Navio lśni bielą!

02.12.2019

Z przyjemnością informujemy, że trzy z czterech zewnętrznych ścian apartamentowca Navio mają już piękną, śnieżnobiałą elewację! 
- Zakończyliśmy prace związane z montażem ocieplenia oraz elewacji na zachodniej, północnej i południowej ścianie budynku. W ciągu najbliższych tygodniach gotowa będzie także ostatnia, wschodnia ściana - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy.

A co jeszcze dzieje się na naszej budowie? Wyliczamy prędko: 

- zakończono wylewanie posadzek w mieszkaniach oraz częściach wspólnych Navio,
- wykonano instalacje elektryczne w hali garażowej,
- zakończono montaż sieci zewnętrznych (wodociągi/kanalizacja/sieć deszczowa),
- rozpoczęto budowę wewnętrznego układu drogowego (dojazd, miejsca parkingowe),
- instalacja ozdobnych murów oporowych (gabiony) oraz windy.


Dodatkowo, trwają intensywne prace remontowe związane z naprawą chodnika oraz pobliskich miejsc parkingowych. - Nasza firma zawarała umowę z miastem na przebudowę fragmentu chodnika oraz miejsc postojowych przylegających do budynku Navio, zarówno od strony ul. Hallera, jak i ulicy Nadmorski Dwór. Dzięki temu, osoby odwiedzające mieszkańców Navio będą mogły swobodnie zaparkować swój samochód - tłumaczy Dariusz Malottke.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas