Apartament nad morzem? To ostatnia szansa!

22.06.2020

Chciałbyś zamieszkać o krok od pięknej bałtyckiej plaży? Jeśli tak, zapraszamy do Navio - wyjątkowego apartamentowca, którego budowę zakończyliśmy wiosną tego roku. Ten budynek ma wprost wymarzoną lokalizację - powstał zaledwie 600 metrów od linii brzegowej, tuż przy pięknym brzeźnieńskim molo. W ofercie pozostał już tylko jeden piękny, 3-pokojowy apartament z zielonym ogrodem (nr 1). 

Sercem tego lokalu jest duży pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym (24,74 m2) o południowej ekspozycji. Pomieszczenie jest przestronne i ustawne, co daje duże możliwości aranżacyjne. Dodatkowo, to właśnie z salonu można przejść do zielonego ogrodu o powierzchni aż 80 m2! Ogród został starannie przygotowany - cały teren okalają, gęsto nasadzone, wysokie tuje, które zapewnią prywatność mieszkańcom tego apartamentu. Prawdziwą ozdobą jest też piękna drewniana pergola, zamontowana nad utwardzonym kamiennym gresem tarasie. To wymarzone miejsce na popołudniowy wypoczynek dla całej rodziny! 

Apartament nr 1 wyposażono dodatkowo w dwie wygodne sypialnie (11,66 m2 i 10,85 m2) oraz ustawną łazienkę (3,75 m2). Wejście do pomieszczeń poprzedza hol praktyczny (7,57 m2). Do dyspozycji przyszłych właścicieli tego lokalu będzie też miejsce parkingowe w hali garażowej pod budynkiem, możliwe jest także nabycie zewnętrznego miejsca parkingowego na grodzonym terenie (tylko dla mieszkańców Navio). 

Apartament nr 1 jest gotowy do odbioru i rychłego zamieszkania. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na prezentację tego lokalu, wystarczy zadzwonić do jednego z naszych przedstawicieli i umówić się na takie spotkanie (tel. 607 607 216 lub 607 607 464). A stąd już tylko krok do własnego apartamentu nad pięknym polskim morzem!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas