Valor: poznaj przed premierą!

31.01.2022

Wygodne mieszkania w nowoczesnej kamienicy miejskiej w Rumi Janowie, tuż przy granicy z Gdynią - to nasza najnowsza oferta, którą chcemy dziś Państwu zaprezentować. Ten wyjątkowy, 4-piętrowy budynek Valor zbudujemy przy ulicy Dąbrowskiego, na wysokości nowowybudowanego węzła komunikacyjnego. Piękna inwestycja z 42 mieszkaniami i 8 lokalami usługowymi to z pewnością jeden z najciekawszych projektów mieszkaniowych w tej części Trójmiasta.


Prosta, ale niezwykle gustowna, bogato zdobiona bryła to tylko jeden z wielu atutów budynku Valor. Wykonamy go z najwyższej klasy materiałów budowlanych, w tym - wielkoformatowych kwarcowych płyt spiekowych, którymi ozdobimy elewację. A to przecież tylko początek, bo równie okazale będą też wyglądać wszystkie części wspólne tego niezwykłego przedsięwzięcia deweloperskiego. Każdy, kto zechce tu zamieszkać, będzie miał do wyboru pełen wachlarz mieszkań i apartamentów o powierzchniach od 36 m2 do 85 m2.

By zapewnić komfort przyszłym mieszkańcom, przygotujemy halę garażową, dwie cichobieżne windy i praktyczne komórki lokatorskie. Widokowy taras? Oczywiście! Będzie w niego wyposażone każde z mieszkań na najwyższej kondygnacji. Mieszkania na poziomach I, II i III zostaną z kolei wzbogacone
o słoneczne balkony.


Nie chcemy zdradzać wszystkich szczegółów, wszak oficjalna premiera inwestycji dopiero przed nami. Jeśli jednak jesteście Państwo już teraz zainteresowani ofertą mieszkań, apartamentów i lokali użytkowych w budynku Valor, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży - doświadczeni sprzedawcy chętnie przekażą dodatkowe informacje.
Możliwe są już także wstępne rezerwacje.


Zapraszamy do kontaktu:
tel. 607 607 216
tel. 607 607 464
biuro@pomorskiedomy.pl

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas