Mieszkanie z ogrodem?

26.10.2020

Ustawne mieszkanie z własnym ogrodem? Czemu nie! W inwestycji przy ul. Centaura mamy jeszcze taki lokal, mowa o mieszkaniu nr 5 (powierzchnia: 51,53 m2), które - już na etapie projektu - wzbogacone zostało o piękny, 68-metrowy ogród do wyłącznego korzystania przez właścicieli. Można tu więc swobodnie ustawić ratanowe meble ogrodowe i cieszyć się świeżą zielenią o każdej porze dnia! Tak ogród to też idealny plac zabaw dla dzieci - wystarczy ustawić huśtawkę lub piaskownicę, a twoje pociechy nie będą chciały wracać do domu! A przecież mieszkanie nr 5 ma jeszcze wiele innych zalet, ot choćby - przestronny pokój dzienny (22,51 m2) i dwie ustawne sypialnie (7,14 m2 i 9,78 m2). Dodatkowo, lokal posiada dużą łazienkę (4,48 m2 i praktyczny korytarz (5,77 m2) z miejscem na szafę wnękową. Nie ma co kryć - to mieszkanie po prostu musi się podobać!


W naszej ofercie mamy także mieszkanie z ogrodem w inwestycji Trevo przy ulicy Homera (mieszkanie A2). Tu wprawdzie ogród jest mniejszy (12 m2), ale na przygotowanej powierzchni utwardzonej (ozdobna kostka brukowa) także swobodnie można ustawić zestaw mebli ogrodowych i cieszyć się świeżym powietrzem. Także to mieszkanie posiada przestronny salon połączony z aneksem kuchennym (22,85 m2) oraz dwie wygodne sypialnie (9,44 m2 i 9,10 m2). Wejście do mieszkania poprzedza hol (9,05 m2), jest też oczywiście duża łazienka (4,53 m2).


Zgodnie z planem, obydwie inwestycje - Centaura III oraz Trevo - będą gotowe do zamieszkania w III kwartale przyszłego roku. A zatem - mieszkanie z ogrodem przy Centaura czy przy Homera? Wybór pozostawiamy Tobie!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas