Navio wypływa w Gdańsku!

 

Pora wypłynąć na szerokie wody! Przedstawiamy Państwu naszą najnowszą ofertę: wyjątkowe apartamenty w nadmorskiej części Gdańska, tuż przy pięknej plaży w Gdańsku Brzeźnie. Navio to komfortowy, niezwykle kameralny apartamentowiec, który wybudujemy u zbiegu ulic Hallera i Nadmorski Dwór, zaledwie 600 metrów od linii brzegowej. Na trzech kondygnacjach powstaną tu 24 piękne, starannie zaprojektowane apartamenty - wygodne, ustawne i wyjątkowo słoneczne. Do każdego z nich przypisany jest duży przeszklony balkon. Dodatkowo, wybrane lokale wzbogacone zostaną o piękne zielone ogrody, a apartamenty na najwyższej kondygnacji - w bardzo duże tarasy widokowe! Brzmi wyjątkowo, prawda?

Dla dodatkowej wygody mieszkańców, przygotujemy w Navio praktyczną halę garażową, a na każde z pięter będzie można dojechać komfortową, dwustronną windą. Cały teren inwestycji zostanie ogrodzony i odpowiednio zagospodarowany - dzięki temu, każdy będzie mógł czuć się we własnym apartamencie naprawdę wyjątkowo! Nie trzeba dodawać, że równie starannie przygotujemy wszystkie części wspólne Navio - klatki schodowe ozdabiać będą elementy dekoracyjne wykonane ze szlachetnego drewna, a cały wystrój nawiązywać będzie do nazwy naszego projektu - dalekomorskiej nawigacji!

Czy trzeba mówić więcej? Przedpremierowa oferta apartamentów Navio jest już dostępna w naszym biurze sprzedaży - zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, doświadczony sprzedawca przedstawi Państwu szczegóły tej wyjątkowej inwestycji (tel. 607 607 464). A już wkrótce na naszej stronie opublikujemy pełną listę mieszkań w budynku Navio.

Navio - poznaj przed premierą

Meritum wśród najlepszych!

 

Doskonałe - ósme miejsce - zajęła w plebiscycie na najciekawszą inwestycję mieszkaniową Trójmiasta 2018 roku nasza realizacja, budynek Meritum. Konkurencja była silna, bo do konkursu zgłoszono aż 60 inwestycji - tym bardziej cieszy nas doskonała, bardzo wysoka pozycja Meritum w tym prestiżowym rankingu. Wszystkim, którzy oddali głos na naszą inwestycję, bardzo serdecznie dziękujemy!

Przypominnamy, że Meritum wybudowaliśmy na przełomie 2017-2018 roku w Gdańsku Osowej, przy ulicy Antygony. W tym pięknym, trzykondygnacyjnym budynku powstały łącznie 32 mieszkania, a także - wygodna hala garażowa i komórki lokatorskie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć tej wyjątkowej inwestycji:

Meritum - galeria zdjęć

Centaura w zieleni!

 

No i zazieleniło się na Centaura - w końcu, to już wiosna! I teraz nasz nowy budynek wygląda jeszcze okazalej - w ogrodach mieszkań parterowych oraz na skwerkach leży świeża trawa, która z każdym dniem wygląda na coraz bardziej zieloną! To efekt solidnego nawadniania, które w przypadku trawy z rolki jest wręcz niezbędne. Dodatkowo, wokół ogrodzenia pojawiło się też sporo świeżych nasadzeń, w tym pięknych, młodych drzewek. Całość robi naprawdę świetne wrażenie!

A co w środku? Tu roboty budowlane są już niemal skończone - gotowe są m.in. barierki wzdłuż schodów, efektowne lustra w korytarzach, a także wyjątkowo interesujące płaskorzeźby, nawiązujące charakterem do nazwy naszego projektu. Sporo prac wykonano już także w wiatrołapie oraz wokół budynku (ozdobne gabiony).

Zachęcamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Centaura II etap:
Centaura II etap - galeria zdjęć z placu budowy

 

Zagłosuj na Meritum!

 

 

Z przyjemnością informujemy, że po raz kolejny jedna z naszych inwestycji mieszkaniowych została wytypowana do konkursu na najciekaswzą inwestycję mieszkaniową Trójmiasta. Redakcja portalu trojmiasto.pl wskazała 60 wyróżniających się trójmiejskich projektów mieszkaniowych - w tym także nasz budynek Meritum - i począwszy od dziś można już oddawać na niego swój głos. - Jest nam niezwykle miło, że już kolejny rok z rzędu na tej prestiżowej liście pojawia się nasz produkt. To ogromne wyróżnienie, które dowodzi, że nasze inwestycje są rzeczywiście dobrze, ciekawie zaprojektowane oraz świetnie wykonane - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy.

Przypominamy, że w ubiegłym roku inwestycja Botanika (I i II etap), zrealizowana przez naszą firmę w latach 2016-2017, znalazła się na bardzo wysokim, czwartym miejscu tego właśnie konkursu. Liczymy, że równie dobrze wypadnie w plebiscycie projekt Meritum, dlatego już teraz zachęcamy do wzięcia udziału plebiscycie - oczywiście, znów liczymy na Państwa głosy! Szczegółowe informacje oraz lista inwestycji biorących udział w konkursie dostępna jest pod tym adresem:
Najciekawsza inwestycja mieszkaniowa 2018 roku w Trójmieście – zasady konkursu
A szczegółowy opis projektu, wraz z przyciskiem umożliwiającym oddanie głosu, znajdziecie Państwo w tym miejscu:
Najciekawsza inwestycja mieszkaniowa 2018 roku w Trójmieście - Meritum - zagłosuj!

Zachęcamy do głosowania!

 

Nowa Botanika - pełną parą!

 

Na placu budowy   znów sporo zmian, co dowodzi najlepiej, że roboty idą tu "pełną parą". Zakończono m.in. montaż stolarki okiennej, a na szczycie budynku trwają już prace związane z ułożeniem poszycia dachu. Póki co, fachowcy wykonują tzw. deskowanie, które następnie przykryte zostanie folią, a na koniec - błyszczącymi dachówkami. Warto też wspomnieć o instalacji deszczowej, której montaż rozpoczęto w ubiegłym tygodniu oraz o instalacjach elektrycznych, które zostały już rozłożone w części mieszkań. Wykonano także wstępną niwelację terenu pod przyszłe ogródki mieszkań parterowych, a w ciągu najbliższych tygodni wokół budynku rozstawione zostaną rusztowania - to właśnie wtedy rozpoczną się prace związane z izolacją ścian zewnętrznych Botaniki oraz nakładaniem na nie tynku.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy nowej Botaniki, przypominając jednocześnie, że w naszej ofercie pozostały już ostatnie mieszkania - warto się spieszyć!
Botanika III etap - galeria zdjęć z placu budowy

Na Centaura już wiosna!

 

Wystarczyło parę tygodni i odrobinę słońca, by nasz nowy budynek przy Centaura nabrał wiosennych "rumieńców"! Teraz, w świetle wczesnowiosennego słońca, inwesytcja wygląda naprawdę okazale - wystarczy odwiedzić plac budowy, by się o tym przekonać! A co zmieniło się od czasu naszej ostatniej wizyty? Prędko wyliczamy:
- gotowe jest ogrodzenie systemowe wokół budynku oraz parkingu zewnętrznego,
- przed głównym wejściem zamontowano ozdobne gabiony,
- zamontowano elektryczny szlaban wjazdowy,
- we wszystkich mieszkaniach zamontowano drzwi wejściowe (wraz z ozdobną sztukaterią),
- wydzielono ogrody mieszkań parterowych,
- zakończono montaż kafli na klatkach schodowych.

Oczywiście, prace budowlane toczą się dalej - jeszcze w tym tygodniu fachowcy rozpoczną montaż zabudowy z płyt meblowych w częściach wspólnych budynku. Dodatkowo, w ciągu najbliższych dni mają być gotowe balustrady wewnętrzne oraz cały system oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego. W najbliższych tygodniach rozpoczną się też prace polegające na nasadzeniu zieleni oraz zagospodarowaniu ogrodów - większość z nich została już zniwelowana i wyrównania, co umożliwi sprawne ułożenie trawników.

Zachęcamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Centaura II etap:
Centaura II etap - galeria zdjęć z placu budowy

Nowa Botanika coraz wyżej!

 

Nowa Botanika rośnie w oczach - ledwie przed miesiącem pisaliśmy o stropie nad pierwszym piętrem, a dziś na szczycie budynku góruje piękna konstrukcja dachu! Dziesiątki grubych, drewnianych belek opartych o stalową konstrukcję stanowić będą podstawę do ułożenia poszycia, które następnie przykryte zostanie błyszczącą dachówką. Wyjątkowo sprawnie idą także pozostałe prace budowlane - w mieszkaniach parterowych wstawiono już wszystkie okna (3-komorowe) z grafitową okleiną zewnętrzną, trwa już także montaż pionów wentylacyjnych i sanitarnych w całym budynku.

Informujemy jednocześnie, że realizowany przez naszą firmę projekt Admiral (ul. Junony) jest już praktycznie gotowy - obecnie trwają tam prace wykończeniowe, a w najbliższych tygodniach powinniśmy otrzymać pozwolenie na użytkowanie tego wyjątkowego budynku.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy inwewstycji Botanika III budynek oraz Admiral:
Botanika III budynek - galeria zdjęć z placu budowy
Admiral - galeria zdjęć z placu budowy

Co za kolory!

 

Zastanawiasz się czasem, jak mogłoby wyglądać twoje nowe mieszkanie? Podpowiadamy: a może tak, jak to piękne 3-pokojowe mieszkanie w nowej Botanice? Zajrzyjmy do środka - ten 51-metrowy lokal (mieszkanie nr 16 i 27) pełen jest jasnych barw, które czynią pomieszczenia jeszcze bardziej przestrzennymi. W dużym, 20-metrowym salonie, biel ścian doskonale komponuje się z szarością – nowoczesne meble w tym kolorze stanowią tu idealne uzupełnienie! Urody temu pomieszczeniu dodają też liczne drewniane dodatki oraz śnieżnobiała klinkierowa cegła na frontowej ścianie.

Nie gorzej wyglądają też pozostałe pomieszczenia – podobne zestawienie kolorów wykorzystano m.in. w łazience, w której z bielą dużych płaszczyzn kafli ściennych oraz armatury łazienkowej świetnie współgrają grafitowe kafle podłogowe. Podobnie wygląda też sypialnia, gdzie delikatna szarość licznych dodatków dobrze współgra z brązem ściennych paneli dekoracyjnych.

Nieco inaczej urządzono w tej propozycji pokój dziecięcy – tu także znajdziemy mnóstwo bieli, ale są też nieco bardziej ożywcze kolory: żółć i grafit/niebieski. W efekcie, każde z pomieszczeń w tym mieszkaniu ma swój wyjątkowy, niepowtarzalny charakter!

Na koniec ważna wiadomość – choć mieszkania nr 16 i 27 zostały już sprzedane, w ofercie nowej Botaniki są jeszcze wolne lokale, równie atrakcyjne. Po szczegóły zapraszamy do naszego biura sprzedaży w gdańskiej Osowej, przy ulicy Koziorożca 32. Zapraszamy!

Piętro za piętrem!

 

Jak pisaliśmy przed miesiącem, w naszej ofercie pojawiła się kolejna ciekawa propozycja - mowa o inwestycji Botanika (III budynek), która powstaje przy ulicy Izydy w gdańskiej Osowej. Miło nam zakomunikować, że większość mieszkań w tym budynku została już sprzedana lub jest obecnie w rezerwacji. Oczywiście, w sprzedaży nadal pozostaje kilka interesujących lokali, którym osoby zainteresowane nowy mieszkaniem w Osowej z całą pewnością powinny się przyjrzeć.

Równie sprawnie, co sprzedaż, idzie też budowa nowej Botaniki - w ubiegłym miesiącu zakończyliśmy wznoszenie stropów nad I piętrem, a obecnie fachowcy wznoszą pierwsze ściany nośne na II kondygnacji. Trwa też murowanie ścianek działowych w mieszkaniach parterowych. Mówiąc krótko - sprawnie wznosimy piętro za piętrem!

Nie gorzej postępują roboty na placu budowy Centaura II etap - w ostatnich dniach grudnia zakończyliśmy prace nad elewacją, która teraz pięknie się bieli. Urody dodaje jej także szereg ozdobnych elementów wykonanych z egzotycznego drewna. Przed budynkiem, w miejscu, w którym wytyczane będą miejsca parkingowe, pojawiły się pierwsze płachty tzw. eko kratki. Gotowe są już także tarasy w mieszkaniach na najwyższej kondygnacji, na których ułożyliśmy duże mrozoodporne kafle. A balkony na niższych kondygnacjach? Tu pojawiły się już pierwsze barkierki balkonowe, do których w najbliższych dniach montowane będą przeszklenia. Gotowa jest już także zabudowa K-G w lokalach poddaszowych, a także wszystkie posadzki.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy budynków Botanika III budynek i Centaura II etap
Botanika III budynek - galeria zdjęć z placu budowy
Centaura II etap - galeria zdjęć z placu budowy

Admiral na ostatniej prostej

 

Na budowie przy ul. Junony trwa ostatni etap prac budowlano-montażowych, moożna więć śmiało powiedzieć, że Admiral jest już prawie gotowy. Wystarczy wejść do klatki schodowej - na korytarzach ułożono już wszystkie kafle, gotowe są balustrady, a obecnie trwa montaż drewnianych elementów dekoracyjnych. Działa już także kotłownia, która będzie zasilać w ciepło cały budynek, a w mieszkaniach montowane są obecnie grzejniki. Każdy z lokali ma już piękne drzwi wejściowe, robotnicy skończyli już także montaż zabudowy całego poddasza budynku. W tej chwili trwa tam szpachlowanie ułożonych płyt K-G, a dodatkowo w każdym z lokali trwa układanie instalacji elektrycznej (gniazdka elektryczne, włączniki). Wykonano już także część prac związanych z zagospodarowaniem terenu, w tym - ogrodów do mieszkań parterowych. Wiadomo już także, gdzie mieszkańcy będą mogli parkować swoje samochody - w hali garażowej wyznaczone zostały poszczególne miejsca parkingowe.
Przypominamy, że - zgodnie z planem - budowa projektu Admiral powinna się zakończyć 31 marca br. To właśnie wtedy wszyscy mieszkańcy tego wyjątkowego projektu otrzymają klucze do swoich mieszkań.

A tymczasem zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy:
Admiral - galeria zdjęć z placu budowy

Apartament z pięknym ogrodem?

 

Nasza nowa oferta w budynku Botanika to prawdziwy wachlarz możliwości - obok ustawnych, ale stosunkowo niewielkich lokali 2-pokojowych, mamy też do zaproponowania większe mieszkania. Przykładem jest choćby mieszkanie nr 8 - to 4-pokojowy lokal o charakterze apartamentu, z zielonym ogrodem! Warto przyjrzeć mu się bliżej, zapraszamy więc do środka!

Na dobry początek zajrzyjmy do salonu - to piękne, słoneczne pomieszczenie połączone z wygodnym aneksem kuchennym, całość o powierzchni 20,6 m2. To właśnie z tego pokoju prowadzi wyjście do 103-metrowego ogrodu z powierzchnią utwardzoną wykonaną z ozdobnej kostki brukowej - w sam raz na zestaw wygodnych mebli ogrodowych. Dodajmy jeszcze, że ogród będzie odpowiednio wygrodzony, tym samym może stać się wymarzonym i bardzo bezpiecznym placem zabaw dla najmłodszych domowników!

Powróćmy jednak na chwilę do mieszkania, w którym - prócz dużego słonecznego salonu - znajdziemy dwie duże sypialnie (11,1 m2 i 7,5 m2) oraz praktyczny gabinet do pracy (7,5 m2). A to nie wszystko, bo dodatkową zaletą tego lokalu są też dwie duże łazienki (5,3 m2 oraz 3 m2), a także praktyczna pralnia (2 m2). Wejście do poszczególnych pomieszczeń prowadzi przez wygodny korytarz i hol. Całe mieszkanie jest bardzo ustawne, co jeszcze zwiększa jego wartość. A jeśli ktoś, zamiast ogrodu, wolałby duży balkon, powinnien przyjrzeć się bliżej mieszkaniom o nr 18 i 29 - to niemal bliżniacze mieszkania, w równie korzystnej cenie, tyle że zamiast ogrodu wyposażono jej właśnie w słoneczne balkony.

Zainteresowanych mieszkaniami w Botanice zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży (tel. 607 607 464), a najlepiej osobiście odwiedzić nasze biuro sprzedaży przy ulicy Koziorożca 32. Biuro jest dostępne dla klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

Ostatnie mieszkanie z tarasem!

 

Wyjątkowe mieszkanie z pięknym widokiem? My mamy taką ofertę - mowa o pięknym, 3-pokojowym lokalu ze słonecznym tarasem, które dostępne jest w ofercie lokali przy ulicy Centaura (lokal nr 20). Dodajmy od razu, że to ostatnie mieszkanie dostępne w tym budynku. Mieszkanie położone jest na ostatniej kondygnacji, na której zaprojektowano tylko dwa lokale - będzie tu więc bardzo kameralnie i komfortowo. A gdy zajrzymy do środka, znajdziemy tam przede wszystkim duży i bardzo słoneczny salon połączony z aneksem kuchennym (23 m2). Dodatkowo, mieszkanie posiada dwie wygodne, bardzo ustawne sypialnie (10,9 m i 7,9 m2) oraz dużą, funkcjonalną łazienkę (4,1 m2). Wejście do poszczególnych pomieszczeń poprzedza praktyczny hol (8,1 m2). A teraz wróćmy raz jeszcze do salonu, bo to właśnie stąd wyjść można na wyjątkowy taras widokowy o powierzchni 45 m2! To wymarzone miejsce na relaks w gronie najbliższych. Cena tak przygotowanego mieszkania, które będzie gotowe do odbioru już w czerwcu tego roku, to jedynie 389 000 zł.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy już dziś do obejrzenia tego wyjątkowego lokalu - wystarczy odwiedzić plac budowy Centaura II etap. Warto tylko umówić nieco wcześniej termin takiej wizyty - w tej sprawie prosimy o kontakt z naszym biurem sprzedaży pod numerem tel. 607 607 464.

Botanika - o tym się pisze!

 

Botanika (III budynek), którą przygotujemy w Gdańsku Osowej, jest już w budowie. Miło nam poinformować, że w ostatnich dniach informacje o naszym projekcie znalazły się w wielu wiodących serwisach nieruchomości. Artykuły poświęcone Botanice można znaleźć m.in. w portalu otodom.pl, tabelaofert.pl czy serwisie housemarket.pl. Zachęcamy do lektury: 

Botanika w Gdańsku znów w sprzedaży (morizon.pl, 06.12.2018)
Pomorskie Domy zbudują nowe mieszkania w Gdańsku (nieruchomosci-online.pl, 05.12.2018)
Nowe mieszkania w gdańskiej Osowej (otodom.pl, 04.12.2018)
Gdańska Botanika znów w sprzedaży (tabelaofert.pl, 04.12.2018)
Botanika: kameralne apartamenty na dłużej (housemarket.pl, 28.11.2018)
Nowe mieszkania w Osowej? Naturalnie! (osowa.info, 06.12.2018)

Jednocześnie przypominamy, że wraz z rozpoczęciem budowy, ruszyła też sprzedaż mieszkań w nowej osowskiej inwestycji. Nie ma co kryć - zainteresowanie jest naprawdę spore, czego najlepiej dowodzi duża liczba rezerwacji. Jeśli zatem szukają Państwo nowego mieszkania w tej części Gdańska, warto odwiedzić nasze biuro sprzedaży - znajdziecie tam wszystkie informacje na temat nowej inwestycji Pomorskich Domów. Już teraz zapraszamy na ulicę Koziorożca 32 w gdańskiej Osowej. Do zobaczenia!Cedr na Centaura - co za widok!

 

Wystarczyło, że na elewacji budynku Centaura II etap pojawiły się ozdobne detale ze szlachetnego drewna (cedr kanadyjski) i całość od razu nabrała "rumieńców" - teraz inwestycja prezentuje się naprawdę okazale! A to przecież tylko część prac z całej listy robót wykonanych przy tej inwestycji w ostatnim czasie. Wyliczmy je prędko:
- trwa montaż zabudowy poddaszy w mieszkaniach na ostatnim piętrze,
- niemal gotowe są posadzki w mieszkaniach parterowych,
- trwa przygotowywanie elewacji na ostatniej ścianie budynku,
- zamontowane zostały drzwi wejściowe oraz drzwi wiatrołapu,
- zakończono prace związane z układaniem tynków w mieszkaniach na parterze i piętrach,
- zamontowano słupy do późniejszego montażu barierek zabezpieczających na balkonach.

Jednocześnie, w najbliższych tygodniach rozpoczną się prace związane z zagospodarowaniem terenu - wytyczaniem dróg wewnętrznych oraz miejsc parkingowych. Zachcęcamy do obejrzenia najnowszych zdjęć dokumentujących postęp prac budowalnych budynku Centaura II etap.
Centaura II etap - galeria zdjęć z placu budowy

Admiral coraz bliżej

 

Coraz bliżej - właśnie tak można spokojnie powiedzieć o budynku Admiral, bo postęp prac budowlanych jest już naprawdę zaawansowany. A co zmieniło się w ostatnich tygodniach? Chętnie wyliczamy:
- na ścianach i posadzkach pojawiły się pierwsze ozdobne kafle podłogowe i ścienne,
- zamontowana została brama wjazdowa do hali garażowej (marki Wiśniowski),
- we wszystkich wejściach do pomieszczeń na poziomie hali garażowej zainstalowane zostały drzwi techniczne,
- zakończone zostały prace związane z montażem wełny izolacyjnej na poddaszach,
- trwa montaż balustrad balkonowych,
- zakończony został montaż zabudowy poddaszowej,
- na miejscach parkingowych ułożona została ekokrata,
- na zjeździe do hali garażowej ułożona została kostka brukowa (typu hydrofuga),
- na ukończeniu są roboty związane z przygotowaniem drogi dojazdowej do budynku.

Jak widać, na budowie naprawdę sporo się dzieje, a najlepszym na to dowodem są najnowsze zdjęcia z placu robót Admiral, do których obejrzenia serdecznie zapraszamy.
Admiral - galeria zdjęć z placu budowy

Botanika znów w sprzedaży!

 

Mamy przyjemność poinformować, że w rozpoczynamy sprzedaż kolejnego projektu mieszkaniowego - mowa o budynku Botanika, który wybudujemy w gdańskiej dzielnicy Osowa, przy ulicy Izydy. To już trzeci budynek, który przygotujemy w tym szczególnym miejscu. I znów, jak poprzednio, będzie tu kameralnie, rodzinnie i wyjątkowo. Na trzech kondygnacjach wybudowane zostaną 2-, 3- i 4-pokojowe lokale - wszystkie bardzo ustawne i zaprojektowane tak, by dawały jak największy komfort mieszkania. Lokale parterowe wzbogacone zostały o zielone ogrody, a każde z mieszkań na wyższych kondygnacjach - w duży słoneczny balkon.

Elewacja nowej Botaniki nawiązywać będzie swoim charakterem do poprzednich realizacji. - Śnieżnobiałe ściany ozdobione zostaną elementami ze szlachetnego drewna, a całość uzupełnią detale wykonane z metalu i drewna. Chcemy, by właśnie takie wyjątkowe elementy i materiały stanowiły nadal swoistą wizytówkę dla naszych projektów mieszkaniowych, tak też będzie w przypadku trzeciego budynku Botaniki – mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.

Podobnie, jak poprzednio, w budynku zaprojektowano funkcjonalne komórki lokatorskie, a na zewnątrz przygotowane zostaną miejsca postojowe, do wyłącznego korzystania przez właścicieli mieszkań. - Cały teren Botaniki zostanie ogrodzony, oświetlony i odpowiednio zagospodarowany. Doskonale wyglądać będą także wszystkie części wspólne Botaniki. Tu znów wzorem będą wnętrza dwóch poprzednich budynków Botaniki - daodaje Dariusz Malottke.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą, zachęcamy także do kontaktu telefonicznego (tel. 607 607 464), mailowego (biuro@pomorskiedomy.pl) i osobistej wizyty w naszym biurze sprzedaży, które znajduje się przy ulicy Koziorożca 32 w Gdańsku Osowej. Dodajmy jeszcze, że na liście ofert są już pierwsze rezerwacje, dlatego warto się spieszyć!

 

 

Projekt Premio zakończony

 

W ciągu zaledwie 14 miesięcy w gdańskiej dzielnicy Osowa powstał kolejny piękny projekt mieszkaniowy zrealizowany przez naszą firmę - mowa oczywiście o inwestycji Premio, którą wybudowaliśmy przy ulicy Kielnieńskiej 45. W budynku powstało łącznie 26 nowych, wygodnych mieszkań, które trafiły już do swoich właścicieli - szczęśliwych mieszkańców tego projektu.

Chcemy w tym miejscu podziękować naszym klientom za okazane zaufanie oraz życzyć wielu dobrych lat życia w tym nowym, wyjątkowym miejscu. A naszych przyszłych klientów zapewniamy, że będziemy z taką samą starannością i rzetelnością realizować kolejne projekty mieszkaniowe w Osowej i innych dzielnicach Trójmiasta. Zachęcamy też do obejrzenia serii zdjęć elwacji budynku Premio oraz wnętrz, które powstały w oparciu o indywidualny projekt architektoniczny.

Premio - informacje o inwestycji

Już wkrótce nowa inwestycja!

 

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy nadal szukają nowego lokum - w najbliższych dniach rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji, którą realizować będziemy w gdańskiej dzielnicy Osowa. W trzykondygnacyjnym budynku, którego budowa właśnie się rozpoczyna, dostępne będą ustawne mieszkania 2-pokojowe, a także większe - 3- i 4-pokojowe lokale. Wszystkie zaprojektowane tak, by dawały jak największy komfort mieszkania. - Jak zawsze, mieszkania na parterze wzbogacone zostaną o zielone ogrody, a do każdego z mieszkań na wyższych kondygnacjach należy duży, słoneczny balkon - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.

Doskonale wyglądać będą także klatki schodowe. - W środku znajdziemy duże tafle luster, piękne postery z grafikami, a wszystko to w starannie dobranej kolorystyce. Dodatkowo, dla wygody przyszłych mieszkańców, w budynku zaprojektowano funkcjonalne komórki lokatorskie, a na zewnątrz przygotowane zostaną miejsca postojowe, do wyłącznego korzystania przez właścicieli mieszkań - dodaje Dariusz Malottke.

Pełna oferta tego projektu mieszkaniowego dostępna będzie na naszej stronie internetowej już wkrótce. A osoby zainteresowane naszą nową inwestycją mogą już dziś odwiedzić nasze biuro sprzedaży, w którym uzyskać można dodatkowe informacje na ten temat. Zapraszamy!

Admiral - wszystko na czas!

 

W budynku Admiral znów sporo zmian, bo tu roboty nie ustają nawet na chwilę! I tak kolejno - w mieszkaniach na najwyższej kondygnacji trwa montaż izolacji poddasza (wełna mineralna) oraz zabudowy tej części lokali. W ten sposób każde z mieszkań na 2 piętrze będzie odpowiednio ocieplone i wygłuszone. Odpowiednio ocieplony zostałnie także strop hali garażowej - roboty w tym zakresie mają się zakończyć w przyszłym tygodniu. Dodajmy, że w tej części budynku gotowa jest już także koloryzowana posadzka (grafit).

Na niemal wszystkich balkonach ułożone zostały już mrozoodporne kafle, na każdym z nich przygotowano też metalowe słupy, do których wkrótce montowane będą balustrady balkonowe. - Miło mi poinformować, że w ostatnich dniach skończyliśmy wylewanie posadzek we wszystkich dostępnych w budynku Admiral mieszkaniach. A obecnie prowadzimy intensywne prace związane z przygotowaniem części wspólnych, w tym głównego wejścia do budynku wraz z wiatrołapem - mówi Dariusz Malottkekierownik sprzedaży Pomorskich Domów. - W przyszłym tygodniu zamontowana zostanie brama garażowa, niebawem rozpoczynamy też układanie ozdobnych kafli na klatce schodowej naszego budynku.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Admiral:
Admiral - galeria zdjęć z placu budowy

Centaura II już pod dachem!

 

Miło nam poinformować, że w ostatnich dniach zakończyliśmy prace związane z tynkowaniem ścian mieszkań w budynku Centaura II etap. Tym samym, wszystkie lokale są już gotowe do rozpoczęcia następnego etapu, jakim jest wylanie posadzek. Roboty te rozpoczną się w pierwszych dniach listopada. Oczywiście, wcześniej we wszystkich lokalach ułożone zostały niezbędne instalacje - hydrauliczna, kanalizacyjna, grzewcza i elektryczna.

Jednocześnie, trwają intensywne prace na zewnątrz. I tak - na kilku ścianach pojawił się już piękny tynk, który wzbogacony zostanie dodatkowo elementami dekoracyjnymi wykonanymi ze szlachetnego drewna. Roboty trwają też na szczycie Centaura - to właśnie tam pojawiły się starannie ułożone dachówki betonowe. A że robota idzie wyjątkowo sprawnie, to w ciągu najbliższych dni także ta część prac budowlanych powinna zostać zakończona.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Centaura II etap:
Centaura II etap - galeria zdjęć z placu budowy

Admiral z piękną elewacją!

 

Mimo jesiennej aury, roboty na budowie Admiral nawet na chwilę nie zwalniają tempa. Widać to dobrze, gdy spojrzeć na piękną, gotową już, elewację budynku. - Zgodnie z projektem, biel ścian zewnętrznych została przełamana licznymi zdobieniami wykonanymi z gustownej cegły klinkierowej w kolorze jasnobeżowym. Dodam, że to specjalny rodzaj klinkieru, wykonany z białej wypalanej gliny, sprowadzonej z Niemiec - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskie Domy.

Niemal gotowa jest już także cała połać dachu. - Fachowcy układają obecnie ostatnie płachty blachy w kolorze grafitowym, techniką "blacha na rąbek". W ciągu najbliższych dni te prace powinny zostać ukończone - dodaje Dariusz Malottke. - Jednocześnie, przygotowujemy się do dalszych prac w hali garażowej, gdzie wylana zostanie wkrótce koloryzowana, grafitowa posadzka. Trwa także montaż mocowań pod balustrady balkonowe.

We wszystkich mieszkań wykonane zostały już instalacje elektryczne, dzięki czemu możliwe było rozpoczęcie tynkowania ścian w poszczególnych lokalach. W najbliższych tygodniach mają rozpocząć się prace związane z przygotowaniem drogi dojazdowej i zagospodarowanie terenu wokół budynku. Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Admiral. Dodajmy na koniec, że w ofercie pozostało już tylko jedno wolne mieszkanie - mowa o pięknym, 3-pokojowym lokalu o powierzchni 53,40 m2 na II kondygnacji (mieszkanie nr 23). Szczegóły dostępne są w zakładce "Oferta".

A tymczasem zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Admiral:
Admiral - galeria zdjęć z placu budowy

Centaura II coraz wyżej

 

Co nowego na budowie Centaura II etap? Odpowiadamy: zakończyliśmy montaż konstrukcji dachowej, a teraz pora na ułożenie pokrycia dachowego. Rozpoczęliśmy już deskowanie, które w następnym kroku szczelnie przykryje papa dachowa. Równolegle do tych prac, na wybranych, gotowych już fragmentach dachu, rozpoczęliśmy układanie dachówki w kolorze grafitowym. To jednak nie wszystko, bo lada dzień rozpoczynamy także roboty związane z przygotowaniem elewacji zewnętrznych, w tym - ozdobnych fragmentów wykonanych z cedru kanadyjskiego. To, jak wyglądać będzie taka elewacja, widać doskonale na budynku Centaura przygotowanym w ramach I etapu tej inwestycji - jest co podziwiać!

Na budowie Centaura II etap sporo dzieje się także w środku budynku - niemal gotowe są już instalacje elektryczne w mieszkaniach oraz częściach wspólnych. Dodatkowo, ponad połowa lokali została już otynkowana. Zgodnie z planem, w ciągu miesiąca powinniśmy rozpocząć wylewanie posadzek w poszczególnych mieszkaniach.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Centaura II etap:
Centaura II etap - galeria zdjęć z placu budowy

Ostatnie mieszkanie z tarasem!

 

To okazja, której nie warto przegapić - mowa o pięknym 3-pokojowym mieszkaniu ze słonecznym tarasem, które dostępne jest w ofercie lokali przy ulicy Centaura (lokal nr 21). Dodajmy od razu, że to jedno z ostatnich mieszkań w tym budynku i zarazem ostatnie lokum z tak wyjątkowym tarasem. Mieszkanie zlokalizowane jest na ostatniej kondygnacji, na której zaprojektowano tylko dwa lokale - będzie tu więc bardzo kameralnie i komfortowo. A gdy zajrzymy do środka, znajdziemy tam przede wszystkim duży i bardzo słoneczny salon połączony z aneksem kuchennym (17,9 m2). Dodatkowo, w mieszkanie posiada dwie wygodne, bardzo ustawne sypialnie (11,5 m2 i 11,5 m2) oraz dużą, funkcjonalną łazienkę (4,7 m2). Wejście do poszczególnych pomieszczeń poprzedza praktyczny hol (8,1 m2). A teraz wróćmy raz jeszcze do salonu, bo to właśnie stąd wyjść można na wyjątkowy taras widokowy o powierzchni 45 m2! To wymarzone miejsce na relaks w gronie najbliższych. Cena tak przygotowanego mieszkania, które będzie gotowe do odbioru już w czerwcu przyszłego roku, to jedynie 377 000 zł.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy już dziś do obejrzenia tego wyjątkowego lokalu - wystarczy odwiedzić plac budowy Centaura II etap. Warto tylko umówić nieco wcześniej termin takiej wizyty - w tej sprawie prosimy o kontakt z naszym biurem sprzedaży pod numerem 607 607 464.

Pora na elewację!

 

Dobrze zaprojektowany i wykonany dach może być prawdziwą ozdobą budynku - tak jest też w przypadku projektu Admiral, gdzie kończy się właśnie montaż całej konstrukcji dachowej. - Fachowcy układają ostatnie płachty blachy techniką "na rąbek", co praktycznie wieńczy tę część prac budowlanych - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów. - Na ostatnim etapie są też roboty związane z wykonaniem tynków w poszczególnych mieszkaniach. Szacujemy, że do końca przyszłego tygodnia otynkowane zostaną już wszystkie lokale w tym budynku.

Równolegle do ww. zadań, fachowcy rozpoczęli roboty elewacyjne. Wszystkie ściany Admiral zostały szczelnie obłożone styropianem, na który nakładany jest obecnie klej, a tuż po nim - tynk. Warto dodać, że wybrane fragmenty elewacji zostaną ozdobione gustowną cegłą klinkierową, co jeszcze wzmocni jego urodę. - Rozpoczęcie prac elewacyjnych było możliwe tuż po tym, jak w budynku zainstalowane zostały wszystkie okna. Przypomnę, że są to okna znanej i sprawdzonej marki Bertrand.

Jak zapowiada kierownik sprzedaży, z początkiem września rozpoczną się roboty związane z wykonaniem posadzek w mieszkaniach oraz na klatkach schodowych. Zgodnie z terminem, budynek Admiral będzie gotowy do zamieszkania pod koniec I kwartału przyszłego roku. Dodajmy, że zdecydowana większość dostępnych w ofercie Admiral mieszkań została już sprzedana. Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy:
Admiral - galeria zdjęć z placu budowy

Premio na ostatniej prostej

 

Trwają ostatnie prace związane z przygotowaniem budynku Premio do użytkowania. Wszystkie ściany na klatkach schodowych są już pięknie wymalowane, dzięki czemu można było rozpocząć montaż wielkogabarytowych kafli ozdobnych 3D. W wiatrołapie zawisło przestronne lustro, zamontowano tu także skrzynki pocztowe. Na jednym z przęseł ogrodzenia zawisła pamiątkowa tablica z nazwą inwestycji - trzeba przyznać, że prezentuje się wyjątkowo okazale. A już w najbliższych dniach zakończony zostanie montaż pozostałych elementów ogrodzenia frontowego - bramy wjazdowej oraz furtek. Na koniec pozostanie już tylko gruntowne sprzątanie i można będzie zapraszać przyszłych mieszkańców tego wyjątkowego projektu na odbiór kluczy do mieszkań!

A tymczasem zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Premio:
Premio - galeria zdjęć z placu budowy

Centaura II etap - pora na dach!

 

 

Przed niespełna miesiącem pisaliśmy o dachu budynku Admiral, a teraz pora na dach przy Centaura! To właśnie tu, na szczycie naszego najnowszego projektu mieszkaniowego (Centaura II etap) rozpoczęły się prace związane z budową i montażem konstrukcji dachowej. Na ścianach nośnych najwyższego piętra budynku pojawiły się już pierwsze belki drewniane, mocowane sztywno do belek stalowych. A gdy cała konstrukcja będzie już gotowa, zostanie pokryta deskami oraz papą, którą - na koniec - gęsto przykryją błyszczące dachówki.

Dodatkowo, w budynku przy ul. Centaura zamontowana została już spora ilość okien (parter/I piętro). Zgodnie ze standardem naszej firmy, to 3-szybowe okna sprawdzonej marki Bertrand. W środku trwa murowanie kolejnych ścianek działowych, a tuż po tym, rozpocznie się montaż podtynkowej instalacji elektrycznej.

Przypominamy, że w ofercie Centaura II etap dostępne są jeszcze dwa piękne mieszkania - mowa o 3-pokojowym lokalu nr 4 o powierzchni 50,22 m2, do którego przypisany jest bardzo duży, 110-metrowy ogród. Warto też przyjrzeć się bliżej 3-pokojowemu mieszkaniu nr 21, z wyjątkowym tarasem widokowym. O szczegóły tej oferty warto pytać w naszym biurze sprzedaży (Gdańsk Osowa, ul. Koziorożca 32, tel. 607 607 464). Jednocześnie zachęcamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Centaura II etap:
Centaura II etap – galeria zdjęć z placu budowy

 

Sprzedaż Premio zakończona

 

Mamy przyjemność poinformować, że zakończyliśmy sprzedaż mieszkań w budynku Premio - tym samym, wszystkie lokale przy ul. Kielnieńskiej znalazły swoich nowych właścicieli. Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą oraz zaufanie, jakim obdarzyli nas przyszli mieszkańcy tej wyjątkowej inwestycji. Jak zawsze, dołożymy wszelkich starań, by w Premio żyło się naprawdę przyjemnie!

A tymczasem budowa Premio jest już na ostatniej prostej - najlepiej dowodzi tego teren wokół budynku, który w ostatnich dniach pięknie się zazielenił! I to nie tylko od równo przystrzyżonej trawy, ale też licznych krzewów, traw i kwiatów - wszystko to za sprawą wyspecjalizowanej firmy ogrodniczej, której powierzyliśmy to ważne zadanie. I teraz Premio wygląda jeszcze piękniej! Warto dodać, że wjazdu na teren inwestycji "broni" już gustowne ogrodzenie, wykonane z modnych gabionów. - W najblliższych tygodniach wykonany zostanie także brama wjazdowa oraz wypełnienie ogrodzenia - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy.

Sporo dzieje się także w środku budynku - na klatkach schodowych gotowe są już kafle podłogowe, zamontowano drzwi wejściowe do wszystkich mieszkań oraz barierki na schodach. Obecnie trwają roboty malarskie, a tuż po nich fachowcy rozpoczną montaż elementów dekoracyjnych, takich jak lustra i zabudowy.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy:
Premio - galeria zdjęć z placu budowy

Co za dach!

 

Dach to jeden z najważniejszych elementów każdego budynku - musi być szczelny, solidny i trwały. A jeśli do tego ma być jeszcze ładny, to rzecz wymaga naprawdę sporej ilości pracy. Najlepiej powierzyć taką robotę fachowcom i tak jest właśnie w naszym wypadku - od kilku tygodni brygada cieśli i dekarzy konstruuje dach budynku Admiral, a efekt ich pracy robi już teraz spore wrażenie. Przypomnijmy, że dach Admiral ma konstrukcję mansardową - oznacza to, że każda z jego połaci składa się z dwóch części o różnym kącie nachylenia, a to nieco komplikuje ciesielskie zadanie. Na szczęście, dla naszych ekip to żaden problem - w mig poradzili sobie z konstrukcją, a obecnie trwa deskowanie i układanie papy na tak przygotowanej płaszczyźnie. Oczywiście, każda z desek została wcześniej odpowiednio zaimpregnowana.

A co jeszcze dzieje się na budowie Admiral? Odpowiadamy prędko:
- na poziomie parteru i I piętra zamontowano już 3-szybowe okna marki Bertrand,
- trwa zasypywanie murów oporowych od strony wjazdu do hali garażowej,
- trwa montaż instalacji elektrycznej,
- przygotowywane są tzw. "poziomy" hydrauliczne w hali garażowej.

Na koniec dodajmy jeszcze, że we wszystkich mieszkaniach zlokalizowanych na parterze oraz w wybranych lokalach I piętra na ścianch pojawiły się już tynki. - W kolejnych tygodniach tynki pojawią się też w mieszkaniach na pozostałych kondygnacjach - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów. A tymczasem zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć dokumentujących postępy prac budowlanych inwestycji Admiral:
Admiral - galeria zdjęć z placu budowy

Piętro za piętrem!

 

A potem - jeszcze wyżej! Właśnie tak budujemy nowy budynek przy Centaura, który doczekał już ostatniej kondygnacji. - Fachowcy rozpoczęli wznoszenie ścian nośnych trzeciego piętra, na którym powstaną dwa przestronne mieszkania poddaszowe z bardzo dużymi tarasami. Równolegle, trwają prace związane ze wznoszeniem ścianek działowych na wszystkich pozostałych piętrach - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.

To oczywiście tylko część z wykonywanych przy Centaura zadań - w budynku trwają prace hydrauliczne związane z ułożeniem tzw. pionów, sprawnie postępują też roboty dotyczące sieci wodnej. Robotnicy rozpoczęli już także roboty związane z wykonaniem ogrodzenia, a w ciągu najbliższych dni rozpoczyna się montaż okien. Będzie to 3-szybowa stolarka okienna znanego pomorskiego producenta - firmy Bertrand.

Równie sprawnie, co roboty budowlane, postępuje też sprzedaż mieszkań w tej inwestycji - wystarczy powiedzieć, że spośród 21 dostępnych lokali w ofercie pozostało już tylko 5. Warto przyjrzeć się im bliżej, bo pozostają wśród nich naprawdę atrakcyjne mieszkania. - W ofercie mamy nadal ustawne lokale ze słonecznymi ogrodami, a także bardzo ładne mieszkania z 7-metrowymi balkonami. Mowa o lokalach nr 13 i 19, do obejrzenia których serdecznie zapraszam - dodaje Dariusz Malottke.

A my zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy - widać na nich niezbicie, że na Centaura naprawdę sporo się dzieje!
Centaura II etap – galeria zdjęć z placu budowy

Taras czy balkon?

 

A może od razu - dwa balkony? Bo w naszej ofercie to żaden kłopot - wystarczy spojrzeć na mieszkanie nr 28 w budynku Admiral, które wyposażyliśmy w dwa piękne balkony wypoczynkowe. Ale zacznujmy od początku: lokal o numerze 28 to przede wszystkim wygodne mieszkanie 3-pokojowe o łącznej powierzchni 46,32 m2, z dużym salonem wypoczynkowym połączonym z aneksem kuchennym (18,1 m2). I to właśnie z salonu można się dostać na pierwszy z dwóch balkonów przypisanych do tego lokalu (5 m2). Ale to przecież nie wszystko, bo do dyspozycji przyszłych mieszkańców są też dwie ustawne sypialnie o powierzchniach 8,8 m2 i 7,7, m2. I to właśnie do jednej z tych sypialni przyporządkowano drugi balkon (3,8 m2). To dopiero wygoda, prawda? Dodajmy jeszcze, że mieszkanie nr 28 wyposażone jest w dużą łazienkę (4,0 m2) oraz praktyczny hol (5,5 m2), a sam lokal usytuowany jest na II piętrze budynku, w którym powstanie m.in. hala garażowa, boksy na akcesoria samochodowe oraz komórki lokatorskie. Cena tego mieszkania to 286 000 zł.

A jeśli zamiast dwóch balkonów, ktoś wymarzy sobie jeden piękny taras? Proszę bardzo! W budynku Centaura II etap mamy i rozwiązanie! Mowa o poddaszowym mieszkaniu o numerze 21, które wyposażyliśmy w piękny taras widokowy o powierzchni 45 m2! To wprost wymarzone miejsce na popołudniowy wypoczynek w gronie najbliższych! W środku tego mieszkania zaprojektowano łącznie 3 pokoje, w tym - pokój dzienny z aneksem kuchennym (17,9 m2) oraz dwie wygodne sypialnie o identycznych powierzchniach (11,5 m2 i 11,5 m2). Lokal wyposażony jest dodatkowo w bardzo dużą łazienkę (4,7 m2) oraz praktyczny hol (8,1 m2). Całe mieszkanie liczy łącznie 53,92 m2 powierzchni mieszkalnej - będzie tu więc wyjątkowo wygodnie! Cena tego wyjątkowego lokalu to 377 000 zł.

A zatem - balkon czy taras? Co wybrać? W odpowiedzi na to pytanie pomóc może doświadczony sprzedawca Pomorskich Domów, do kontaktu z którym już teraz serdecznie zapraszamy. I przypominamy, że nasze biuro sprzedaży jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Warto też umówić się telefonicznie na spotkanie na placu budowy - najlepiej zrobić to, dzwoniąc pod numer: 607 607 464.

Projekt Meritum zakończony

 

Niespełna półtora roku wystarczyło, by w Osowej pojawił się kolejny piękny budynek - mowa oczywiście o inwestycji Meritum, którą nasza firma zbudowała przy ulicy Antygony. Swoje nowe miejsce do życia znalazły tu 32 rodziny – wszystkim nabywcom przekazano już klucze do mieszkań tym samym realizacja tego wyjątkowego projektu została oficjalnie zakończona.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom Meritum za powierzone zaufanie. Życzymy Państwu wielu udanych lat życia w tym nowym, wyjątkowym miejscu. Jednocześnie zapewniamy, że z podobną starannością i zaangażowaniem będziemy realizować kolejne projekty mieszkaniowe. A tych, którzy nie widzieli jeszcze naszej inwestycji, zapraszamy do obejrzenia zdjęć tego wyjątkowego projektu:

Meritum - informacje o inwestycji

Zgodnie z planem!

 

W kalendarzu już lato, ale nam nie w głowach wypoczynek – na budowach Pomorskich Domów roboty trwają w najlepsze! Warto dodać, że prowadzimy obecnie aż trzy projekty mieszkaniowe – Admiral, Premio oraz Centaura II etap.

Zacznijmy od budynku Admiral – tu na ścianach nośnych najwyższej kondygnacji pojawiły się pierwsze stalowe belki konstrukcji dachu. Będzie to dach wykonany w technologii stalowo-drewnianej. W środku kontynuowane są prace związane z montażem instalacji elektrycznych, sanitarnych i wentylacyjnych, przygotowywany jest także mur oporowy. Warto dodać, że na parterze budynku pojawiły się pierwsze okna. I tu ważna informacja – są to 3-szybowe okna marki Bertrand, wyprodukowane w oparciu o doskonałe profile okienne Galean, ze specjalną powłoką antyrefleksyjną zapobiegającą przegrzewaniu się. Takie okna mają doskonałe parametry izolacyjne, co oznacza, że w mieszkaniach Admiral będzie się mieszkać bardzo komfortowo!

Sprawnie przebiegają też roboty na budowie Centaura II etap – na ścianach nośnych 1 piętra zamontowane zostały płyty filigranowe, trwają roboty związane ze zbrojeniem, a to oznacza, że lada dzień zalewany będzie strop. Jednocześnie, trwają prace związanie z murowaniem ścian wewnętrznych, budynek został już także odpowiednio wyizolowany i obsypany.

A co dzieje się dziś na budowie Premio? Odpowiadamy – zakończono montaż elewacji, gotowy jest już także cały wewnętrzny układ drogowy. Sprawnie posuwają się roboty wewnątrz budynku – w częściach wspólnych pojawiły się pierwsze kafle podłogowe, trwa malowanie ścian na klatkach schodowych oraz montaż balustrad na schodach. A w najbliższym czasie wyspecjalizowana firma zajmie się zagospodarowaniem zieleni.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć dokumentujących postępy prac budowlanych:
Admiral - galeria zdjęć z placu budowy 
Premio - galeria zdjęć z placu budowy 
Centaura II etap – galeria zdjęć z placu budowy

Ogród czy taras?

 

Spotkanie w gronie najbliższych znajomych we własnym zielonym ogrodzie? A może popołudniowy relaks na pięknym widokowym tarasie? Każda z tych propozycji brzmi wyjątkowo kusząco. I każda z nich jest możliwa w przypadku zakupu mieszkania w inwestycji Centaura II etap, bo wybrane lokale w tej ofercie wzbogacone zostaną o duży ogród lub przestronny taras. Mowa tu choćby o mieszkaniu nr 4 - ten 3-pokojowy lokal o powierzchni 50,22 m2, obok dobrze zaprojektowanych, ustawnych pomieszczeń, posiada 110-metrowy ogród z powierzchnią utwardzoną wykonaną z ozdobnej kostki brukowej, w sam raz na zestaw wygodnych mebli ogrodowych. Ogród będzie oczywiście odpowiednio wygrodzony, tym samym może stać się wymarzonym i bardzo bezpiecznym placem zabaw dla najmłodszych domowników!

Równie atrakcyjnie przedstawia się oferta mieszkań z widokowymi tarasami na ostatniej kondygnacji Centaura, jak choćby lokal o numerze 21 (53,92 m2). Podobnie jak w przypadku mieszkania nr 4, tu także otrzymujemy 3 wygodne pokoje (17,9 m2 / 11,5 m2 / 11,5 m2), a do tego bardzo dużą łazienkę (4,7 m2) oraz przestronny hol (8,1 m2). A z pokoju dziennego prowadzi wyjście na piękny, 45-metrowy taras widokowy! Trudno wręcz wyobrazić sobie lepsze miejsce na wieczorną siestę czy wypoczynek z lampką czerwonego wina w gronie najbliższych.

Oczywiście, wskazane mieszkania to tylko część z całej palety ofert w budynku Centaura II etap - warto przyjrzeć się także pozostałym. Co więcej, warto się pospieszyć, bo już kilkanaście lokali zostało wstępnie zarezerwowanych. A po szczegóły zapraszamy, jak zawsze, do naszego biura sprzedaży w Gdańsku Osowej, przy ulicy Koziorożca 32. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Pełną parą!

 

Pogoda sprzyja, dlatego na naszych budowach roboty trwają w najlepsze! Widać to zarówno na placu budowy Premio, jak i na rozpoczętej w styczniu br. budowie budynku Admiral. To właśnie tu fachowcy układają obecnie płyty filigranowe pod wylewkę stropu II piętra, a lada dzień rozpoczną wznoszenie ścian nośnych na tym poziomie. Trwają także intensywne roboty związane ze wznoszeniem ścian działowych w hali garażowej. Ponadto, prace rozpoczęli także elektrycy, których zadaniem będzie przygotowanie wszystkich niezbędnych instalacji.

Wyjątkowo prezentuje się już także budynek Premio, którego budowę rozpoczęliśmy z początkiem września ubiegłego roku. A dziś? Dziś Premio lśni bielą elewacji, ozdobionej dodatkowo panelami elewacyjnymi marki Rockwool w kolorze grafitowym. W ostatnich tygodniach rozpoczęto już także prace związane z zagospodarowaniem terenu - wytyczeniem dróg wewnętrznych oraz miejsc parkingowych. A co dzieje się w środku? - We wszystkich mieszkaniach gotowe są już tynki wewnętrzne, a obecnie przygotowujemy posadzki, część z nich jest już praktycznie gotowa - wylicza Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży.

Jak widać, na naszych budowach naprawdę sporo się dzieje. A kto nadal nie wierzy, niech prędko zajrzy do naszej galerii zdjęć, w której wszystkie te prace  regularnie dokumentujemy - zapraszamy do oglądania:

Admiral - galeria zdjęć z placu budowy
Premio - galeria zdjęć z placu budowy

Centaura II etap – premiera inwestycji!

 

 

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w kolejnej inwestycji zlokalizowanej w gdańskiej dzielnicy Osowa – w budynku Centaura II etap. Jest to kontynuacja niezwykle udanego projektu mieszkaniowego zrealizowanego przez naszą firmę na przełomie 2016-2017 roku.

Centaura II etap to 21 wyjątkowych mieszkań przygotowanych na 3 kondygnacjach. W ofercie dostępne będą ustawne mieszkania 2-pokojowe oraz duże mieszkania 3-pokojowe. Jak zawsze – Pomorskie Domy mają wyjątkową ofertę dla miłośników zieleni – piękne mieszkania parterowe z dużymi ogrodami! Pięknie prezentują się także mieszkania na ostatniej kondygnacji – do każdego z nich przypisany jest piękny taras widokowy! 

Teren wokół budynku zostanie ogrodzony, oświetlony oraz odpowiednio zagospodarowany – będą tu dostępne m.in. miejsca parkingowe na grodzonym terenie do wyłącznego korzystania przez mieszkańców budynku. Nie zabraknie też pięknej zieleni, a cały budynek wkomponowany zostanie w istniejący drzewostan. Warto dodać, że ulica Centaura to jedna z najlepszych lokalizacji w tej części dzielnicy – niska, willowa zabudowa wokół budynku gwarantuje spokój i wysoki komfort mieszkania.

Roboty budowlane już ruszyły, a na liście dostępnych mieszkań mamy pierwsze rezerwacje. Jeśli zatem szukasz nowego mieszkania w tej części Gdańska, koniecznie zapoznaj się z ofertą Centaura II etap! Nasza nowa inwestycja będzie gotowa do zamieszkania już w czerwcu 2019 roku. A po szczegóły zapraszamy do naszego biura sprzedaży (ul. Koziorożca, Gdańsk Osowa). Informacje można też uzyskać telefonicznie, dzwoniąc pod numer 607 607 464. 

Zapraszamy!

 

Admiral - w górę!

 

Na naszych budowach robota idzie, aż miło - ostatnio pisaliśmy o Premio, teraz pora na relację z budowy budynku Admiral. A tu naprawdę sporo się dzieje: na gotowych ścianach nośnych parteru układane są obecnie płyty filigranowe - to znak, że lada dzień rozpocznie się zbrojenie stropu, a w ślad za tym wypełnienie tak przygotowanej konstrukcji betonem. A gdy tylko beton stężeje, robotnicy rozpoczną wznoszenie ścian kolejnego piętra. Dodajmy jeszcze, że równolegle do tych prac trwa wznoszenie ścian nośnych, a także szereg innych prac, jak choćby - zasypki ścian zewnętrznych, które zostały wcześniej odpowiednio wyizolowane (styropian, folia kubełkowa).

Na brak pracy nie może narzekać także nasz dział sprzedaży - mieszkania w budynku Admiral cieszą się dużą popularnością. Dowodzi tego najlepiej liczba wolnych lokali w naszej ofercie - zostało ich już tylko sześć. Dlatego wszystkich zainteresowanych zakupem nowego, atrakcyjnego mieszkania w dobrej lokalizacji zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszego biura (tel. 607 607 464 lub e-mail: dmalottke@pomorskiedomy.pl). I jak zawsze, zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Admiral:

Premio - galeria zdjęć z placu budowy

Akcja elewacja!

 

Na Premio - "akcja elewacja" w pełnym rozkwicie! Nowiutki tynk w kolorach białym i grafitowym pojawił się już na zachodniej ścianie budynku, zaś pozostałe ściany są obecnie szczelnie zastawione rusztowaniami. W efekcie, już w najbliższych tygodniach elewacja na całym budynku będzie gotowa! A to przecież tylko fragment z całego zestawu zadań, jakie realizowane są obecnie na budowie Premio - szybko dodajemy do tego roboty związane z zagospodarowaniem terenu, dalsze prace instalacyjne (instalacje elektryczne i hydrauliczne) oraz tynki wewnętrzne. Tym samym, budynek przy Kielnieńskiej już na dobre nabiera "rumieńców"! Nie gorzej wygląda sprzedaż mieszkań w tej wyjątkowej inwestycji - w ofercie pozostały już tylko dwa wolne lokale trzypokojowe, obydwa o powierzchni 57,58 m2. Osoby zainteresowane zapraszamy po szczegóły do naszego biura sprzedaży (ul. Koziorożca, Gdańsk Osowa), zaś wszystkich zachęcamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Premio:

Premio - galeria zdjęć z placu budowy

Botanika wśród najlepszych!

 

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że Botanika znalazła się na bardzo wysokim - czwartym miejscu - w tegorocznym plebiscycie na najciekawszą inwestycję mieszkaniową Trójmiasta zrealizowną w 2017 roku. To naprawdę wyjątkowy wynik, zważywszy, że do konkursu było nominowanych aż 50 projektów mieszkaniowych. Pragniemy w tym miejscu serdecznie podziękować wszystkim, którzy oddali głos na Botanikę - to dla nas ogromne wyróżnienie, a dla mieszkańców tej inwestycji z pewnością powód do zadowolenia i dumy.

Przypomnijmy, że Botanika to dwuetapowy projekt mieszkaniowy, który zrealizowaliśmy na terenie Gdańska Osowej, przy ulicy Izydy. Inwestycja powstała na przełomie 2016-2017 roku. W dwóch budynkach (cztero- i trzykondygnacyjnym) powstało łącznie 29 pięknych mieszkań, w tym m.in. dwupokojowe mieszkania z dużymi balkonami oraz przestronne trzypokojowe apartamenty z dwoma słonecznymi tarasami. Teren przed budynkami został odpowiednio zagospodarowany - na terenie inwestycji przygotowano m.in. niewielki plac zabaw dla najmłodszych oraz miejsca parkingowe na grodzonym terenie.

Organizatorem plebiscytu jest serwis regionalny trojmiasto.pl. Wyniki konkursu dostępne są pod poniższym adresem:
Najciekawsza inwestycja mieszkaniowa 2017 roku – wyniki

Piękne wnętrza Meritum...

 

Nie od dziś wiadomo, że inwestycje Pomorskich Domów wyróżnia nie tylko solidne wykonanie, ale też – wyjątkowy, niepowtarzalny styl, w jakim projektowane są nasze klatki schodowe. Widać to dobrze w każdym budynków, nie inaczej jest w przypadku Meritum, który lada dzień będzie przekazany do użytku. Wejdźmy do środka...

Wejście do obu klatek schodowych poprzedza praktyczny wiatrołap, z cyfrowym domofonem i skrzynkami pocztowymi w gustownej zabudowie w kolorze drewna. Na przeciwległej ścianie – charakterystyczny logotyp inwestycji, wyeksponowany dodatkowo lampami led. Na każdej kondygnacji ułożono gres posadzkowy imitujący drewno naturalne. Zresztą, naturalnego drewna także tu nie brakuje – ułożone kaskadowo balustrady między schodami a klatką schodową wykonane zostały właśnie z tego szlachetnego materiału. Efekt jest imponujący, a wzmacniają go dodatkowo wielkie tafle naściennych luster. Na każdej ze ścian widnieją lśniące, wielkoformatowe grafiki nawiązujące do nazwy inwestycji (środek/centrum). Doskonale prezentuje się też zabudowa szachtów kominowych oraz balustrady schodów z ozdobnymi, drewnianymi pochwytami.

Już dziś zapraszamy do Meritum – wszak o urodzie tego budynku najlepiej przekonać się osobiście! Zachęcamy też do obejrzenia najnowszych zdjęć wykonanych w ostatnich dniach przez zawodowego fotografa.

Meritum – wnętrza klatek schodowych

Admiral rośnie na wiosnę!

 

Choć za oknem wciąż jeszcze zimowa aura, na naszych budowach prace trwają nieprzerwanie - widać to zwłaszcza na placu budowy Admiral, gdzie już od wielu tygodni prowadzone są roboty fundamentowe. Gotowa jest już m.in. ława fundamentowa, do której doprowadzono sieci wodne i kanalizacyjne. Obecnie trwa zbrojenie ścian fundamentowych, a dodatkowo tuż obok wykopu "wyrósł" silny pomocnik - nowoczesny dźwig budowlany.

Nie gorzej jest na budowie Premio - tu także roboty trwają w najlepsze! I tak:
- fachowcy zamontowali już wszystkie okna w budynku,
- trwają dalsze prace nad odpowiednim wyizolowaniem dachu,
- zamontowano komory rozsączające do odprowadzania wód gruntowych,
- ułożona została instalacja wentylacyjna,
- w budynku zamontowano wszystkie piony sanitarne,
- trwają roboty związane z montażem instalacji elektrycznej.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Admiral:
Admiral - galeria zdjęć z placu budowy

Co nowego na Premio?

 

Choć za oknem mróz, prace w budynku Premio trwają w najlepsze - w ciągu kilku dni zamontowaliśmy niemal wszystkie okna! Warto dodać, że są to trzyszybowe okna naprawdę dobrej jakości, zakupione u znanego producenta stolarki okiennej - firmę Bertrand. A przecież montaż okien to tylko jedno z wielu zadań, które są obecnie realizowane na placu budowy Premio. I tak - na dwóch pierwszych kondygnacjach wymurowano już ścianki działowe w mieszkaniach. W najbliższych tygodniach tego typu roboty prowadzone będą w kolejnych lokalach. Dodatkowo, fachowcy rozprowadzają w budynku instalacje sanitarne oraz elektryczne. Trwają też prace związane z izolacją stropodachu.

Zgodnie z planem, gotowy budynek trafi do rąk przyszłych właścicieli do końca III kwartału bieżącego roku. A jeśli ktoś chciałby tu zamieszkać, powinien się spieszyć, bo w ofercie Premio pozostały już tylko dwa wolne lokale - to trzypokojowe mieszkania o powierzchni 57,58 m2. Po szczegóły zapraszamy do naszego biura sprzedaży (ul. Koziorożca, tel. 607 607 464). Warto też zajrzeć do naszej galerii zdjęć, gdzie opublikowane są najnowsze fotografie z placu budowy:

Premio - galeria zdjęć z placu budowy

Przyjdź po gotowe mieszkanie!

 

Szukasz nowego mieszkania, do którego mógłbyś wprowadzić się niemal od zaraz? Mamy dla Ciebie taką ofertę - mowa o lokalach w budynku Meritum, którego budowa jest już na ostatniej prostej. Zgodnie z planem, ta niewielka, kameralna inwestycja będzie gotowa do użytku w najbliższych tygodniach.

Meritum powstaje w świetnej lokalizacji - w gdańskiej dzielnicy Osowa, przy ulicy Antygony. W ofercie pozostają obecnie 3 mieszkania, którym z pewnością warto przyjrzeć się bliżej. Mowa o 3-pokojowych lokalach (8A, 14A i 18A) o powierzchni między 57,42 m2 a 63,2 m2. Każde z tych mieszkań wyposażono w przestronny pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni ok. 22 m2. Dodatkowo, każdy z tych lokali posiada dwie wygodne sypialnie (pomiędzy 11 m2 a 12 m2) oraz dużą łazienkę (od 4,3 m2 do 6,4 m2). Wejście do tego każdego z mieszkań poprzedza hol z jedną lub dwiema dużymi wnękami na garderoby - w ten sposób pomieszczenie, prócz niewątpliwej wygody, zyskuje czysto praktyczny charakter. Każde z oferowanych lokali wyposażony został też w słoneczny balkon.

Jak pisaliśmy wcześniej, mieszkania są już gotowe, każde z nich można obejrzeć. Wystarczy umówić się wcześniej na spotkanie ze sprzedawcą Pomorskich Domów - telefonicznie lub mailowo (tel. 607 607 464, biuro@pomorskiedomy.pl). Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Meritum!

Admiral - o tym się pisze!

 

Informujemy, że w wielu serwisach nieruchomości znaleźć można ciekawe artykuły poświęcone naszej nowej inwestycji - projektowi Admiral. Tego typu publikacje dostępne są m.in. na stronach portalu nieruchomosci-online.pl, housemarket.pl, rynekpierwotny.pl, tabelaofert.pl czy lokalnych serwisów informacyjnych, takich jak osowa24.pl czy osowa.info. Zachęcamy do lektury:

Pomorskie Domy znów budują w Gdańsku Osowej (nieruchomosci-online.pl, 29.01.2018)
Pomorskie Domy budują Admiral (rynekpierwotny.pl, 22.01.2018)
Pomorskie Domy z nową inwestycją w Gdańsku (tabelaofert.pl, 21.01.2018)
W Osowej powstaną nowe mieszkania (osowa24.pl, 25.01.2018)
Admiral - nowe mieszkania w Osowej (osowa.info, 23.01.2018)
Admiral. Mieszkania o ciekawym charakterze (housemarket.pl, 15.01.2018)

Oczywiście, sprzedaż mieszkań w budynku Admiral trwa w najlepsze! W rezerwacji mamy już kilkanaście lokali, kolejne czekają na swoich nowych właścicieli. Więcej informacji na temat naszej oferty znaleźć można w zakładce Admiral oraz pod numerem telefonu: 607 607 464. Zapraszamy także do wizyty w naszym biurze sprzedaży przy ulicy Koziorożca w Gdańsku Osowej.

 

Admiral - wielka premiera!

 

Mamy przyjemność poinformować, że rozpoczynamy budowę oraz sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji - budynku Admiral. Ten kameralny, liczący jedynie 28 mieszkań projekt powstanie w gdańskiej Osowej, przy ulicy Junony. - Inwestycja powstaje w doskonałej lokalizacji, pomiędzy ulicą Junony i Antygony, bardzo blisko nowego ronda przy ulicy Zeusa. Tak dobre położenie to gwarancja sprawnej komunikacji, stąd po prostu wszędzie będzie blisko. Warto też dodać, że zaledwie parę kroków dzieli to miejsce od przystanku kolejki Pomorskiej Kolei Metropolitalnej - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskie Domy.

Na najniższej kondygnacji Admiral przygotowana zostanie duża hala garażowa z miejscami parkingowymi. Dodatkowo, w budynku zaprojektowano praktyczne komórki lokatorskie (poziom -1 i 0). - Zadbamy także o odpowiednie zagospodarowanie terenu wokół inwestycji, który zostanie ogrodzony i odpowiednio oświetlony, a na części placu przed budynkiem powstaną zewnętrzne miejsca parkingowe - dodaje Dariusz Malottke.

W ofercie Admiral dostępne będą zarówno wygodne mieszkania dwupokojowe, jak i przestronne trzy- i czteropokojowe apartamenty. Wybrane lokale wzbogacone zostaną o zielone ogrody (mieszkania parterowe), zaś do mieszkań na wyższych kondygnacjach przypisano duże balkony. Na uwagę zasługuje też piękna elewacja Admiral - zwarta bryła budynku z mansardowym dachem i świetnie dobraną kolorystyką detali robi naprawdę wyjątkowe wrażenie. Doskonale wyglądą też części wspólne z gustownym gresem posadzkowym o fakturze drewna i kamienia. Bo Admiral to po prostu wymarzone miejsce do mieszkania!

Szczegółowych informacji na temat mieszkań w inwestycji Admiral można zasięgnąć pod nr tel. 607 607 464 lub e-mail: dmalottke@pomorskiedomy.pl. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą!

Meritum prawie gotowe!

 

Budowa Meritum jest już na ostatniej prostej - w środku oraz wokół budynku trwają prace wykończeniowe. I tak - wytyczone zostały już zewnętrzne miejsca parkingowe oraz ogrody do mieszkań parterowych, które oddzielono od siebie ogrodzeniem systemowym. Przed budynkiem pojawiły się już także pierwsze nasadzenia, które zakwitną na wiosnę. Wjazdu na posesję "broni" szlaban marki BFT, a na elewacji Meritum pojawiły się tablice z numerami klatek schodowych oraz nazwą ulicy. Intensywne roboty trwają także na klatkach schodowych - na odmalowanych ścianach fachowcy montują elementy dekoracyjne (lustra, balustrady drewniane, grafiki). Dodajmy też, że gotowe są już także niemal wszystkie mieszkania. - W najbliższych tygodniach rozpoczynamy przekazywanie lokali, stąd tak duża intensywność prac. Zależy nam, by jak najszybciej przekazać Meritum do rąk przyszłych właścicieli tego budynku - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży domów i mieszkań.

Przypominamy, że do nabycia jest jeszcze kilka mieszkań w Meritum - każde z nich wyjątkowo ustawne i wygodne. W ofercie są m.in. ładne mieszkania 2-pokojowe z ogrodem (6A, 1B) oraz przestronne mieszkania 3-pokojowe na wyższych kondygnacjach (14A, 18A). O szczegóły tej oferty warto pytać w naszym biurze sprzedaży (Gdańsk Osowa, ul. Koziorożca). A wcześniej warto zajrzeć do naszej galerii zdjęć, w której dostępne są najnowsze fotografie z placu budowy Meritum:
Meritum - galeria zdjęć z placu budowy

Aaaaaaale mieszkanie!

 

Szukasz nowego mieszkania, do którego mógłbyś wprowadzić się niemal lada dzień? My mamy taką ofertę - to mieszkania w Meritum, nowym budynku w Gdańsku Osowej, którego realizacja jest już na ostatniej prostej. W tym trzykondygnacyjnym budynku (parter, I piętro, II piętro) powstaną zaledwie 32 ustawne lokale, mówimy więc o bardzo kameralnej inwestycji, w której będzie się po prostu przyjemnie mieszkać.

Choć sporo mieszkań z oferty Meritum zostało już sprzedanych, to wciąż do nabycia jest kilka naprawdę atrakcyjnych lokali. Dla przykładu - świetnie prezentują się mieszkania 2-pokojowe z wyjątkowo przestronnym pokojem dziennym. Mowa o lokalach 1B, 8B i 13B - każde z nich o powierzchni 48 m2. Salon połączony z aneksem kuchennym ma w takim mieszkaniu aż 28 m2! Taka powierzchnia gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Dodajmy jeszcze, że wejście do tego pomieszczenia poprzedza 6-metrowy hol z dwiema dużymi wnękami na garderoby. W ten sposób pomieszczenie, prócz niewątpliwej wygody, zyskuje czysto praktyczny charakter. Oprócz przestronnego salonu, mieszkania 1B/8B/13B wyposażone są w ustawną sypialnię o powierzchni blisko 13 m2 oraz w wyjątkowo dużą, bo blisko 5-metrową łazienkę. Dodatkowo, do mieszkania 1B przypisany jest zielony ogród o powierzchni ponad 30m2, a mieszkania na wyższych kondygnacjach mają duże, ponad 4-metrowe balkony.

A teraz najważniejsze - choć pierwotny plan zakładał zakończenie budowy w czerwcu przyszłego roku, to już dziś wiadomo, że budynek Meritum będzie gotowy szybciej. - Dobrze przygotowany harmonogram prac budowlanych pozwolił nam zaoszczędzić parę miesięcy, co w praktyce oznacza, że mieszkania trafią do rąk naszych klientów zdecydowanie prędzej - wyjaśnia Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy.

Więcej informacji na temat oferty Meritum można znaleźć w tym miejscu: 
Meritum - oferta mieszkań

 

Mieszkania w Meritum prawie gotowe

 

Szukasz nowego mieszkania w Gdańsku, do którego mógłbyś wprowadzić się w ciągu najbliższych miesięcy? Taką możliwość daje zakup lokalu w Meritum - projekciej mieszkaniowym, którego budowę prowadzimy od lutego br. Dobre tempo prac budowlanych sprawiło, że budynek jest już niemal gotowy.

– Trwają prace wykończeniowe na klatkach schodowych, gdzie układane są kafle podłogowe, malujemy już także ściany na poszczególnych piętrach. Równocześnie układamy posadzki w hali garażowej, rozpoczęliśmy też prace związane z wytyczeniem dróg wewnętrznych, trwa montaż oświetlenia. A każdy, kto będzie przechodził obok Meritum, może osobiście ocenić urodę elewacji budynku, która ozdobiona została elementami z cedru kanadyjskiego. Dodam, że świetnie prezentuje się mansardowy dach w kolorze grafitowym, który także jest już gotowy – wylicza Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży mieszkań w firmie Pomorskie Domy.

Zgodnie z pierwotnym planem, budynek Meritum miał zostać oddany do użytku w czerwcu przyszłego roku. Wiele wskazuje jednak na to, że termin ten będzie znacznie krótszy i mieszkania trafią szybciej w ręce przyszłych właścicieli. Dlatego każdy, kto szuka nowego mieszkania, koniecznie powinien zapoznać się z ofertą Meritum. – Choć spora część z oferowanych w Meritum lokali znalazła już swoich nabywców, wciąż mogę zaproponować kilka naprawdę atrakcyjnych mieszkań w tym budynku, między innymi wyjątkowe mieszkania parterowe z zielonymi ogrodami. Taki ogród to idealne miejsce na popołudniowe spotkanie w gronie rodziny czy najbliższych znajomych – mówi Dariusz Malottke.

Przypominamy także, że Meritum to nie jedyna inwestycja, jaką firma Pomorskie Domy realizuje obecnie na terenie Gdańska Osowej. - W starej części ulicy Kielnieńskiej, na odcinku prowadzącym do zajezdni autobusowej, od dwóch miesięcy budujemy projekt o nazwie Premio. W jego ramach powstanie łącznie 26 mieszkań. I choć tu także większość lokali została już zarezerwowana, jest jeszcze kilka atrakcyjnych mieszkań, które chętnie zaprezentujemy zainteresowanym - dodaje kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.

Szczegóły obu tych ofert dostępne są na naszej stronie w zakładkach Meritum oraz Premio - zapraszamy!

Meritum - o tym się pisze!

 

Prace budowalne przy Meritum idą "pełną parą", o czym w ostatnich dniach informują popularne serwisy nieruchomości. Artykuły poświęcone naszej inwestycji opublikowano między innymi na stronach portali: domy.pl, morizon.pl, oferty.net, rynekpierwotny.pl, tabelaofert.pl oraz nieruchomosci-online.pl. Zachęcamy do lektury:

Pomorskie Domy kończą budowę Meritum w Gdańsku (nieruchomosci-online.pl, 25.10.2017)
Zamieszkaj w gdańskim Meritum (rynekpierwotny.pl, 24.10.2017)
Meritum w Gdańsku prawie gotowe (domy.pl, 24.10.2017)
Meritum - tu warto zamieszkać! (morizon.pl, 25.10.2017)
Mieszkania w Meritum wkróte gotowe (tabelaofert.pl, 19.10.2017)
Meritum w Gdańsku prawie gotowe (oferty.net, 24.10.2017)

Jednocześnie przypominamy, że w ofercie Meritum dostępnych jest jeszcze kilka atrakcyjnych mieszkań, którymi z pewnością warto się zainteresować. Szczegóły dostępne są w zakładce "Meritum" na naszej stronie internetowej, zachęcamy też do wizyty w naszym biurze sprzedaży (Gdańsk Osowa, ul. Koziorożca, tel. 607 607 464).

Zamieszkaj w Meritum!

 

Gdzie w Gdańsku mieszka się najbezpieczniej? Odpowiadamy - w Osowej! To właśnie ta dzielnica, obok Strzyża i Wyspy Sobieszewskiej, uważana jest obecnie za najbezpieczniejsze miejsce na mapie Gdańska. Skąd to wiemy? Serwis otodom.pl opublikował właśnie wyniki badań atrakcyjności poszczególnych dzielnic Trójmiasta. Zdaniem badanych, to właśnie nasza dzielnica należy do najbardziej bezpiecznych w Gdańsku.

A przecież to nie jedyna zaleta Osowej - jej popularność wzrasta także z powodu licznych inwestycji miejskich realizowanych na naszym terenie. Przykłady można mnożyć - choćby budowa ronda na skrzyżowaniu Wodnika i Jednorożca, które zostało właśnie oddane do użytku. Kolejna dobra wiadomość dotyczy budowy ulicy Nowy Świat, która połączy ulicę Wodnika z ulicą Zeusa. Droga, wraz z pełną infrastrukturą (utwardzona ścieżka, mała architektura) powstanie w ramach większego projektu - budowy zbiornika retencyjnego (Osowa II). Całość ma być gotowa do końca 2018 roku.

Nie sposób nie wspomnieć w tym miejscu o naszej nowej inwestycji – budynku Meritum – którego mieszkańcy z pewnością zyskają na nowej miejskiej realizacji. Ulica Antygony, przy której powstaje Meritum, położona jest bardzo blisko planowanej drogi Nowy Świat. Tym samym, każdy z mieszkańców Meritum będzie mógł prędko, bez większego trudu, dotrzeć do ulicy Wodnika na wysokości sklepu Renk, a stamtąd - do Obwodnicy Trójmiasta. To wręcz wymarzone rozwiązanie!

Właśnie dlatego zachęcamy, by przyjrzeć się bliżej ofercie mieszkań w budynku Meritum - do nabycia są m.in. piękne mieszkania z ogrodami oraz wyjątkowe lokale na wyższych kondygnacjach. Wszystkie - za rozsądną cenę. A do tego - gotowe do zamieszkania już za kilka miesięcy! Taka oferta z pewnością nie będzie czekać! 

Meritum - oferta mieszkań

Premio - ściany w górę!

 

Choć budowę Premio rozpoczęliśmy zaledwie przed miesiącem, to już dziś możemy pochwalić się solidnymi wynikami - stan zero jest już oficjalnie zakończony! Co to oznacza? Odpowiadamy: w przygotowanym wykopie pracownicy budowlani sprawnie osadzili ławę fundamentową, wykonali stosowne zasypki i tym samym można już dziś murować ściany parteru. I to właśnie robimy, co najlepiej widać na najnowszych zdjęciach z placu budowy naszej nowej inwestycji. Wymurowane ściany nośne będą z kolei podstawą do osadzenia pierwszego stropu nad parterem - ten powinien się pojawić w ciągu najbliższych tygodni.

Nie gorzej jest też na placu budowy Meritum - tu także roboty idą wyjątkowo sprawnie. - Gotowy jest już piękny, mansardowy dach oraz tynki zewnętrzne. Dodam, że są to tynki marki Bergmann, tynki najwyższej jakości, z efektem oszczędzania energii - tłumaczy Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży domów i mieszkań firmy Pomorskie Domy. A co jeszcze dzieje się na Meritum? - Układamy kafle podłogowe na klatkach schodowych, trwają też dalsze prace związane z wykończeniem części wspólnych. Warto wspomnieć, że na elewacji Meritum pojawi się piękne drewno, charakterystyczne dla naszych projektów mieszkaniowych. I znów będzie to cedr kanadyjski, jeden z najbardziej szlachetnych i gustownych materiałów dekoracyjnych dostępnych na rynku - dodaje Dariusz Malottke.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Premio:
Premio - galeria zdjęć z placu budowy

W bieli!

 

Śnieżną bielą skrzy się już wschodnia i północna część elewacji Meritum - to znak, że roboty budowlane trwają w najlepsze! Można już także podziwiać ozdobne elementy wykonane ze szlachetnego drewna - cedru kanadyjskiego. A to przecież tylko część z wielu prac, jakie w ostatnich tygodniach wykonano na naszej inwestycji. Wyliczmy więc prędko pozostałe:
- w mieszkaniach oraz na klatkach schodowych trwa wylewanie posadzek,
- na ukończeniu jest piękny, mansardowy dach,
- zakończono roboty związane z przygotowaniem tynków wewnętrznych w mieszkaniach i częściach wspólnych.
Sporo tego, prawda? A my już teraz zapewniamy, że na budowie Meritum roboty budowlane będą się toczyć z taką samą intensywnością.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy - jest na co popatrzeć!
Meritum - galeria zdjęć z placu budowy

Premiera Premio!

 

Mamy przyjemność poinformować, że rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji mieszkaniowej o nazwie Premio. To kolejny kameralny projekt Pomorskich Domów realizowany w gdańskiej dzielnicy Osowa, tym razem przy ulicy Kielnieńskiej.

W czterokondygnacyjnym budynku Premio powstanie łącznie 26 wygodnych mieszkań o powierzchniach między 38 m2 a 58 m2. – Do nabycia będą tu między innymi ładne mieszkania dwupokojowe o słonecznej, południowej ekspozycji oraz ustawne lokale trzypokojowe, także bardzo słoneczne. Jak zawsze, mamy ofertę dla osób ceniących sobie kontakt z naturą, czyli mieszkania parterowe z zielonymi ogrodami – zapewnia Dariusz Malottke, kierownik działu sprzedaży Pomorskich Domów.

Teren wokół budynku Premio zostanie odpowiednio zagospodarowany, oświetlony oraz ogrodzony, a w jego frontowej części powstaną miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania przez mieszkańców budynku. W środku, prócz pięknie zaaranżowanych klatek schodowych, przyszli właściciele mieszkań otrzymają m.in. praktyczne komórki lokatorskie.

Patrząc na wizualizacje Premio, już dziś można śmiało powiedzieć, że budynek będzie prawdziwą ozdobą Osowej – z jasną barwą elewacji kontrastować będą liczne elementy dekoracyjne wykonane ze szkła i metalu. Nasza firma ma też swój autorski pomysł na zagospodarowanie terenu wokół budynku, dzięki temu Premio będzie rzeczywiście projektem wyjątkowym.

Sprzedaż mieszkań w inwestycji Premio właśnie się rozpoczęła. – Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane zakupem mieszkania w inwestycji Premio. Mamy gotowe plany wszystkich mieszkań, chętnie je udostępnimy. Komplet informacji można już znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce "Premio", a po dodatkowe informacje zapraszam do naszego biura sprzedaży, które od kilku tygodni jest w nowym miejscu, przy ulicy Koziorożca – mówi Dariusz Malottke z firmy Pomorskie Domy.

Zachęcamy do kontaktu:
tel. 607 607 464
e-mail: dmalottke@pomorskiedomy.pl
I zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą – mieszkaniami w Premio!

Biuro sprzedaży przy Koziorożca!

 

Informujemy, że nasze biuro sprzedaży jest teraz w nowym miejscu - przy ulicy Koziorożca w Gdańsku Osowej. Wszystkich zainteresowanych najnowszą ofertą Pomorskich Domów - mieszkaniami przy Meritum - zapraszamy na spotkanie z przedstawicielem działu sprzedaży (Dariusz Malottke, tel. 607 607 464, biuro@pomorskiedomy.pl). Mapa dojazdu dostępna jest w zakładce Kontakt.

Przypominamy: w ofercie Meritum dostępnych jest jeszcze kilkanaście przestronnych, wygodnych mieszkań, w tym kilka mieszkań z pięknymi ogrodami. Wyjątkowo prezentuje się choćby mieszkanie o symbolu 5A - to 3-pokojowy lokal o powierzchni 56,6 m2, do którego przypisany jest zielony, 50-metrowy ogród z częścią utwardzoną. To wprost wymarzone miejsce na popołudniowy wypoczynek w gronie najbliższych!

Szukasz nowego mieszkania? Koniecznie zajrzyj do biura sprzedaży Pomorskich Domów przy ulicy Koziorożca - zapraszamy!

Od piwnicy po dach!

 

To już połowa lipca, pora więc na najnowszą relację z placu budowy naszej nowej inwestycji - budynku Meritum w Gdańsku Osowej. I tak:
- rozpoczęto tynkowanie ścian wewnętrznych w mieszkaniach,
- gotowy jest mur oporowy przy wjeździe do hali garażowej,
- ekipy dekarskie montują konstrukcję i połać dachu,
- rozpoczęto prace związane z instalacjami elektrycznymi, sanitarnymi i wentylacyjnymi,
- w znacznej części otworów okiennych pojawiły się już okna.

Sporo tego, prawda? A przecież prace budowlane rozpoczęliśmy ledwie przed 5 miesiącami! To najlepszy dowód, że projekt Meritum powstaje zgodnie z planem, a przy jego realizacji pracują naprawdę doświadczone ekipy budowlane. Wszystko to zobaczyć można na najnowszych zdjęciach z placu budowy:
Meritum - galeria zdjęć z placu budowy 

A tego, że Meritum podoba się mieszkańcom Trójmiasta, dowodzi niezbicie liczba rezerwacji i sprzedanych już mieszkań w budynku - spośród 32 lokali „zajętych” jest już 19! Oczywiście, w ofercie jest jeszcze wiele przestronnych mieszkań, którymi z pewnością warto się zainteresować. Wszystkich zapraszamy więc już dziś do naszego biura sprzedaży przy ulicy Izydy - doświadczony sprzedawca przestawi Państwu pełną ofertę, służąc też pomocą i radą w doborze. Informacje można uzyskać także telefonicznie: 607 607 464

Zapraszamy!

Przerwa w pracy biura sprzedaży

 

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że w dniach 15-16 czerwca br. nasze biuro sprzedaży będzie nieczynne. Po informacje dotyczące bieżacej oferty zapraszamy już w najbliższy poniedziałek (19 czerwca), od godziny 8:00 do 16:00. Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkań Mertium dostępną na naszej stronie internetowej:
Meritum - najnowsza oferta

Meritum - coraz wyżej!

 

Budynek Meritum rośnie z każdym dniem - fachowcy wznoszą obecnie mury ostatniej kondygnacji (drugiego piętra). W tym samym czasie ekipa murarzy wznosi już pierwsze ścianki działowe na parterze. Tym samym, pierwsze mieszkania nabierają pełnych kształtów! W całym budynku trwają też prace związane z wykonaniem pionów wodno-kanalizacyjnych, a na ścianach rozprowadzane jest okablowanie elektryczne. Rozpoczęto także roboty związanie z wznoszeniem więźby dachowej. Mówiąc krótko - na Meritum roboty nie ustają nawet na chwilę!

Na brak pracy nie może narzekać także nasz dział sprzedaży - spośród 32 oferowanych na Meritum mieszkań, 16 znalazło już swoich nabywców. - Część z tych lokali jest obecnie w rezerwacji, mamy już także za sobą pierwsze podpisane umowy deweloperskie - wyjaśnia Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskie Domy. - Oczywiście, zachęcam do zapoznania z ofertą dostępną na naszej stronie, na liście pozostało jeszcze wiele ciekawych, wartych zainteresowania mieszkań. A po szczegóły zapraszam do naszego biura sprzedaży przy ulicy Izydy w Gdańsku Osowej.

A tymczasem zachęcamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Meritum:
Meritum - galeria zdjęć z placu budowy

Wejdź do środka...

 

Piękne mieszkanie w nowym budynku to jeszcze nie wszystko - równie ważne jest jego otoczenie, czyli estetyczna klatka schodowa i dobrze zagospodarowany teren całej inwestycji. O tym, jakie znaczenie dla klientów firm deweloperskich ma estetyka i jakość wykonania części wspólnych, rozmawiamy z kierownikiem sprzedaży Pomorskie Domy, p. Dariuszem Malottke.

- Co zrobić, by nowy projekt mieszkaniowy rzeczywiście przypadł do gustu odbiorcom?

Dariusz Malottke: - Liczy się każdy detal, począwszy od fazy projektowania, aż po wykonanie najdrobniejszych elementów wystroju wszystkich części wspólnych w budynku. Nasi klienci zwracają uwagę nie tylko na to, jak wygląda układ pomieszczeń w wybranym przez nich mieszkaniu, czy ma ono odpowiednią powierzchnię oraz cenę, ale także na to, jak docelowo wyglądać będzie klatka schodowa, korytarz czy hala garażowa w budynku, w którym w przyszłości zamieszkają. Właśnie dlatego intensywne prace nad estetyką części wspólnych zaczynamy już na etapie projektu architektonicznego. To on w dużej mierze decyduje o tym, jaki charakter, klimat będą miały wszystkie te miejsca. Prace nad takim projektem powierzamy każdorazowo doświadczonej, sprawdzonej pracowni, co daje nam pewność, że wnętrze budynku będzie ergonomiczne, wygodne w użytkowaniu dla wszystkich mieszkańców oraz, co oczywiście także bardzo ważne, estetyczne i ciekawe.

- Co jeszcze wpływa na ostateczny wygląd takiego miejsca?

DM: - Równie ważna, co dobry projekt, jest jakość wykonania wszystkich części składowych. Bez tego nawet najpiękniej zaprojektowane wnętrze będzie po prostu brzydkie i zniechęcające. Dla nas ta jakość ma naprawdę duże znaczenie, dlatego powierzamy wykonanie wszelkich prac we wnętrzach wyłącznie sprawdzonym ekipom budowlanym. To ludzie z dużym doświadczeniem i wiedzą, znający się na swoim fachu. A to, w połączeniu z ciekawym projektem, przynosi ostatecznie naprawdę dobre efekty.

- Czy właśnie taki będzie wasz najnowszy projekt, który przygotowujecie w Osowej? Mam tu na myśli budynek Meritum przy ulicy Antygony.

DM: - Tak, ale nie tylko on. Równie starannie i estetycznie wyglądają wszystkie nasze inwestycje, począwszy od Małego Portu, który przygotowaliśmy i przekazaliśmy do użytku przed dwoma laty, aż po budynek Centaura, który oddajemy mieszkańcom za dwa miesiące. Każdy z naszych projektów mieszkaniowych ma swój niepowtarzalny, nieszablonowy charakter. I tak, Botanika to miejsce pełne zieleni, z dużym, zielonym dziedzińcem pomiędzy budynkami oraz motywami roślin, które wydrukowaliśmy na szklanych posterach i zamontowaliśmy na wszystkich piętrach w klatkach schodowych. W budynku Centaura motywem przewodnim są z kolei tytułowe greckie centaury, mitologiczne postacie, których wizerunki także znajdą się na ścianach. Oczywiście, te obrazy stanowić będą jedynie uzupełnienie, bo najważniejsze są tu odpowiednio dobrane materiały budowlane, których używamy do prac wykończeniowych. To przede wszystkim trwały gres posadzkowy, strukturalne tapety ścienne oraz starannie dobrane farby, w kolorach nawiązujących ściśle do pomysłu, jaki chcieliśmy nadać poszczególnych wnętrzom.

- No dobrze, a jak wyglądać będą części wspólne w Meritum? Czy macie już na to jakiś pomysł?

DM: - Oczywiście, pomysł był gotów, nim jeszcze rozpoczęliśmy pierwsze prace budowlane. Nie będę jednak zdradzać teraz wszystkich szczegółów, zainteresowanych zapraszam do naszego biura sprzedaży. Mogę za to uchylić rąbka tajemnicy, mówiąc już teraz, że z pewnością nie zabraknie w Meritum szlachetnego drewna, którym zresztą ozdabiamy elewacje wszystkich naszych inwestycji.

(źródło: osowa.info)

Mieszkanie od ręki!

 

Zamierzasz kupić nowe mieszkanie i nie chcesz na nie czekać? Rozwiązaniem jest oferta Centaura i Botaniki - klucze do takiego mieszkania możesz otrzymać niemal natychmiast. A jak wygląda ta oferta? Zacznijmy od Centaura: tu do nabycia są dwa bardzo ładne mieszkania parterowe, których niewątpliwą ozdobą są słoneczne ogrody! Taki ogród to prawdziwa gratka dla miłośników zieleni i wypoczynku na świeżym powietrzu, wręcz idealnie nadaje się na plac zabaw dla najmłodszych! Można w nim także urządzić popołudniowe spotkanie w gronie znajomych. A same mieszkania, do których przypisane są te ogrody, to bardzo ustawne lokale, o dużych możliwościach aranżacyjnych. W ofercie Centaura dostępne jest także nieco większe mieszkanie 3-pokojowe, położone na II piętrze. Tu z kolei do lokalu przynależy duży, 6-metrowy balkon. Wspomniane wyżej mieszkania mają numery: 1, 7 oraz 15, a klucze do nich odebrać będzie można już pod koniec czerwca bieżącego roku.

Wyjątkowo wyglądają też dwa dwupoziomowe apartamenty w budynku Botanika (II etap). To mieszkania naprawdę nieszablonowe, o ogromnym potencjale aranżacyjnym. W lokalu nr 11 na II poziomie zaprojektowano m.in. piękny pokój łazienkowy z własną toaletą. Z kolei w mieszkaniu nr 12 na II poziomie dostępny jest wygodny pokój wypoczynkowy, sypialnia i toaleta. Dodajmy jeszcze, że do każdego z tych mieszkań przypisane są aż dwa piękne tarasy, z których podziwiać można panoramę Osowej! Warto też zaznaczyć, że w przypadku obu tych lokali możliwe są także inne rozwiązania aranżacyjne, a plany takich rozwiązań dostępne są w naszym biurze sprzedaży.

Planowany termin przekazania kluczy do mieszkań w budynku Botanika II etap to koniec lipca bieżącego roku, a zatem - niemal od ręki. Jeśli więc szukasz nowego, gotowego mieszkania w Osowej - zapraszamy po naszą ofertę!

Dźwigamy Meritum!

 

Przy budowie Meritum nikt się nie ociąga, a najwięcej roboty ma specjalistyczny dźwig budowlany, dzięki któremu praca idzie tak sprawnie! W efekcie, niemal gotowy jest już strop nad halą garażową. Co więcej - robotnicy budowlani wznoszą już pierwsze ściany konstrukcyjne parteru, trwają też intensywne roboty związane z przygotowaniem izolacji oraz zasypaniem fundamentów budynku. Przypominamy, że budynek Meritum - nowa inwestycja na trójmiejskiej mapie nieruchomości mieszkaniowych - będzie gotowy już w II kwartale przyszłego roku.

Sporo dzieje się także na naszych pozostałych budowach. I tak: na budynku Botanika II etap niemal gotowa jest już cała elewacja. Jednocześnie trwają intensywne prace związane z przygotowaniem instalacji elektrycznej w tym budynku. Dodatkowo, fachowcy od zieleni już od kilku dni przygotowują nasadzenia przed budynkiem przygotowanym w ramach pierwszego etapu. W końcu - nazwa Botanika zobowiązuje, by ten teren był naprawdę zielony!

Na koniec parę słów o Centaura. A tu - trwają intensywne prace związane z wykończeniem części wspólnych oraz zagospodarowaniem terenu. Zgodnie z zapowiedzią, mieszkania w tym budynku mają być przekazane do użytku już w lipcu tego roku.

Już teraz zachęcamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Meritum. A lada dzień w naszej galerii pojawią się także najnowsze zdjęcia z budowy Botaniki i Centaura.

Meritum - galeria zdjęć z placu budowy

Meritum - o tym się pisze!

 

Mamy przyjemność poinformować, że w ostatnich dniach kilkanaście znanych portali internetowych opublikowało artykuły poświęcone naszej nowej inwestycji. Informacje na temat naszej premiery znaleźć można m.in. w serwisach housemarket.pl, domy.pl, otodom.pl, tabelaofert.pl oraz nieruchomosci-online.pl. Zachęcamy do lektury:

Meritum z mansardowym dachem. Kameralny projekt w Gdańsku (housemarket.pl, 01.03.2017)
Pomorskie Domy z nową inwestycją w Gdańsku (domy.pl, 01.03.2017)
Gdański deweloper zbuduje Meritum (otodom.pl, 01.03.2017)
Pomorskie Domy znów budują w gdańskiej Osowej (tabelaofert.pl, 03.03.2017)
Pomorskie Domy zbudują Meritum w Gdańsku (nieruchomosci-online.pl, 03.03.2017)

Szczegółowe informacje na temat naszej nowej inwestycji dostępne są już na naszej stronie internetowej (zakładka Meritum) – zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą. Do nabycia są m.in. wygodne mieszkania 2-pokojowe (także – z ogrodami) oraz przestronne lokale 3-pokojowe. Jednocześnie przypominamy, że mamy dla Państwa także kilka ostatnich mieszkań w budynku Centaura, m.in. piękne mieszkanie 3-pokojowe z ogrodem o powierzchni 150 m2! O szczegóły warto pytać drogą mailową, pisząc do nas na adres: biuro@pomorskiedomy.pl 

Zapraszamy!

Meritum - to mój cel!

 

Zaledwie tydzień od premiery na liście mieszkań dostępnych w ofercie Meritum pojawiły się już pierwsze rezerwacje. - To dla nas bardzo dobra informacja, dziękujemy wszystkim za tak duże zainteresowanie. Dowodzi to niezbicie, że nasza nowa oferta ponownie trafiła w gust i potrzeby mieszkańców Trójmiasta - mówi Dariusz Malottke, kierownik ds. sprzedaży domów i mieszkań.

Przypomnijmy: w ubiegłym tygodniu nasza firma wprowadziła do sprzedaży 32 nowe mieszkania, wszystkie przygotowane zostaną w ramach projektu Meritum. W trzykondygnacyjnym budynku dostępne będą dwu- i trzypokojowe lokale o powierzchniach między 25 m2 a 63 m2, z przypisanymi do nich balkonami lub ogrodami (dla mieszkań parterowych). W budynku powstanie też hala garażowa z miejscami parkingowymi, dla klientów dostępne będą także zewnętrzne miejsca postojowe na grodzonym terenie. Cały teren osiedla zostanie oświetlony i ogrodzony.

- Wszystkich zainteresowanych ofertą Meritum zapraszam do kontaktu, najlepiej drogą mailową. Wystarczy przesłać list na adres biuro@pomorskiedomy.pl, by uzyskać odpowiedź na wszelkie nurtujące Państwa pytania - zachęca Dariusz Malottke. - W tym celu można także skorzystać z formularza kontaktowego, który dostępny jest w zakładce Kontakt. Wystarczy wpisać wówczas swój adres mailowy, na który rychło prześlemy odpowiedź.

Powtórzymy zatem:
biuro@pomorskiedomy.pl 
Formularz kontaktowy dostępny pod adresem:
http://pomorskiedomy.pl/pl/kontakt-16.html 

Zapraszamy!

Meritum - premiera!

 

I znów za sprawą Pomorskich Domów na mieszkaniowej mapie Trójmiasta pojawia się nowy piękny projekt: Meritum. Ta wyjątkowa inwestycja przygotowana zostanie w gdańskiej dzielnicy Osowa, przy ulicy Antygony. Roboty budowlane już się rozpoczęły, rozpoczynamy więc także sprzedaż nowych mieszkań.

- W ofercie dostępne są łącznie 32 lokale, począwszy od niewielkiej, ale bardzo praktycznej kawalerki, aż po bardzo duże, trzypokojowe mieszkania z przestronnymi balkonami - mówi Dariusz Malottke, kierownik ds. sprzedaży domów i mieszkań. - Jak zawsze, pamiętamy o miłośnikach zieleni, dlatego w Meritum, podobnie jak w poprzednich naszych projektach, dostępne będą także mieszkania parterowe ze słonecznymi ogrodami.

Ale Meritum to nie tylko wygodne mieszkania, to także pełne, świetnie zaprojektowane zaplecze mieszkalne - praktyczna hala garażowa, parkingi zewnętrze (do wyłącznego korzystania przez mieszkańców), komórki lokatorskie i funkcjonalnie zaprojektowane części wspólne. To właśnie klatki schodowe zasługują na szczególną uwagę - zaprojektowane zostały z najwyższą starannością, a do ich wykonania wykorzystane zostaną najwyższej jakości materiały budowlane.

Na szczególną uwagę zasługuje też miejsce, w którym powstanie Meritum. - To doskonały punkt na mapie Osowej, z łatwym dostępem do głównych arterii drogowych naszej dzielnicy oraz całego Trójmiasta, w tym trójmiejskiej obwodnicy. Zaledwie 300 metrów stąd położony jest piękny park z rozbudowaną siłownią miejską, dlatego to miejsce idealnie nadaje się do codziennej aktywności sportowej. Trzeba też wspomnieć o pięknym Parku Krajobrazowym, z którym graniczy Osowa oraz dwóch pobliskich jeziorach. To naturalne otoczenie wręcz prowokuje do aktywności, właśnie dlatego postanowiliśmy reklamować naszą inwestycję, wykorzystując sylwetki młodych, aktywnych ludzi, pełnych pasji. To właśnie do nich w pierwszej kolejności kierujemy naszą ofertę - wyjaśnia Dariusz Malottke.

Wszelkie szczegóły dostępne są już na stronie internetowej (zakładka: Meritum), a my zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem sprzedaży w Gdańsku Osowej, przy ulicy Izydy (obok inwestycji Botanika). Warto też zadzwonić: tel. 607 607 464.

Zapraszamy!

Śnieżnobiało!

 

Na Centaura znów spore zmiany. Przede wszystkim - na murach budynku pojawiła się piękna, śnieżnobiała elewacja! Gotowa jest już południowa i wschodnia ściana, na której dodatkowo biel przełamana została gustowną szarością. Dodajmy, że prace elewacyjne na dwóch pozostałych ścianach są już także na ukończeniu.

Ale to nie koniec tynkowania, bo tynki pojawiły się już także w części mieszkań. Równolegle prowadzone są w nich prace elektryczne oraz wodno-kanalizacyjne. A że aura jest w tym roku wyjątkowo łaskawa, można było także rozpocząć prace związane z wytyczeniem układu drogowego przed budynkiem. W ten sposób Centaura na dobre nabiera rumieńców!

Uczulamy też wszystkich zainteresowanych - warto się spieszyć, bo oferta szybko się kurczy! W sprzedaży mamy obecnie 11 mieszkań w tej inwestycji, w tym kilka w rezerwacji. Każde z nich można obejrzeć osobiście - wystarczy umówić się wcześniej na spotkanie w naszym biurze sprzedaży. Przypominamy jednocześnie, że do wyboru jest jeszcze kilka mieszkań w Botanice, położonej nieopodal Centaura.

A tymczasem zachęcamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Centaura:
Centaura - galeria zdjęć z placu budowy 

Zapraszamy!

W sam raz!

 

Nie za małe, nie za duże. Po prostu - w sam raz! Właśnie takie są 47-metrowe mieszkania z oferty Pomorskich Domów, dostępne zarówno w Botanice, jak i przy Centaura. Zapewniamy, że warto poświęcić im nieco więcej uwagi - zwłaszcza, że za rozsądną cenę można otrzymać tu aż trzy wygodne pokoje!

Spójrzmy choćby na mieszkanie nr 1 w inwestycji Centaura - centralnym punktem mieszkania jest doskonale zaaranżowany pokój dzienny, połączony z praktycznym aneksem kuchennym. Całe to pomieszczenie liczy blisko 20 m2 - wystarczy, by poczuć się tu naprawdę wygodnie. Okazale prezentuje się też 11-metrowa sypialnia oraz nieco mniejszy pokój dziecięcy. Na szczególną uwagę zasługuje łazienka o ponadstandardowym rozmiarze - ma aż 4,3 m2, co daje naprawdę spore możliwości aranżacyjne. Wejście do poszczególnych pomieszczeń prowadzi przez wygodny hol (4,4 m2).

A teraz powróćmy do salonu, bo to właśnie stąd prowadzi wyjście na wyjątkowy ogród! To dodatkowa powierzchnia przypisana do tego lokalu - 150 m2 pięknej zieleni, w sam raz na letni piknik! A jeszcze lepiej - na plac zabaw! Dodajmy, że wejście do ogrodu poprzedza część utwardzona, na której można ustawić wygodne meble ogrodowe!

W ofercie Pomorskich Domów tego typu mieszkania dostępne są także na wyższych kondygnacjach - choćby na I czy II piętrze. Szczegóły znaleźć można na naszej stronie internetowej, w zakładkach prowadzących do poszczególnych inwestycji. A ceny? Przystępne, bo za taki lokal trzeba będzie zapłacić jedynie 265-270 tys. zł. A zatem - cena także jest "w sam raz"!

Budujemy, budujemy!

 

Choć to początek kalendarzowej zimy, aura jest wciąż wyjątkowo łaskawa. I dobrze, bo to znacznie ułatwia prace budowlane w Botanice i Centaura. A co dzieje się na naszych budowach? W pierwszym z dwóch budynków projektu Botanika trwa obecnie montaż drzwi wewnętrznych do mieszkań. Dodajmy, że drzwi są wyjątkowo solidne i bardzo estetyczne - okładzina wykonana została z wysokiej jakości forniru w kolorze dębu. Świetnie wyglądają już także klatki schodowe, na których ułożono płytki, a wkrótce rozpocznie się malowanie ścian. Fachowcy wykonują też ostatnie próby wszystkich instalacji, po części zagospodarowany został już także teren przed budynkiem.

W tym samym czasie trwa wznoszenie ścian w budynku B, który powstaje tuż obok pierwszego budynku Botaniki - pracownicy budowlani przygotowują obecnie strop II piętra.

A co z Centaura? Tu także roboty trwają nieprzerwanie. I tak - na gotowej konstrukcji dachu specjaliści montują obecnie dachówkę ceramiczną, a w samym budynku wykonywane są instalacje elektryczne. Dodatkowo, dzięki sprzyjającej pogodzie, trwa izolowanie ścian zewnętrznych wraz z ułożeniem warstwy elewacyjnej. W naszej galerii dostępne są już najnowsze zdjęcia z placów budowy:
Botanika - galeria zdjęć z placu budowy
Centaura - galeria zdjęć z placu budowy

Przypominamy, że mieszkania wykonane w ramach pierwszego etapu Botaniki zostaną przekazane do użytku pod koniec I kwartału przyszłego roku, zaś budynek Centaura ma być gotowy do końca czerwca 2017 roku. Warto więc skorzystać z okazji i kupić już dziś niemal gotowe mieszkanie - mamy jeszcze kilka wolnych lokali. Szczegóły znajdziecie Państwo w zakładce "Oferta", zachęcamy także do wizyty w naszym biurze sprzedaży (ul. Izydy).

Ale taras!

 

Wygodne mieszkanie z pięknym tarasem? W naszej ofercie tego typu lokale dostępne są zarówno w Botanice, jak i w budynku Centaura. Ot, choćby 3-pokojowe mieszkanie o numerze 22 (Centaura). Lokal posiada duży salon, połączony zgrabnie z aneksem kuchennym. Oba te pomieszczenia mają łącznie 25,8 m2 powierzchni, co oznacza, że można je naprawdę ciekawie zaaranżować. Mieszkanie posiada dodatkowo dwa ładne pokoje (11,8 m2 i 12,8 m2) - w każdym z nich można urządzić zarówno wygodną sypialnię, jak i praktyczny gabinet do pracy. Na uwagę zasługuje też bardzo ładna, ustawna łazienka z dużym oknem poddaszowym.

Powróćmy teraz do salonu, bo to z niego właśnie można wyjść na piękny, blisko 18-metrowy taras ze słoneczną, południową ekspozycją. A widok? Panorama Osowej w całej krasie! Nic, tylko wypoczywać! Powtórzy zatem - mieszkanie nr 22 w inwestycji Centaura, naprawdę warto się nim zainteresować.

Piękne tarasy dostępne są także w mieszkaniach Botaniki (II etap) - mowa o lokalach nr 11 i 12. To dwupoziomowe apartamenty z antresolami, o ogromnych możliwościach aranżacyjnych. Pierwszy z lokali ma powierzchnię 74,38 m2, drugi - 61,34 m2. Do każdego z tych mieszkań przynależą aż dwa tarasy, w tym taras prawdziwie "królewski" - ma aż 36 m2 powierzchni! Niemożliwe? A jednak! Z resztą, najlepiej sprawdzić to samemu! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - karty wszystkich dostępnych obecnie lokali znaleźć można w zakładce "Oferta":. Zachęcamy także do tego, by odwiedzić nas osobiście - nasze biuro sprzedaży dostępne jest tuż obok placu budowy projektu Botanika (Gdańsk Osowa, ul. Izydy). Nasz sprzedawca zaprezentuje każdy z dostępnych lokali, będzie więc okazja, by osobiście sprawdzić, jak piękne są tarasy w mieszkaniach Botaniki i Centaura.

Zapraszamy!

Chodźmy do ogrodu!

 

Popołudniowy relaks we własnym zielonym ogrodzie? Czemu nie! W inwestycjach Pomorskich Domów to jak najbardziej możliwe - mieszkania z ogrodami dostępne są w naszej ofercie niemal od samego początku. Pierwsze z nich zaoferowaliśmy mieszkańcom Małego Portu, teraz podobne lokale kupić można zarówno w Botanice, jak i przy Centaura. Dodajmy, że to nie byle jakie ogrody - ich powierzchnia wynosi nawet do 160 m2! Bez trudu znajdzie się tam miejsce na pokaźny zestaw wygodnych mebli ogrodowych, w sam raz na popołudniowe spotkanie w gronie znajomych. Taki ogród to także wymarzony plac zabaw dla naszych milusińskich - wystarczy tu miejsca na dużą huśtawkę, piaskownicę lub drewniany domek, marzenie każdego dziecka! Nie ma co kryć - taki ogród to prawdziwy prezent dla całej rodziny! Warto dodać, że wyjście do każdego ogrodu poprzedza część utwardzona wykonana z estetycznej kostki brukowej, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem.

Najtańsze mieszkanie ze słonecznym ogrodem można u nas kupić już za 207 000 zł. W tej chwili w ofercie dostępnych jest 9 mieszkań z ogrodami: 5 w inwestycji Centaura oraz 4 w Botanice (budynek B). Zachęcamy do zapoznania się z tą ofertą (informacje w zakładkach Botanika i Centaura), a po szczegóły zapraszamy do naszego biura sprzedaży (Gdańsk Osowa, ul. Izydy). Powtórzmy raz jeszcze - nowe mieszkanie z zielonym ogrodem? Zdecydowanie tak! To prawdziwie wiosenny zestaw!

Botanika II w mediach

 

I znów o inwestycjach Pomorskich Domów poczytać można nie tylko na naszej stronie, ale także w najważniejszych serwisach nieruchomości. Mowa o serii artykułów poświęconych II etapowi Botaniki - artykuły na ten temat opublikowane zostały m.in. w serwisach domy.pl, morizon.pl, rynekpierwotny.pl i nieruchomości-online.pl, w którym od niedawna można znaleźć naszą ofertę. Zachęcamy do lektury:
Botanika - II etap już w sprzedaży! (morizon.pl, 21.11.2016)
II etap Botaniki już w sprzedaży (rynekpierwotny.pl, 23.11.2016)
II etap gdańskiej Botaniki już w sprzedaży (domy.pl, 21.11.2016)
Kameralna inwestycja Botanika - etap II już w sprzedaży (nieruchomosci-online.pl, 22.11.2016)

Przypominamy, że w ubiegłym tygodniu rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań w tej inwestycji - wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. W ofercie dostępne są m.in. mieszkania z ogrodami oraz bardzo ładne mieszkania poddaszowe, z antresolą i tarasami. To naprawdę duża gratka, bo do każdego z takich mieszkań przynależą aż dwa tarasy o łącznej powierzchni 50 m2! Oczywiście, jest też cały wachlarz ustawnych lokali na niższych kondygnacjach. A osoby, które szukają mieszkania "na już" informujemy, że w I kwartale przyszłego roku oddajemy do użytku pierwszy z dwóch budynków Botaniki, przygotowywany w ramach I etapu tego projektu. I właśnie w tym budynku dostępne są wciąż dwa bardzo ładne mieszkania trzypokojowe - na pierwszym i drugim piętrze. Szczegóły dotyczące tych lokali znaleźć można w zakładce Botanika. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z naszym biurem sprzedaży (tel. 607 607 464). I oczywiście zapraszamy do nas - plac budowy projektu Botanika znajduje się tuż obok naszego biura, będzie więc możliwość, by osobiście obejrzeć każde z tych mieszkań.

Botanika: II etap już w sprzedaży!

 

No i stało się - właśnie dziś rozpoczynamy sprzedaż II etapu projektu mieszkaniowego Botanika! W jego ramach przygotowanych zostanie 13 dwu- i trzypokojowych mieszkań, kameralność jest więc gwarantowana!

Podobnie jak w przypadku I etapu Botaniki (budynek A), w budynku B dostępne będą wygodne mieszkania parterowe z zielonymi ogrodami oraz ustawne lokale z dużymi balkonami położone na wyższych kondygnacjach. Prawdziwą ozdobą tej inwestycji będą dwa mieszkania z dużymi antresolami, które dają ogromne możliwości aranżacyjne. Taka antresola to wprost wymarzone miejsce na ustronną, klimatyczną sypialnię, jak i pokój rekreacyjny. Dodajmy jeszcze, że do każdego z mieszkań poddaszowych przypisane zostały po dwa piękne tarasy o powierzchniach 14 i 36 m2! Przyznają Państwo - to dopiero gratka!

Inwestycja zostanie ogrodzona, a na jej terenie przygotowanych zostanie kilkadziesiąt miejsc postojowych, do wyłącznego korzystania przez właścicieli mieszkań. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych - na terenie inwestycji powstanie niewielki plac zabaw. Warto też dodać, że prócz naturalnej zieleni, w którą wkomponowany został nasz projekt, przygotowane zostaną dodatkowo nasadzenia, które podkreślać będą wyjątkowość tego miejsca.

I etap inwestycji jest już na ukończeniu – przyszli mieszkańcy otrzymają klucze do swoich mieszkań pod koniec I kwartału przyszłego roku. Dodajmy, że budynku A dostępne są jeszcze dwa ładne mieszkania na I i II piętrze. Z kolei budynek B zostanie oddany do użytku z początkiem IV kwartału 2017 roku.

Szczegółowa oferta dostępna jest już na naszej stronie internetowej - wystarczy zajrzeć na podstronę poświęconą Botanice. Obok rzutów wszystkich lokali, znajdą tam Państwo także informacje na temat cen oraz bieżące zestawienie dostępności poszczególnych mieszkań. A w naszej galerii opublikowaliśmy najnowsze wizualizacje terenu inwestycji – właśnie tak wyglądać będzie już wkrótce Botanika, nowy projekt mieszkaniowy w gdańskiej Osowej.

Osoby zainteresowane nową ofertą mieszkaniową zachęcamy do kontaktu telefonicznego (tel. 607 607 464) oraz mailowego (biuro@pomorskiedomy.pl). Zapraszamy także do naszego biura sprzedaży, tuż obok placu budowy Botaniki, przy ulicy Izydy. Biuro dostępne jest dla klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00.

Zapraszamy!

O Pomorskich znów głośno!

 

Z przyjemnością informujemy, że w najważniejszych serwisach nieruchomości ponownie znaleźć można artykuły poświęcone postępom prac na naszych budowach - Botanice i Centaura. Piszą o nas m.in. serwisy morizon.pl, domy.pl, housemarket.pl oraz rynekpierwotny.pl. Zachęcamy do lektury:

Co słychać w Pomorskich Domach? (rynekpierwotny.pl, 03.11.2016)
Botanika i Centaura: coraz wyżej! (morizon.pl, 09.11.2016)
Pomorskie Domy: wszystko zgodnie z planem! (domy.pl, 07.11.2016)
Botanika już pod dachem (housemarket.pl, 04.11.2016)

Oczywiście, wszystkie informacje dotyczące naszych projektów publikujemy także na bieżąco na naszej stronie internetowej, w zakładce Aktualności. Zachęcamy także, by zapoznać się z naszą bieżącą ofertą - obecnie dostępne są jeszcze dwa ostatnie mieszkania w Botanice oraz kilka lokali w inwestycji Centaura. Przypominamy jednocześnie, że pierwszy z dwóch budynków realizowanych w ramach projektu Botanika będzie gotowy już niebawem - planujemy przekazać mieszkania w I kwartale przyszłego roku.
Zachęcamy także do wizyty w naszym biurze sprzedaży, które znajduje się tuż przy placu budowy Botaniki (Gdańsk Osowa, ul. Izydy). Informacje uzyskać można także telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 607 607 464.

Botanika już pod dachem!

 

Na naszych budowach prace nie ustają nawet na chwilę. Widać to zarówno na Centaura, gdzie robotnicy wznoszą właśnie ściany ostatniej kondygnacji, jak i na Botanice, gdzie trwają intensywne prace dekarskie. Ale po kolei...

W ciągu trzech ostatnich tygodni trwały prace nad przygotowaniem ścian i stropu drugiego piętra budynku Centaura. A że cała praca poszła sprawnie, zgodnie z terminem, lada dzień ściany nośne całego budynku będą wymurowane! Ale oczywiście prace toczą się nie tylko na zewnątrz – równie sprawnie wznoszone są ściany działowe w poszczególnych mieszkaniach.

A Botanika? Tu także widać duże postępy – dobrze wyizolowany dach przykrywany jest obecnie dachówką, a na kolejnych ścianach zewnętrznych budynku pojawia się tynk. Dodajmy, że w ostatnich dniach zakończyliśmy montaż instalacji elektrycznych wewnątrz Botaniki, a także – nakładanie tynków w mieszkaniach. Teraz dopiero pięknie się prezentują! W ślad za tym poszły już kolejne prace, m.in. nakładanie posadzek i wylewek na klatce schodowej.

Jak zawsze, efekty prac można ocenić, zaglądając do naszej galerii z placów budowy:
Botanika - galeria zdjęć z placu budowy
Centaura - galeria zdjęć z placu budowy
A po szczegóły oferty zapraszamy do naszego biura sprzedaży, tuż obok inwestycji Botanika. Przypominamy, że biuro czynne jest między 8.00 a 16.00, od poniedziałku do piątku. Warto też wcześniej umówić się na spotkanie, dzwoniąc pod numer telefonu: 607 607 464.

Zapraszamy!

Gustownie i stylowo...

 

Nasze inwestycje budujemy nie tylko szybko i solidnie, ale przede wszystkim - estetycznie, dbając o każdy, najdrobniejszy nawet, detal. Tak powstawał Mały Port, podobnie będzie też w przypadku Centaura i Botaniki - kolejnych projektów mieszkaniowych realizowanych przez Pomorskie Domy w gdańskiej Osowej.

Zachęcamy, by już dziś przyjrzeć się im bliżej - jest to możliwe dzięki obrazom 3D, wiernie odwzorowującym przyszłe wnętrza klatek schodowych w naszych inwestycjach. Wizualizacje doskonale oddają charakter i styl, jaki chcielibyśmy nadać obu tym miejscom.

W obu wypadkach podstawą wystroju będzie wysokiej klasy gres posadzkowy o stonowanej kolorystyce. Dodatkowo, w przypadku Botaniki na ścianach pojawią się liczne elementy dekoracyjne, m.in. panele o strukturze szlachetnego drewna oraz wielkoformatowe grafiki zaprojektowane i wykonane ściśle na potrzeby tego projektu. Podobnie będzie w przypadku Centaura - ściany klatki schodowej okryte zostaną stylową tapetą, którą uzupełnią panele formatowane, różnej szerokości, ułożone w taki sposób, by sprawiały wrażenie struktury przestrzennej.

Doskonałym i bardzo praktycznym uzupełnieniem będą lustra osadzone na płytach meblowych i ozdobione w obrzeżach gustownymi panelami. Także w tym wypadku pojawią się liczne nawiązania do nazwy projektu, m.in. logotyp inwestycji, wykonany z folii "szronionej", na płaszczyznach luster. W klatkach schodowych Botaniki i Centaura nie zabraknie światła, które zapewnią liczne lampy, różnej wielkości, osadzone w pięknych, nadbudowanych oprawach. Wyjątkowy charakter podkreślać będą stalowe poręcze balustrad.

Nie ma co kryć - te wnętrza naprawdę mogą się podobać. Warto już dziś przyjrzeć się im bliżej, do czego zachęcamy:

Części wspólne - Centaura
Części wspólne - Botanika

Zgodnie z planem!

 

Minęły ledwie dwa tygodnie, a na naszych budowach znów widać duże zmiany. W końcu - jak budować, to szybko, sprawnie i konkretnie! I tak: na zewnętrznych ścianach Botaniki montowane są obecnie elementy izolacji termicznej, która już wkrótce przykryta zostanie cienkowarstwowym tynkiem. Zgodnie z terminarzem budowy, prace te powinny się zakończyć w ostatnich dniach października. Intensywne prace trwają także w środku - gotowe są już m.in. tynki wewnętrzne na parterze, pierwszym i drugim piętrze. Jak zapewnia kierownik budowy, ta część prac zostanie wykonana do końca bieżącego miesiąca. Dodajmy jeszcze, że niebawem rozpocznie się montaż dachówki.

A co słychać na Centaura? Odpowiadamy - „pełną parą” wyrosły już ściany pierwszego piętra, lada dzień pojawi się więc strop kolejnej kondygnacji. Gotowa jest już także hala garażowa, można więc spokojnie powiedzieć: na Centaura wszystko idzie zgodnie z planem!

Zachęcamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z naszych placów budowy: 
Botanika - galeria zdjęć z placu budowy
Centaura - galeria zdjęć z placu budowy

Zapraszamy!

Okna w Botanice, Centaura nad ziemią

 

Prace budowlane przy naszych inwestycjach nie ustają nawet na chwilę, a wszystko idzie zgodnie z harmonogramem - tak, w największym skrócie, opisać można proces budowlany Botaniki i Centaura. Najlepszym na to dowodem są piękne okna, których montaż w budynku Botaniki właśnie zakończono. Co dalej? Już od kilku dni trwa nakładanie tynków gipsowych w poszczególnych mieszkaniach. Równolegle, trwa montaż instalacji elektrycznych w lokalach, a lada dzień robotnicy rozpoczną prace związane z przygotowaniem elewacji zewnętrznej Botaniki.

Nie gorzej jest na Centaura - mówiąc żargonem budowlanym, inwestycja „wyszła z ziemi”, co oznacza, że pracownicy montują obecnie zbrojenie ścian parteru. Już wkrótce, wzorem ścian w hali garażowej, one także zostaną zalane betonem. I tak krok po kroku, kondygnacja po kondygnacji, aż do ostatniego, trzeciego piętra.

W naszej galerii dostępne są już nowe zdjęcia dokumentujące postępy prac budowlanych - widać na nich jak na dłoni, że „praca wre”. Zachęcamy do ich obejrzenia:

Botanika - galeria zdjęć z placu budowy
Centaura - galeria zdjęć z placu budowy

Jednocześnie przypominamy, że zarówno w Botanice, jak i w inwestycji Centaura dostępne są wciąż mieszkania do nabycia. W Botanice pozostały już tylko dwa lokale: 57-metrowe mieszkanie trzypokojowe oraz wygodne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m2. Obydwa - na II piętrze. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą Centaura - tam wolnych mieszkań jest nieco więcej, ale i tu warto się spieszyć, bo z każdym dniem pojawiają się nowe rezerwacje! Wszelkie szczegóły dotyczące oferty dostępne są w naszym biurze sprzedaży (ul. Izydy) oraz pod numerem telefonu: 607 607 464.

Zapraszamy do kontaktu!

Botanika i Centaura - coraz wyżej!

 

Szybko, sprawnie i zgodnie z planem - właśnie tak postępują prace na budowach Botaniki i Centaura. A efekt? Botanika ma już niemal gotową konstrukcję krokwi dachowych. W budynku prowadzony jest także montaż instalacji elektrycznych, hydraulicznych i wentylacyjnych.

Nie gorzej jest także na Centaura: na przygotowanej w pierwszych dniach sierpnia płycie fundamentowej najpierw wzrosły ściany hali garażowej, a dwa tygodnie później - strop hali garażowej. Zachęcamy do lektury artykułów opublikowanych w ostatnich dniach w serwisach nieruchomości, poświęconych właśnie naszym inwestycjom:

Nowe mieszkania w gdańskiej Osowej już w przyszłym roku (otodom.pl, 26.08.2016)
Inwestycje Pomorskich Domów coraz wyżej! (morizon.pl, 25.08.2016)
Botanika i Centaura - coraz wyżej! (rynekpierwotny.pl, 24.08.2016)

Zapraszamy także do odwiedzenia naszej galerii zdjęć, w której na bieżąco dokumentujemy postępy prac budowlanych naszych projektów mieszkaniowych:

Botanika - galeria zdjęć z placu budowy
Centaura - galeria zdjęć z placu budowy

Przypominamy także, że w pierwszych dniach sierpnia otworzyliśmy nowe biuro sprzedaży w Gdańsku Osowej (ul. Izydy). Biuro sąsiaduje bezpośrednio z placem budowy Botaniki, można więc osobiście ocenić postępy prac budowlanych tej inwestycji. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego pod numerem: 607 607 464 lub kontaktu mailowego (biuro@pomorskiedomy.pl).


Mieszkanie w stylu...

 

Nowe mieszkanie można urządzić na tysiące sposobów! Skandynawski minimalizm, luksusowy glamour czy ekstrawagancki vintage - rozwiązań jest naprawdę wiele. My chcemy zaprezentować dziś Państwu nasze pomysły na urządzenie wnętrz w mieszkaniach inwestycji Centaura. To kompletne, doskonale zaprojektowane rozwiązania aranżacyjne dla dwu- i trzypokojowego lokalu. Prawda, że interesujące?

Jasny kolor ścian i kontrastujące z nimi żywe, mocne kolory detali to doskonała propozycja dla młodych rodzin, które chcą żyć wygodnie, ale też - gustownie. W naszych projektach nie brak nowoczesnych elementów, jak choćby harmonijne ułożone sufitowe światła typu led, które doskonale współgrają z podłogą w kolorze bielonego dębu. Szlachetne drewno doskonale sprawdza się także w łazienkach, zwłaszcza - w połączeniu ze śnieżnobiałą glazurą! A przecież podobnych pomysłów może być znacznie więcej!

Przedstawione rysunki powstały w oparciu o projekty mieszkań: 7 i 19 (lub 1 i 12), ale wiele z użytych tu rozwiązań wystroju można zastosować także w innych lokali! Zachęcamy do tego, by już dziś rozpocząć poszukiwania najlepszych pomysłów na własne "M". I oczywiście - do kontaktu z naszym biurem sprzedaży, w którym dostępne są wszelkie informacje na temat oferty mieszkań w budynku Centaura.

Propozycje wystroju mieszkań Centaura - link

Zapraszamy!

Biuro sprzedaży już w Osowej!

 

Szukasz nowego mieszkania w Gdańsku Osowej? Teraz jest ono na wyciągnięcie ręki - wystarczy odwiedzić nasze nowe biuro sprzedaży, zlokalizowane właśnie tu: w sercu gdańskiej dzielnicy Osowa (przy ulicy Izydy). Co ważne, w tym samym miejscu powstaje obecnie jedna z naszych inwestycji - Botanika. Warto więc odwiedzić nasze biuro nie tylko po to, by poznać szczegóły oferty Botaniki, lecz także po to, by osobiście ocenić postępy prac budowlanych.

Dodajmy, że ledwie kilka kroków dalej powstaje drugi z naszych projektów - inwestycja Centaura. Co oczywiste, w biurze obsługi inwestycji uzyskać można informacje także na temat tej oferty. A jest w czym wybierać: Centaura to 25 ustawnych mieszkań, w tym wyjątkowo wygodne mieszkania ze słonecznymi ogrodami i aż 4 lokale na najwyższej kondygnacji, z przestronnymi tarasami!

Chcąc zapewnić jak najlepsze warunki do rozmowy z naszymi klientami, zadbaliśmy o ich komfort - biuro sprzedaży jest klimatyzowane, urządzone gustownie i ze smakiem. A jeśli już o tym mowa - każdy może tu liczyć nie tylko na fachową poradę, ale także na filiżankę aromatycznej kawy!

Biuro obsługi inwestycji czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 16.00. Oczywiście, warto wcześniej zadzwonić, by umówić się osobiście na spotkanie z pracownikiem działu sprzedaży (tel. 607 607 464). Powtórzmy zatem raz jeszcze - teraz komplet informacji na temat oferty Pomorskich Domów najlepiej zdobyć, odwiedzając osobiście nasze nowe biuro sprzedaży w Gdańsku Osowej, przy ulicy Izydy.

Zapraszamy!

Tak się buduje!

 

Jeśli budować, to szybko, sprawnie i fachowo! I tak właśnie powstają nasze projekty, czego najlepszym dowodem są postępy prac na budowach Centaura i Botaniki. Na tej pierwszej przez ostatnie tygodnie trwały intensywne roboty związane z przygotowaniem zbrojenia pod płytę fundamentową. A wszystko po to, by jednego dnia (11 sierpnia) kilkadziesiąt "gruszek" z betonem zwieńczyło dzieła - płyta fundamentowa została zalana! Tym samym, pracownicy budowlani w kolejnych dniach rozpoczną wznoszenie ścian hali garażowej - do poziomu "0".

Nie gorzej jest na drugiej budowie - na Botanice prace także trwają nieprzerwanie. W efekcie, każdy, kto odwiedzi budowę przy ulicy Izydy, może na własne oczy zobaczyć, jak cieśle wznoszą sprawnie konstrukcję dachu, starannie montując kolejne krokwie. Wykonana została konstrukcja lukarn, które zdobić będą poszczególne mieszkania ostatniej kondygnacji tego budynku.

Warto zajrzeć do galerii zdjęć z obu placów budowy:
Botanika - galeria zdjęć z placu budowy
Centaura - galeria zdjęć z placu budowy

I oczywiście, jak zawsze zapraszamy do wizyty w naszym nowym biurze sprzedaży, przy ulicy Izydy, po komplet informacji na temat naszych projektów!

Głośno o Centaura!

 

I znów głośno o nas w mediach - tym razem za sprawą Centaura, naszej nowej inwestycji, której realizację rozpoczęliśmy przed kilkoma tygodniami w gdańskiej Osowej. Artykuły prasowe poświęcone temu projektowi dostępne są m.in. w najważniejszych serwisach nieruchomości, m.in. w serwisie otodom.pl, morizon.pl oraz domy.pl. Zainteresowanych zachęcamy do lektury:

Pomorskie Domy z nową inwestycją (otodom.pl, 25.07.2016)
Nowe mieszkania na mapie Gdańska (morizon.pl, 25.07.2016)
Pomorskie Domy znów budują w Gdańsku Osowej (domy.pl, 25.07.2016)

Oczywiście, komplet informacji na temat tej nowej inwestycji znaleźć można także na naszej stronie, w zakładce Centaura - zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą. Zapewniamy jednocześnie, że jest ona wyjątkowo bogata - można tu znaleźć m.in. piękne mieszkania parterowe ze słonecznymi ogrodami, wyjątkowe mieszkania na ostatniej kondygnacji z bardzo dużymi tarasami, a także ustawne, przestronne lokale na niższych kondygnacjach.
A szczegółowe informacje na temat mieszkań przy Centaura najłatwiej zdobyć, odwiedzając nasze nowe biuro sprzedaży, dostępne tuż przy placu budowy Botaniki (Gdańsk Osowa, ul. Izydy). Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego pod numerem: 607 607 464.

Centaura - premiera inwestycji!

 

Mamy przyjemność poinformować, że rozpoczynamy właśnie sprzedaż kolejnej inwestycji deweloperskiej - Centaura. To piękny projekt mieszkaniowy zlokalizowany w willowej części gdańskiej Osowej (ul. Centaura 4). Lokalizacja to z resztą jeden z największych atutów tego projektu - budynek wkomponowany zostanie w istniejącą już niską, willową zabudowę dzielnicy, a otoczony bogatym drzewostanem, świetnie wpisze się w charakter tego wyjątkowego miejsca.

Na czterech kondygnacjach powstanie łącznie 25 ustawnych mieszkań o powierzchniach między 36 - 61 m2. To już kolejna inwestycja Pomorskich Domów, w której przyszli mieszkańcy lokali parterowych będą mogli cieszyć się z zielonych ogrodów (nawet do 150 m2), a właściciele mieszkań na ostatniej kondygnacji - z pięknych tarasów widokowych przypisanych do tych lokali.

Budynek Centaura będzie podpiwniczony - w hali garażowej przygotowane zostaną miejsca postojowe. Do każdego z nich przynależeć będzie praktyczny boks na akcesoria samochodowe. Nie zabraknie też zewnętrznych miejsc postojowych - zostały zaprojektowane przed budynkiem, na grodzonym terenie, co zapewni bezpieczeństwo pozostawionych na nim aut. W budynku Centaura powstaną też wygodne komórki lokatorskie.

Budynek Centaura zostanie zrealizowany do końca II kwartału 2017 roku. Więcej informacji na temat tego projektu znaleźć można na naszej stronie internetowej. Zachęcamy zwłaszcza do zapoznania się z bogatą ofertą mieszkań. A już wkrótce - pierwsze zdjęcia z placu budowy. Szczegółowe informacje na temat mieszkań w inwestycji Centaura można uzyskać pod nr tel. 607 607 464 lub e-mail: dmalottke@pomorskiedomy.pl.

I już na I piętrze!

 

Wystarczyły dwa tygodnie, by Botanice przybyła następna kondygnacja! I tym samym, mamy gotowe I piętro! A to przecież nie koniec: pracownicy budowlani niemal natychmiast rozpoczęli roboty związane ze zbrojeniem kolejnego stropu. I znów, jak poprzednio, gdy tylko zalany beton stężeje, da podstawę pod prace murarskie dla kolejnej kondygnacji. Mówiąc wprost - Botanika rośnie, że aż miło patrzeć!

Warto dodać, że równie sprawnie, co budowa, idzie też sprzedaż mieszkań w tej inwestycji - w tej chwili w rezerwacji jest już 11 z 16 dostępnych w ofercie mieszkań. To najlepszy dowód, że dobra lokalizacja jest zawsze w cenie! Ale jest jeszcze czas, by dołączyć do grona przyszłych mieszkańców tej nowej osowskiej inwestycji - wystarczy zadzwonić, by umówić się na spotkanie w sprawie wybranego lokalu. Zapraszamy do kontaktu: tel. 607 670 464, mail: biuro@pomorskiedomy.pl

Zachęcamy też do obejrzenia najnowszych fotografii z placu budowy, dokumentujących szybkie postępy budowlane na Botanice. Zdjęcia dostępne są w naszej galerii zdjęć - zapraszamy!

Parter Botaniki gotowy!

 

Ledwie przed miesiącem rozpoczęliśmy budowę i oficjalną sprzedaż mieszkań w Botanice, a dziś już możemy zakomunikować z dumą - parter jest gotów! Wyjątkowo sprawnie przebiegły prace związane z przygotowaniem wykopu i fundamentów pod przyszły budynek, dlatego pracownicy budowlani mogli równie szybko rozpocząć wznoszenie ścian zewnętrznych dla mieszkań parterowych. Co więcej, prace murarskie także przebiegły bardzo szybko, dlatego dziś robotnicy przygotowują już zbrojenie pod pierwszy strop - zalanie betonem tej części budynku odbędzie się już w najbliższych dniach. Co dalej? Gdy tylko materiał zwiąże, rozpocznie się murowanie kolejnych pięter. I tak do skutku, aż do ostatniej kondygnacji.

Nie ma co kryć - zainteresowanie ofertą Botaniki jest wyjątkowo duże, co potwierdza, że inwestor znów doskonale wybrał lokalizację i charakter nowego projektu. W tej chwili w rezerwacji jest już 9 z 16 dostępnych mieszkań, dlatego zachęcamy, by nie czekać zbyt długo z wyborem. A po szczegóły oferty najlepiej zwrócić się do naszego działu sprzedaży - tel. 607 607 464. Komplet informacji można też uzyskać pod adresem e-mail: biuro@pomorskiedomy.pl

Zachęcamy także do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy - fotografie dostępne są w naszej galerii.

Botanika - o tym się pisze!

 

W ostatnich dniach w kilku wiodących portalach nieruchomości opublikowany został artykuł poświęcony naszej nowej inwestycji w Gdańsku Osowej. Materiał znaleźć można w serwisach morizon.pl, domy.pl, gratka.pl oraz wielu innych, a mowa jest w nich m.in. o licznych zaletach Botaniki, w tym o doskonałej lokalizacji naszej inwestycji. Zachęcamy do lektury:

Pomorskie Domy z nową inwestycją w Gdańsku (gratka.pl, 10.06.2016) 
Nowe mieszkanie w Gdańsku? Naturalnie! (morizon.pl, 10.06.2016) 
Kameralna Botanika zachwyci tarasami (housemarket.pl, 10.06.2016) 

Jednocześnie przypominamy, że sprzedaż mieszkań w Botanice nadal trwa! Dostępnych jest jeszcze wiele pięknych, przestronnych lokali, w tym - wyjątkowe mieszkanie poddaszowe z bardzo dużym tarasem! Więcej informacji na temat naszej oferty znaleźć można w zakładce Botanika, a także pod numerem telefonu: 607 607 464.

 

Botanika - wielka premiera!

 

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań w nowej, kameralnej inwestycji - Botanice. Jej budowa właśnie się rozpoczyna.

Botanika to kolejny projekt Pomorskich Domów realizowany na terenie gdańskiej dzielnicy Osowa, w jej najlepszej, bo willowej części (ul. Izydy). W budynku A powstanie 16 pięknych mieszkań i apartamentów o różnych układach i powierzchniach - w ofercie dostępne są zarówno 2-pokojowe wygodne mieszkania z dużymi balkonami, jak i przestronne 3-pokojowe apartamenty z dwoma słonecznymi tarasami. 

Budynek wkomponowany został w piękną zieleń i zadrzewienia, tak charakterystyczne dla tej części Osowej. Botanika to przy tym projekt niezwykle rodzinny - najmłodsi mieszkańcy osiedla będą mogli bawić dowoli na specjalnie przygotowanym dla nich placu zabaw! Warto też przyjrzeć się bliżej gustownej elewacji, będącej połączeniem prostej, niezwykle funkcjonalnej bryły z licznymi zdobieniami, w tym - z charakterystyczną dla projektów Pomorskich Domów okładziną ze szlachetnego drewna (cedr kanadyjski).

Równie starannie zaprojektowane zostały także części wspólne Botaniki - przygotowane zostaną w oparciu o najwyższej klasy materiały budowlane. W części wspólnej Botaniki zaprojektowano funkcjonalne komórki lokatorskie, a przed budynkiem przygotowanych zostanie szereg miejsc postojowych, do wyłącznego korzystania przez właścicieli mieszkań. 

Szczegółowych informacji na temat mieszkań w inwestycji Botanika można zasięgnąć pod nr tel. 607 607 464 lub e-mail: dmalottke@pomorskiedomy.pl. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą!

 

Mały Port sprzedany!

 

Mamy przyjemność poinformować, że w ostatnich dniach zakończyliśmy sprzedaż mieszkań w inwestycji Mały Port - wszystkie lokale znalazły już swoich szczęśliwych nabywców, tym samym realizację projektu uznajemy za zakończoną.

Wszystkim mieszkańcom Małego Portu pragniemy podziękować za powierzone nam zaufanie - życzmy Państwu wielu udanych lat w waszych nowych, pięknych mieszkaniach. Jednocześnie pragniemy zapewnić, że z podobną starannością i zaangażowaniem realizować będziemy kolejne projekty inwestycyjne.

Z wyrazami szacunku,

Pomorskie Domy

Na swoim!

 

No i stało się - tuż przed Wigilią niemal wszyscy mieszkańcy Małego Portu otrzymali upragnione klucze do swoich lokali. A już po Świętach inwestor przekaże także ostatnie dwa - z dwunastu mieszkań - tej nowej osowskiej inwestycji. Tym samym można śmiało zakrzyknąć w marynarskim stylu: dopłynęliśmy!

Warto dodać, że wystrój części wspólnych Małego Portu nawiązuje ściśle do nazwy tego projektu - na ścianach zawisły zdjęcia o tematyce marynistycznej, a lada dzień na wszystkich piętrach budynku pojawią się także wielkie postery z fotografiami wielkich żaglowców sunących po pełnym morzu. Doskonale prezentują się też detale - numery mieszkań zostały zaprojektowane i wykonane na specjalne zamówienie ze szcztkowanego dibondu. Gustownie wygląda też duża tablica z adresem (ul. Victorii 19), wykonana z grubego szkła akrylowego, zawieszona przed kilkoma dniami na frontowej elewacji budynku.

W ostatnich dniach inwestor przekazał także klucze do dwóch pięknych domów w inwestycji Willa Jutrzenki. Tym samym niemal jednocześnie zakończona została realizacja dwóch dużych projektów deweloperskich marki Pomorskie Domy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć dokumentujących zakończoną już budowę mieszkań w inwestycji Mały Port.
A przy okazji - życzymy wszystkim naszym klientom zdrowych, pogodnych i szczęśliwych Świąt Narodzenia Pańskiego!

Osowa - ależ tu pięknie!

 

Zapewne nie każdy wie, że nazwa dzielnicy Osowa, w której powstają nasze inwestycje, pochodzi od karczmy, która działała na tym terenie w XVI wieku. Owa karczma stała wówczas wśród drzew osik, zwanych wówczas osami, stąd właśnie późniejsza nazwa "osowa". Inne źródła podają z kolei, że dzisiejsza Osowa to Osowa Góra (po kaszubsku - Osowo Góra), które to określenie nawiązuje do górzystego krajobrazu Osowej.

Nie każdy też wie, że właściwa, obowiązująca w dokumentach urzędowych, odmiana nazwy tej dzielnicy brzmi "do Osowej", a nie (jak często daje się słyszeć) "do Osowy". Ale to przecież nie ma większego znaczenia, skoro i wszyscy wiedzą doskonale, że idzie po prostu o naszą gdańską Osowę, prawda?

A kto z państwa wie, że na terenie Osowej już od kilku lat wypoczywać można w pięknym zielonym parku, uznanym w 2012 roku za Najpiękniejszą Przestrzeń Publiczną Województwa Pomorskiego? To właśnie osowski park przy ulicy Chirona (oddany do użytku w 2010 r.), zwyciężył w tym prestiżowym konkursie ogłoszonym przez marszałka województwa pomorskiego. Dodajmy, że inwestycja powstawała przez kolejne sześć lat, a w jej ramach pogłębiono staw, zbudowano niewielkie molo, a przede wszystkim - przygotowano bezpieczny plac zabaw dla dzieci i praktyczną siłownię na świeżym powietrzu, z której każdego dnia korzystają mieszkańcy Osowej. Na terenie parku jest też ogrodzony wybieg dla psów. Dodajmy, że to urokliwe miejsce położone jest zaledwie kilka minut spacerem od naszej sztandarowej inwestycji - Małego Portu przy ul. Victorii.

A jak dziś wygląda osowski park? Najlepiej sprawdzić to osobiście. Zachęcamy też do obejrzenia galerii zdjęć tej pięknej inwestycji, opublikowanych na naszej stronie internetowej w zakładce Otoczenie inwestycji. Zapraszamy!

 

Ostatnia szansa na nowy dom!

 

Własny nowy dom w pięknej okolicy? To marzenie jest teraz na wyciągnięcie ręki - w naszej ofercie dostępny jest ostatni dom w inwestycji Bursztynowy Zakątek, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Osowskiego.

To jeden z pięciu domów w szeregu, posadowiony na dużej działce (296 m2), a jego powierzchnia to 138,6 m2 (plus duże użytkowe poddasze). Na parterze dostępne są: przestronna kuchnia połączona z aneksem jadalnym, wygodny salon wypoczynkowy, duża widna łazienka i garaż z powierzchnią gospodarczą. Piętro budynku tworzą trzy obszerne sypialnie, garderoba i dodatkowa łazienka. A to jeszcze nie wszystko, bo wykorzystać można także bardzo duże poddasze (25 m2) - to idealne miejsce do przygotowania wygodnej sypialni.

Wysoki standard mieszkania zapewni ogrzewanie podłogowe (parter i łazienki) oraz piękny kominek, a ciepło dostarczy kocioł kondensacyjny marki Viessmann. Nie można zapominać też o pięknym, zagospodarowanym ogrodzie - to idealne miejsce do całorocznego wypoczynku! Budynek jest już gotowy, czeka na nowego właściciela. Dodajmy jeszcze, że możliwe jest przygotowanie domu "pod klucz", w bardzo korzystnej cenie.

Warto dodać parę słów na temat samej inwestycji - Bursztynowy Zakątek to kameralna inwestycja na granicy Gdańska Osowej i Chwaszczyna. To niewielkie osiedle domów jednorodzinnych domów w szeregowej zabudowie położone na granicy Gdańska Osowej i Chwaszczyna. Blisko stąd zarówno do trójmiejskiej obwodnicy, jak i całej infrastruktury usługowo-handlowej dzielnicy - licznych sklepów, przedszkoli, ośrodka zdrowia czy lokalnego gimnazjum. Z terenu inwestycji roztacza się widok na piękne Jezioro Osowskie.

Łączna cena nieruchomości wraz z przynależnym do niej ogrodem to 529 000 zł. Więcej informacji na temat zalet tej inwestycji znaleźć można tutaj. Osoby zainteresowane oferowaną przez nas nieruchomością proszone są o kontakt telefoniczny lub mailowy - nasz doradca udzieli Państwu wyczerpujących informacji, a także zaprosi na prezentację domu.

Zielono nam!

 

Choć to środek jesieni, Mały Port zakwitł zielenią - wszystko za sprawą nasadzeń, które pojawiły się w ogrodach i przed budynkiem. Wyliczmy kolejno: w każdym z ogródków wysadzono kilkadziesiąt krzewów żywotnika (zwanego też popularnie tują). Z kolei przed wejściem do budynku ogrodnicy wkopali dwa drzewka. Dodatkowo, cały teren wokół budynku został uprzednio dokładnie uporządkowany, odchwaszczony i obsiany trawą. Fachowcy od zieleni dokładnie oczyścili też pobocze ul. Victorii, dzięki czemu cały teren Małego Portu będzie wyglądał naprawdę okazale. 

Warto jeszcze wspomnieć o tym wszystkim, co dzieje się na wewnątrz budynku. A jest co wyliczać - zamontowano m.in. wszystkie drzwi wejściowe do mieszkań i komórek lokatorskich, a przy schodach pojawiły się nowiutkie balustrady. Mały Port wygląda też pięknie z zewnątrz, a to za sprawą przeszkleń, które zamontowano między balustradami poszczególnych balkonów. 

Intensywne prace trwają też na terenie Willi Jutrzenki, która także niebawem będzie gotowa do użytku. Obecnie trwa murowanie płotu, pracownicy budowlani kończą też ocieplanie poddaszy w budynkach oraz przygotowanie podbitki pod okapem dachu.

Zachęcamy do odwiedzin naszej galerii zdjęć - znajdą tam Państwo serię fotografii dokumentujących aktualny stan zaawansowania prac budowlanych na terenie Małego Portu i Willi Jutrzenki.

Mały Port - wielkie zmiany!

 

Nowa inwestycja "Pomorskich" już w pełnej krasie! Gdy ze ścian budynków zniknęły ostatnie rusztowania, budynek nabrał wreszcie pełni barw - lśni bielą, a charakterystyczne detale w kolorze stali dodają mu tylko charakteru. Nie ulega już żadnej wątpliwości, że Mały Port naprawdę może się podobać.

Co dalej? Już w przyszłym tygodniu fachowcy rozpoczynają montaż ogrodzenia wokół budynku. Zostanie ono wykonane w systemie panelowym, w kolorystyce ściśle nawiązującej do kolorów ścian zewnętrznych Małego Portu. Niemal jednocześnie rozpocznie się też montaż frontowej elewacji. I to nie byle jakiej - charakterystyczna okładzina z boazerii drewnianej wykonana zostanie z... cedru kanadyjskiego! To bardzo wysokiej jakości drewno z drzew sosnowatych, niezwykle odporne na czynniki zewnętrzne (grzyby, szkodniki). Dzięki temu Mały Port będzie wyglądać naprawdę okazale!

Dodajmy, że intensywne prace trwają także w środku - robotnicy wykonują obecnie szpachlowanie ścian części wspólnych budynku, trwa też przygotowanie do wyłożenia kafli na klatkach schodowych oraz balkonach. Fachowcy zajmują się także solidnym obudowaniem szachtów instalacyjnych.
A już we wrześniu rozpoczynają się pierwsze prace związane z przygotowaniem zieleni wokół Małego Portu. Bo przecież najważniejsze, by to miejsce było naprawdę rodzinne i przyjazne - soczysta zieleń z pewnością ubarwi tę nową osowską inwestycję!

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy - są dostępne w naszej galerii zdjęć. A jeszcze serdeczniej zapraszamy do odwiedzenia Małego Portu osobiście. Zwłaszcza, że do budynku prowadzi teraz piękna nowa droga, wykonana z kostki brukowej typu "meba" (także w ramach całego tego projektu).

Na koniec ważna informacja - to ostatni moment, by zamieszkać w Małym Porcie! W ofercie dostępne są dwa ostatnie mieszkania: wygodne 2-pokojowe lokum na I piętrze (mieszkanie nr 3) oraz ładny 3-pokojowy lokal na III piętrze (mieszkanie nr 12) z przepięknym 20-metrowym tarasem!
Więcej informacji na temat aktualnej oferty mieszkań w Małym Porcie uzyskają Państwo w naszym biurze sprzedaży (telefon: 607 607 464).

Zapraszamy!

Co słychać w "Pomorskich"?

 

Miło nam poinformować, ostatnich dniach w kilku ogólnopolskich serwisach nieruchomości (m.in. morizon.pl, tabelofert.pl oraz domy.pl) pojawiły się artykuły poświęcone naszym nowym projektom mieszkaniowym - inwestycji Mały Port oraz Willi Jutrzenki. Można tam znaleźć sporo informacji na temat postępów w pracach budowlanych na terenie naszych inwestycji. Zachęcamy zatem do lektury - bezpośrednie linki do tych materiałów publikujemy poniżej:

Mały Port już nie taki mały (morizon.pl) 
Mały Port rośnie w oczach (domy.pl)


Jednocześnie zachęcamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Małego Portu i Willi Jutrzenki - są już dostępne w naszej galerii.
Informujemy także, że w sprzedaży mamy jeszcze jedno mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 44,9 m2 (I piętro). Osoby, które chciałyby obejrzeć ten lokal, prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży.

Dach że... ach!

 

Każdy, kto odwiedzi dziś teren budowy Willi Jutrzenki, może już podziwiać piękny, grafitowy dach budynku. I trzeba szczerze przyznać, że wybór właśnie tego koloru oraz technologii, w jakiej wykonano zadaszenie (blacha zakładana "na rąbek") był naprawdę trafiony - dach prezentuje się wyjątkowo okazale. Dodajmy, że fachowcy zainstalowali już także wszystkie okna w budynku, solidnie je podmurowując.

W tej chwili trwają prace związane z przygotowaniem wszystkich instalacji elektrycznych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz Willi Jutrzenki. Robotnicy oczyścili także teren wokół budowy i wstępnie go wyrównali. Dzięki temu widać już dziś, że nowa inwestycja Pomorskich Domów będzie naprawdę piękną realizacją. Urody dodawać jej będą zwłaszcza duże zielone ogrody, które otaczać będą każdy z budynków.

Dodajmy, że obydwa budynki realizowane w ramach tego projektu już znalazły swoich miłośników – domy są wstępnie zarezerwowane.

Zachęcamy do obejrzenia najnowszej galerii zdjęć, dokumentującej postępy prac budowlanych. Osoby zainteresowane pełną ofertą mieszkań i domów realizowanych obecnie przez Pomorskie Domy, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży (tel. 607 607 464).

Tynkujemy, drenujemy...

 

Ledwie przed miesiącem pisaliśmy na temat pierwszych instalacji elektrycznych, które pojawiły się w budynku Małego Portu, a dziś niemal wszystkie kable schowane są już pod gładką powierzchnią gipsowych tynków. To najlepszy dowód, że prace budowlane postępują zgodnie z przyjętym na wstępie harmonogramem i nawet na chwilę nie zwalniają tempa. Widać to także na zewnątrz budynku - w ostatnich dniach robotnicy rozpoczęli roboty związane z odwodnieniem całego terenu inwestycji. Fachowo ułożony system drenów zapobiegać będzie w przyszłości ewentualnemu zalaniu fundamentów i ogrodów podczas niekorzystnych warunków pogodowych. Fachowcy gotowi są już także, by rozpocząć kolejny etap prac - przygotowanie wylewek w poszczególnych lokalach i częściach wspólnych Małego Portu.

Przypominamy, że w sprzedaży pozostało już tylko jedno wolne mieszkanie - 3-pokojowy lokal o powierzchni 44,9 m2 z dużym, 16-metrowym pokojem dziennym, przytulną sypialnią (10,6 m2) oraz praktycznym gabinetem (7 m2). Cena tego mieszkania to 237 521 PLN. Osoby, które chciałyby "na żywo" obejrzeć to ostatnie wolne mieszkanie, zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży (tel. 607 607 464).

Pierwsze okna na "Jutrzenki"

 

Nasza nowa inwestycja - Willa Jutrzenki - wprost rośnie w oczach, a urody dodają jej z pewnością nowe lśniące okna, których montaż rozpoczęto w ubiegłym tygodniu. To wysokiej klasy stolarka okienna PCV w kolorze ciemnego dębu, która pięknie podkreśla wyjątkowy charakter tego projektu. Dodajmy, że okna pojawiły się już także w dachu budynku - solidne i trwałe okna Fakro prezentują się naprawdę okazale.

Ale to nie wszystko - niemal gotowa jest już także cała połać dachu wykonana techniką "blachy na rąbek" w kolorze grafitowym. Do ułożenia zostało zaledwie kilka arkuszy, które fachowcy zamontują w najbliższych dniach.

Warto też nadmienić, że teren budowy jest już dobrze oznaczony - na froncie stanęła duża kolorowa tablica informacyjna, z pięknymi wizualizacjami przyszłej Willi Jutrzenki. Jeśli zatem ktoś osobiście zechce obejrzeć naszą nową inwestycję, znajdzie ją bez trudu. A naprawdę warto obrać kierunek na ul. Jutrzenki - to cicha, spokojna osowska ulica, doskonałe miejsce do zamieszkania.

Przypomnijmy, że w ramach projektu przygotowane zostaną dwa duże bliźniacze budynki (212 m2 każdy), w których dostępnych będzie aż pięć przestronnych sypialni, dwie łazienki i wygodna kuchnia z aneksem. Budynki mają też dodatkową zaletę - możliwość zagospodarowania ponad 30 m2 poddasza! A jeśli dodać do tego, że każdy z nich wzbogacony zostanie o piękny ogród (530 m2), można powiedzieć już tylko jedno - tu naprawdę warto zamieszkać!

 

Mały Port już pod dachem!

 

Mały Port - nowa inwestycja Pomorskich Domów - na dobre wpisał się już w krajobraz gdańskiej Osowej. Wiedzą o nim wszyscy, którzy na trójmiejskiej mapie mieszkaniowej szukają nowego przytulnego lokum.

Sprawna ekipa budowlana realizuje obecnie ostatni etap prac związanych z wykończeniem dachu budynku oraz obróbek blacharskich. Zaraz potem na terenie inwestycji pojawią się fachowcy, których zadaniem będzie rozprowadzenie pionów instalacyjnych oraz instalacji elektrycznych. Równocześnie, na zewnętrznych ścianach budynku naniesiony zostanie pierwszy tynk.

Zainteresowanie ofertą Małego Portu wśród mieszkańców Trójmiasta dowodzi, że inwestor doskonale wybrał zarówno miejsce realizacji, jak i ostateczny kształt projektu. Zarezerwowano już osiem spośród 12 dostępnych mieszkań, a wkrótce podpisane zostaną pierwsze umowy deweloperskie. I nie ma się co dziwić - Mały Port to naprawdę ciekawy projekt. Kameralny charakter zabudowy gwarantuje spokój i komfort mieszkania, a dobra lokalizacja inwestycji gwarantuje sprawną komunikację z pozostałymi częściami miasta.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań inwestycji Mały Port. Osoby zainteresowane zakupem nowego lokum powinny czym prędzej skontaktować się z naszym działem sprzedaży. Zachęcamy także do wizyty w naszej galerii - znajdą tam Państwo najnowsze zdjęcia z placu budowy tej inwestycji.

 

Willa Jutrzenki rośnie w górę!

 

Prace budowlane na terenie nowej inwestycji Pomorskich Domów - Willi Jutrzenki - idą "pełną parą"! Ledwie przed trzema miesiącami inwestor wkopał pierwszą łopatę, a dziś trwają już prace nad budową więźby dachowej. Lada dzień w budynku pojawią się też pierwsze okna. Tak duże tempo prac wynika m.in. z doskonałych warunków atmosferycznych, które pozwoliły wykonywać roboty budowlane niemal bez żadnych przerw. Inwestor zakłada, że projekt gotowy będzie do zamieszkania już w październiku br.

Willa Jutrzenki to inwestycja, która z całą pewnością zasługuje na uwagę - dwa piękne domy bliźniacze położone przy ulicy Jutrzenki, każdy z nich o powierzchni 212 m2. Na dwóch poziomach każdego z domów dostępnych będzie m.in. 5 dużych pokoi i dwie piękne łazienki. Dodatkowo, możliwe jest także użytkowe zagospodarowanie dużego poddasza.

Każdy z domów otoczony zostanie zielonym ogrodem, a ogrzewanie podłogowe na poziomie parteru i w każdej łazience dostarczy niezbędne ciepło. Więcej informacji na temat tego wyjątkowego projektu znaleźć można w zakładce Oferta.