Admiral już gotowy!

12.04.2019

Za sprawą Pomorskich Domów w gdańskiej dzielnicy Osowa znów przybyło kilkadziesiąt nowych mieszkań, a także - nowych mieszkańców. To znak, że ukończyliśmy kolejną inwestycję mieszkaniową - budynek Admiral przy ulicy Junony 46. Na trzech kondygnacjach powstało tu łącznie 28 komfortowych lokali, w tym mieszkania z zielonymi ogrodami i dużymi balkonami. Dodatkowo, Admiral wyposażony został w praktyczną halę garażową oraz komórki lokatorskie. Odbiory są już zakończone, a klucze do nowych mieszkań trafiły do rąk właścicieli.

 

– Dziękujemy serdecznie wszystkim naszych klientom za zainteresowanie oraz zaufanie, jakim nas obdarzyli. Wierzymy, że budynek Admiral będzie dobrze służył Państwu przez kolejne długie lata – mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy. Zachęcamy do obejrzenia serii zdjęć tego wyjątkowego projektu mieszkaniowego:

 

Admiral - inwestycja zakończona

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas