Navio - to się sprzedaje!

20.07.2019

Mamy przyjemność poinformować, że nasz nowy projekt - apartamenty Navio - cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem. Najlepszym na to dowodem jest liczba sprzedanych lokali - z 24 oferowanych apartamentów nowych właścicieli znalazło już 11! A to nie wszystko, bo kolejne 5 mieszkań jest w tej chwili w rezerwacji i w najbliższych dniach także te lokale, umową notarialną, zostaną oficjalnie sprzedane. Oznacza to, że do nabycia pozostanie już tylko 8 wyjątkowych apartamentów Navio. Jeśli zatem ktoś chciałby dołączyć do grona szczęśliwych nabywców, na pewno warto się pospieszyć!


A skoro już o pośpiechu mowa, to możemy spokojnie zadeklarować - na budowie Navio nikt nawet na chwilę nie zwalnia tempa! To po prostu robota "pali się w rękach"! Dzięki temu na ścianach nośnych II piętra pojawiły się już kolejne belki szalunkowe. Oznacza, że lada dzień zalewana będzie następna kondygnacja Navio. I tak - piętro za piętrem, aż po dach! Właśnie tak powstają wyjątkowe apartamenty w Brzeźnie - fachowo i na czas.


Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Navio, które dostępne są w zakładce "Dziennik".

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas