EGO: tak się buduje!

11.05.2020

Na budowie domów miejskich EGO nikt się nie ociąga, dlatego niespełna w dwa miesiące od rozpoczęcia prac widać już efekty - na placu przy Wielkopolskiej 2 pojawiły się ściany nośne trzech dwulokalowych budynków. Wcześniej oczywiście przygotowane zostały solidne ławy fundamentowe, na których wznoszone są kolejne mury. - Obecnie przygotowujemy stropy nad parterami, a pierwszy z trzech budynków jest już praktycznie gotowy do tego, by swoją pracę rozpoczął cieśla. Zakładamy, że prace związane z przygotowaniem konstrukcji dachów powinny się rozpocząć w ciągu najbliższych dwóch tygodni - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.


Dodajmy, że równolegle do wymienionych robót, trwają prace związane z budową murów oporowych. Warto w tym miejscu przypomnieć, że EGO graniczy z malowniczym strumieniem, który z całą pewnością doda uroku naszej inwestycji. - Planujemy odpowiednio zagospodarować cały teren osiedla, począwszy od wygrodzenia i przygotowania ogrodów przynależnych do wybranych lokali, aż po wytyczenie ciągów komunikacyjnych, budowę estetycznego witacza czy oświetlenia terenu inwestycji - dodaje Dariusz Malottke.


Domy miejskie EGO świetnie wpiszą się w charakter tej części Gdańska - każdy z budynków ozdobiony zostanie piękną klinkierową cegłą, co z pewnością nada im wyjątkowego charakteru. - Chcemy, by przy Wielkopolskiej 2 powstały nowoczesne kamienice miejskie - wyjaśnia Dariusz Malottke.


W zakładce "Dziennik" dostępne są najnowsze zdjęcia z placu budowy osiedla EGO - zapraszamy do ich obejrzenia. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą domów miejskich, dostępną na naszej stronie internetowej. A o szczegóły warto pytać telefonicznie (tel. 607 607 464, 607 607 216) lub mailowo: biuro@pomorskiedomy.pl.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas