Navio: stan surowy zakończony!

17.09.2019

Mamy bardzo dobrą informację: zakończyliśmy właśnie realizację stanu surowego otwartego na budowie inwestycji Navio, naszego nowego apartamentowca w gdańskim Brzeźnie. Tym samym, budynek osiągnął już pełną wysokość, a na jego dachu trwają obecnie prace związane z jego odpowiednim zaizolowaniem (papa izolacyjna).

Oczywiście, nieprzerwanie trwają też pozostałe roboty budowlane -

w otworach okiennych pojawiły się już pierwsze okna (trzyszybowe),

a na kolejnych kondygnacjach trwa montaż instalacji elektrycznych, wentylacyjnych i sanitarnych. Robotnicy wznoszą także kolejne ścianki działowe. Intensywne prace toczą się też na zewnątrz - na zachodniej ścianie Navio pojawiły się pierwsze płyty styropianu, na który już wkrótce naniesiony zostanie ozdobny tynk.


Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Navio,

które dostępne są w zakładce "Dziennik".

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas