Admiral (ul. Junony) jest już praktycznie gotowy - obecnie trwają tam prace wykończeniowe, a w najbliższych tygodniach powinniśmy otrzymać pozwolenie na użytkowanie tego wyjątkowego budynku.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy inwewstycji Botanika III budynek oraz Admiral:
Botanika III budynek - galeria zdjęć z placu budowy
Admiral - galeria zdjęć z placu budowy

Co za kolory!

 

Zastanawiasz się czasem, jak mogłoby wyglądać twoje nowe mieszkanie? Podpowiadamy: a może tak, jak to piękne 3-pokojowe mieszkanie w nowej Botanice? Zajrzyjmy do środka - ten 51-metrowy lokal (mieszkanie nr 16 i 27) pełen jest jasnych barw, które czynią pomieszczenia jeszcze bardziej przestrzennymi. W dużym, 20-metrowym salonie, biel ścian doskonale komponuje się z szarością – nowoczesne meble w tym kolorze stanowią tu idealne uzupełnienie! Urody temu pomieszczeniu dodają też liczne drewniane dodatki oraz śnieżnobiała klinkierowa cegła na frontowej ścianie.

Nie gorzej wyglądają też pozostałe pomieszczenia – podobne zestawienie kolorów wykorzystano m.in. w łazience, w której z bielą dużych płaszczyzn kafli ściennych oraz armatury łazienkowej świetnie współgrają grafitowe kafle podłogowe. Podobnie wygląda też sypialnia, gdzie delikatna szarość licznych dodatków dobrze współgra z brązem ściennych paneli dekoracyjnych.

Nieco inaczej urządzono w tej propozycji pokój dziecięcy – tu także znajdziemy mnóstwo bieli, ale są też nieco bardziej ożywcze kolory: żółć i grafit/niebieski. W efekcie, każde z pomieszczeń w tym mieszkaniu ma swój wyjątkowy, niepowtarzalny charakter!

Na koniec ważna wiadomość – choć mieszkania nr 16 i 27 zostały już sprzedane, w ofercie nowej Botaniki są jeszcze wolne lokale, równie atrakcyjne. Po szczegóły zapraszamy do naszego biura sprzedaży w gdańskiej Osowej, przy ulicy Koziorożca 32. Zapraszamy!

Piętro za piętrem!

 

Jak pisaliśmy przed miesiącem, w naszej ofercie pojawiła się kolejna ciekawa propozycja - mowa o inwestycji Botanika (III budynek), która powstaje przy ulicy Izydy w gdańskiej Osowej. Miło nam zakomunikować, że większość mieszkań w tym budynku została już sprzedana lub jest obecnie w rezerwacji. Oczywiście, w sprzedaży nadal pozostaje kilka interesujących lokali, którym osoby zainteresowane nowy mieszkaniem w Osowej z całą pewnością powinny się przyjrzeć.

Równie sprawnie, co sprzedaż, idzie też budowa nowej Botaniki - w ubiegłym miesiącu zakończyliśmy wznoszenie stropów nad I piętrem, a obecnie fachowcy wznoszą pierwsze ściany nośne na II kondygnacji. Trwa też murowanie ścianek działowych w mieszkaniach parterowych. Mówiąc krótko - sprawnie wznosimy piętro za piętrem!

Nie gorzej postępują roboty na placu budowy Centaura II etap - w ostatnich dniach grudnia zakończyliśmy prace nad elewacją, która teraz pięknie się bieli. Urody dodaje jej także szereg ozdobnych elementów wykonanych z egzotycznego drewna. Przed budynkiem, w miejscu, w którym wytyczane będą miejsca parkingowe, pojawiły się pierwsze płachty tzw. eko kratki. Gotowe są już także tarasy w mieszkaniach na najwyższej kondygnacji, na których ułożyliśmy duże mrozoodporne kafle. A balkony na niższych kondygnacjach? Tu pojawiły się już pierwsze barkierki balkonowe, do których w najbliższych dniach montowane będą przeszklenia. Gotowa jest już także zabudowa K-G w lokalach poddaszowych, a także wszystkie posadzki.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy budynków Botanika III budynek i Centaura II etap
Botanika III budynek - galeria zdjęć z placu budowy
Centaura II etap - galeria zdjęć z placu budowy

Admiral na ostatniej prostej

 

Na budowie przy ul. Junony trwa ostatni etap prac budowlano-montażowych, moożna więć śmiało powiedzieć, że Admiral jest już prawie gotowy. Wystarczy wejść do klatki schodowej - na korytarzach ułożono już wszystkie kafle, gotowe są balustrady, a obecnie trwa montaż drewnianych elementów dekoracyjnych. Działa już także kotłownia, która będzie zasilać w ciepło cały budynek, a w mieszkaniach montowane są obecnie grzejniki. Każdy z lokali ma już piękne drzwi wejściowe, robotnicy skończyli już także montaż zabudowy całego poddasza budynku. W tej chwili trwa tam szpachlowanie ułożonych płyt K-G, a dodatkowo w każdym z lokali trwa układanie instalacji elektrycznej (gniazdka elektryczne, włączniki). Wykonano już także część prac związanych z zagospodarowaniem terenu, w tym - ogrodów do mieszkań parterowych. Wiadomo już także, gdzie mieszkańcy będą mogli parkować swoje samochody - w hali garażowej wyznaczone zostały poszczególne miejsca parkingowe.
Przypominamy, że - zgodnie z planem - budowa projektu Admiral powinna się zakończyć 31 marca br. To właśnie wtedy wszyscy mieszkańcy tego wyjątkowego projektu otrzymają klucze do swoich mieszkań.

A tymczasem zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy:
Admiral - galeria zdjęć z placu budowy

Apartament z pięknym ogrodem?

 

Nasza nowa oferta w budynku Botanika to prawdziwy wachlarz możliwości - obok ustawnych, ale stosunkowo niewielkich lokali 2-pokojowych, mamy też do zaproponowania większe mieszkania. Przykładem jest choćby mieszkanie nr 8 - to 4-pokojowy lokal o charakterze apartamentu, z zielonym ogrodem! Warto przyjrzeć mu się bliżej, zapraszamy więc do środka!

Na dobry początek zajrzyjmy do salonu - to piękne, słoneczne pomieszczenie połączone z wygodnym aneksem kuchennym, całość o powierzchni 20,6 m2. To właśnie z tego pokoju prowadzi wyjście do 103-metrowego ogrodu z powierzchnią utwardzoną wykonaną z ozdobnej kostki brukowej - w sam raz na zestaw wygodnych mebli ogrodowych. Dodajmy jeszcze, że ogród będzie odpowiednio wygrodzony, tym samym może stać się wymarzonym i bardzo bezpiecznym placem zabaw dla najmłodszych domowników!

Powróćmy jednak na chwilę do mieszkania, w którym - prócz dużego słonecznego salonu - znajdziemy dwie duże sypialnie (11,1 m2 i 7,5 m2) oraz praktyczny gabinet do pracy (7,5 m2). A to nie wszystko, bo dodatkową zaletą tego lokalu są też dwie duże łazienki (5,3 m2 oraz 3 m2), a także praktyczna pralnia (2 m2). Wejście do poszczególnych pomieszczeń prowadzi przez wygodny korytarz i hol. Całe mieszkanie jest bardzo ustawne, co jeszcze zwiększa jego wartość. A jeśli ktoś, zamiast ogrodu, wolałby duży balkon, powinnien przyjrzeć się bliżej mieszkaniom o nr 18 i 29 - to niemal bliżniacze mieszkania, w równie korzystnej cenie, tyle że zamiast ogrodu wyposażono jej właśnie w słoneczne balkony.

Zainteresowanych mieszkaniami w Botanice zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży (tel. 607 607 464), a najlepiej osobiście odwiedzić nasze biuro sprzedaży przy ulicy Koziorożca 32. Biuro jest dostępne dla klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

Ostatnie mieszkanie z tarasem!

 

Wyjątkowe mieszkanie z pięknym widokiem? My mamy taką ofertę - mowa o pięknym, 3-pokojowym lokalu ze słonecznym tarasem, które dostępne jest w ofercie lokali przy ulicy Centaura (lokal nr 20). Dodajmy od razu, że to ostatnie mieszkanie dostępne w tym budynku. Mieszkanie położone jest na ostatniej kondygnacji, na której zaprojektowano tylko dwa lokale - będzie tu więc bardzo kameralnie i komfortowo. A gdy zajrzymy do środka, znajdziemy tam przede wszystkim duży i bardzo słoneczny salon połączony z aneksem kuchennym (23 m2). Dodatkowo, mieszkanie posiada dwie wygodne, bardzo ustawne sypialnie (10,9 m i 7,9 m2) oraz dużą, funkcjonalną łazienkę (4,1 m2). Wejście do poszczególnych pomieszczeń poprzedza praktyczny hol (8,1 m2). A teraz wróćmy raz jeszcze do salonu, bo to właśnie stąd wyjść można na wyjątkowy taras widokowy o powierzchni 45 m2! To wymarzone miejsce na relaks w gronie najbliższych. Cena tak przygotowanego mieszkania, które będzie gotowe do odbioru już w czerwcu tego roku, to jedynie 389 000 zł.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy już dziś do obejrzenia tego wyjątkowego lokalu - wystarczy odwiedzić plac budowy Centaura II etap. Warto tylko umówić nieco wcześniej termin takiej wizyty - w tej sprawie prosimy o kontakt z naszym biurem sprzedaży pod numerem tel. 607 607 464.