To był dobry rok!

31.12.2019

Mijający, 2019 rok, to dla Pomorskich Domów rok ważny, czy wręcz - przełomowy. W ciągu tych 12 miesięcy nasza firma zakończyła realizację trzech dużych projektów mieszkaniowych, przekazując klucze do 77 nowych lokali. - Na liście zakończonych inwestycji znalazł się piękny budynek Admiral przy ulicy Junony, drugi etap projektu mieszkaniowego przy ulicy Centaura oraz trzeci budynek inwestycji Botanika przy ulicy Izydy - wylicza Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.

Każdy z tych trzech projektów od samego początku cieszył się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Trójmiasta, co przełożyło się na wyjątkowo szybką sprzedaż oferowanych tam mieszkań. - Raz jeszcze chcę podziękować wszystkim naszym klientom za powierzone nam zaufanie - dodaje Dariusz Malottke.


Trzeba dodać, że to właśnie w 2019 roku w ofercie Pomorskich pojawił się też nowy, wyjątkowy projekt - mowa o apartamentowcu Navio, przygotowywanym zaledwie 600 metrów od linii brzegowej. - W ramach tej inwestycji wprowadziliśmy do sprzedaży 25 pięknych lokali. I tu także możemy śmiało mówić o sukcesie, bo aż 22 apartamenty znalazły już swoich nabywców - dodaje kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.

A jaki będzie ten nadchodzący rok? - Liczymy, że co najmniej tak samo udany, co ten mijający. I już teraz mogę zdradzić część planów, jakie mamy na te kolejne 12 miesięcy. Otóż, do grudnia 2020 roku zamierzamy wprowadzić do sprzedaży ponad 100 nowych mieszkań, w różnych lokalizacjach. Dodatkowo, po paru latach przerwy, w naszej ofercie znów pojawią się domy. Będą to komfortowe domy bliźniacze i jednorodzinne, doskonale zlokalizowane. A o szczegółach będziemy informować niebawem - dodaje Dariusz Malottke.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas