Trevo na szczycie rankingu!

13.08.2020

Trevo to najpopularniejsza inwestycja mieszkaniowa Trójmiasta - orzekli zgodnie użytkownicy znanego serwisu nieruchomości otodom, wskazując nasz projekt jako ten, który budził ich największe zainteresowanie w ostatnim miesiącu ("Najpopularniejsza inwestycja otodom", lipiec 2020). Dodajmy, że Trevo już po raz kolejny znalazło się na pierwszym miejscu tego zestawienia - podobnie było w maju br., wtedy także nasz projekt znalazł się na szczycie tego rankingu.

- Dziękujemy internautom za wysoką ocenę i tak duże zainteresowanie naszą osowską inwestycją, to dla nas ogromne wyróżnienie. Dodam jednocześnie, że tak dobry wynik, który uzyskaliśmy w dodatku po raz kolejny, dowodzi, że Trevo to projekt kompletny, dobrze zaprojektowany, w celnie dobranej lokalizacji i z ofertą mieszkań, która trafia do szerokiego kręgu odbiorców - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów. - Choć sporo mieszkań już sprzedaliśmy, w ofercie Trevo nadal pozostaje wiele interesujących lokali, dlatego zachęcam Państwa do kontaktu, chętnie udzielmy szczegółowych informacji na temat aktualnej oferty.


Przypomnijmy: Trevo to kameralny projekt mieszkaniowy, który przygotowujemy w gdańskiej dzielnicy Osowa (ul. Homera). W budynku powstanie 55 wygodnych mieszkań oraz pełne zaplecze mieszkaniowe: hala garażowa z miejscami parkingowymi, dwie nowoczesne windy, komórki lokatorskie oraz wózkarnia i rowerownia. Budynek będzie gotowy do zamieszkania w III kwartale 2021 roku.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas