Ocieplamy Navio!

17.10.2019

Idą chłody, dlatego najwyższa pora okryć Navio "kołderką" ciepłej izolacji - płyty grubego styropianu pojawiły się już na południowo-zachodniej ścianie naszego budynku. A to tylko część z prac, jakie toczą się obecnie na naszej budowie. - Zakończyliśmy roboty związane z izolacją stropodachu, w tym nałożeniem warstwy humusu i kruszywa. Warto dodać, że będzie to dach zielony, biologicznie czynny - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.

Ściany wszystkich mieszkań w budynku zostały już pokryte gładkim tynkiem, a obecnie trwają tam prace związane z ułożeniem instalacji podposadzkowych (ciepła/zimna woda). A gdy te roboty zostaną wykonane, fachowcy rozpoczną wylewanie posadzek. Jednocześnie trwa montaż urządzeń centralnego ogrzewania. Dodajmy też, że trwa montaż izolacji przeciwwodnej i termicznej hali garażowej oraz kanalizacji deszczowej i sanitarnej.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Navio, które dostępne są w zakładce "Dziennik".

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas