Zamieszkaj nad morzem...

09.07.2019

Własny apartament nad pięknym bałtyckim brzegiem? To marzenie wielu, które teraz staje się realne - wszystko za sprawą naszej nowej inwestycji, apartamentowca Navio, który budujemy w gdańskiej dzielnicy Brzeźno. Navio oddalone jest od tutejszej plaży zaledwie o kilkaset metrów - dystans tak niewielki, że codzienny spacer lub poranny jogging stają się czymś naprawdę przyjemnym. Podczas takiego spaceru koniecznie trzeba odwiedzić historyczne, drewniane molo - ma ono ponad 150 m długości, jest pięknie pobielone i stanowi od lat stały punkt licznych wizyt turystów
i mieszkańców Gdańska. Tu po prostu się bywa! 

Wyjątkowej urody jest także pobliski Park im. Ronalda Reagana. Ulokowany 

w bezpośrednim sąsiedztwie plaży, jest największym z gdańskich parków,
a jego powierzchnia to ponad 62 ha. Na terenie parku znajdują się m.in.
dwa stawy wodne oraz dziesiątki kilometrów ścieżek rowerowych.

Mieszkańcy Navio z pewnością nie będą narzekać na komunikację - do centrum miasta można stąd dojechać zaledwie w kilka minut. A dłuższą podróż ułatwi z pewnością tunel pod Martwą Wisłą, który łączy tę część miasta z trasą krajową nr 7 oraz Autostradą A1. A po drodze - widok na imponujący Stadion Energa Gdańsk, jeden z najpiękniejszych polskich obiektów sportowych! 

W naszej galerii znajdziecie Państwo kilkadziesiąt zdjęć, które świetnie oddają urodę tego wyjątkowego miejsca - gdańskiego Brzeźna. Zapraszamy:
Gdańsk Brzeźno - w obiektywie - lipiec 2019

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas