Trevo: murujemy, szlifujemy!

24.08.2020

Murujemy, tynkujemy, szlifujemy, piłujemy! Krótko mówiąc - roboty budowlane idą u nas pełną parą! Przykład? Ot, choćby nasz nowy budynek przy Homera, który zyskał właśnie piękną konstrukcję wielospadowego dachu. Jej montaż rozpoczęliśmy w ubiegłym miesiącu, a rozpoczęliśmy od budowy stelażu nad klatką A. Teraz gotowa jest już konstrukcja dachu obydwu klatek Trevo, a dodatkowo - rozpoczęliśmy układanie pokrycia dachowego (blacha).


Równolegle do robót na szczycie budynku, trwają też inne roboty
budowlane. I tak:
- wznoszone są kolejne ściany działowe w mieszkaniach,
- zakończyliśmy montaż stolarki okiennej,
- układamy sieci zewnętrzne (sieć sanitarna/deszczowa/wodno-kanalizacyjna),
- gotowa jest już elewacja na północnej ścianie budynku,
- trwa tynkowanie ścian wewnętrznych.


Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć dokumentujących postępy prac budowlanych Trevo (zakładka: dziennik), zachęcamy także do zapoznania się z ofertą mieszkań w tym wyjątkowym budynku. Sporo mieszkań znalazło już swoich nabywców, ale w sprzedaży jest jeszcze wiele naprawdę doskonałych lokali - bez trudu znajdą Państwo coś dla siebie!
Bo Trevo to naprawdę wyjątkowe mieszkania! 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas