Przyjdź po gotowy apartament!

23.08.2019

To okazja, której nie można przegapić - mowa o gotowym, pięknym 3-pokojowym mieszkaniu z dwoma balkonami, które przygotowaliśmy w nowej Botanice. Lokal o numerze 18 ma charakter apartamentu, z wyjątkowym, bo aż 35-metrowym słonecznym salonem. - To piękne, bardzo jasne pomieszczenie, z zachodnią ekspozycją. Do tego, bardzo foremne, co daje duże możliwości aranżacyjne – mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.

Jednym z pomysłów, jak ciekawie urządzić ten piękny salon, jest powyższa wizualizacja – przygotowaliśmy ją specjalnie dla Państwa, by ułatwić nieco to zadanie. Prawda, że wygląda doskonale? A to przecież tylko jedna z wielu możliwości, aranżacja takiego pięknego salonu może sprawić naprawę wiele przyjemności.

Przestronny salon to tylko jeden z wielu atutów apartamentu nr 18 – mieszkanie wyposażono w dwie bardzo wygodne sypialnie (11,1 m2 i 7,4 m2) lokal posiada też salon kąpielowy (5,53 m2) oraz łazienkę (5,53 m2 i 3,20 m2). Komunikację między pomieszczeniami zapewnia hol (2,01 m2) oraz praktyczny korytarz (6,9 m2). Dodajmy jeszcze, że do tego wyjątkowego apartamentu przynależą aż dwa duże balkony!


Szczegóły tej oferty dostępne są w zakładce "Botanika", zachęcamy także do kontaktu z naszym działem sprzedaży (tel. 607 607 216).

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas