Pomorskie Domy to uznana marka deweloperska. Realizujemy inwestycje mieszkaniowe na terenie Trójmiasta i okolic. Już od dziesięciu lat budujemy w Gdańsku i Gdyni piękne, solidnie wykonane mieszkania i domy.

Naszą misją jest realizacja projektów, które dostarczać będą przyjazną przestrzeń do życia - nasze inwestycje projektowane są przez najlepszych trójmiejskich architektów, a ich wykonanie powierzamy wyłącznie sprawdzonym i fachowym firmom budowlanym.

Specjalizujemy się w realizacji inwestycji o podwyższonym standardzie. Szczególną wagę przykładamy do należytego przygotowania części wspólnych budynków oraz otoczenia (zagospodarowanie terenu) – oba te elementy powstają w oparciu o przemyślaną, spójną koncepcję architektoniczną. Jednocześnie wysoki standard naszych inwestycji nie ma wpływu na cenę, która pozostaje na rozsądnym, dostępnym poziomie. 

Stawiamy na jakość - nasze mieszkania i domy powstają z najlepszych materiałów, w oparciu o sprawdzone i skuteczne rozwiązania i technologie. Dbamy o to, by każdy etap procesu inwestycyjnego zrealizowany został zgodnie ze sztuką - kontrolę i nadzór budowlany powierzamy wyłącznie doświadczonym inżynierom i specjalistom budowlanym.

Z dumą prezentujemy zakończone projekty mieszkaniowe: Botanika (etap I i II), Meritum, Centaura, Mały Port, Bursztynowy Zakątek (etap I i II), Wille Posejdona, Willa Konkordia. Obecnie w realizacji posiadamy projekty: Centaura II etap, Premio oraz Admiral.

Właścicielem marki Pomorskie Domy jest przedsiębiorstwo  z Gdańska – firma o ugruntowanej pozycji na rynku techniki grzewczej i instalacyjnej w Polsce. 


Pomorskie Domy. 
Tu warto zamieszkać.