Admiral na ostatniej prostej!

20.01.2019

Na budowie przy ul. Junony trwa ostatni etap prac budowlano-montażowych, moożna więć śmiało powiedzieć, że Admiral jest już prawie gotowy. Wystarczy wejść do klatki schodowej - na korytarzach ułożono już wszystkie kafle, gotowe są balustrady, a obecnie trwa montaż drewnianych elementów dekoracyjnych. Działa już także kotłownia, która będzie zasilać w ciepło cały budynek, a w mieszkaniach montowane są obecnie grzejniki. Każdy z lokali ma już piękne drzwi wejściowe, robotnicy skończyli już także montaż zabudowy całego poddasza budynku. W tej chwili trwa tam szpachlowanie ułożonych płyt K-G, a dodatkowo w każdym z lokali trwa układanie instalacji elektrycznej (gniazdka elektryczne, włączniki). Wykonano już także część prac związanych z zagospodarowaniem terenu, w tym - ogrodów do mieszkań parterowych. Wiadomo już także, gdzie mieszkańcy będą mogli parkować swoje samochody - w hali garażowej wyznaczone zostały poszczególne miejsca parkingowe. 

Przypominamy, że - zgodnie z planem - budowa projektu Admiral powinna się zakończyć 31 marca br. To właśnie wtedy wszyscy mieszkańcy tego wyjątkowego projektu otrzymają klucze do swoich mieszkań.

A tymczasem zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy:

Admiral - galeria zdjęć z placu budowy

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas