Bingo! już pod dachem

21.11.2020

Belka za belką, płyta za płytą - właśnie tak przy ulicy Koziorożca w Gdańsku rosną nowoczesne pasaże handlowe Bingo!. Tym samym, każdy, kto odwiedzi dziś to miejsce, będzie mógł zobaczyć już nie tylko "surowy" szkielet budynku (betonowe belki), ale także pierwsze ściany wykonane z izolowanych płyt warstwowych. Gotowa jest już m.in. ściana zachodnia Bingo! i fragment ściany południowej. Oczywiście, w kolejnych dniach przyrastać będą kolejne części. Gotowa jest już także cała konstrukcja dachu - na mocnych belkach, wykonanych ze stalowych kształtowników, fachowcy ułożyli już całą połać - wykonaną, podobnie jak ściany, z płyt warstwowych.


- Gdy tylko ściany będą gotowe, rozpoczniemy montaż witryn okiennych, będzie ich tu naprawdę sporo. Dodam, że gotowa jest już także posadzka na całej powierzchni budynku. Toczą się także roboty związane z ułożeniem wszystkich niezbędnych instalacji - mówi Dariusz Malottke, kierownik ds. komercjalizacji pasaży Bingo!.

Przypominamy, że pasaże Bingo! rozpoczynają działalność wiosną przyszłego roku - do tego czasu przygotowany zostanie nie tylko sam budynek, ale także cała infrastruktura niezbędna do prawidłowego funkcjonowania takiego miejsca: drogi dojazdowe, chodniki, miejsca parkingowe, oświetlenie, zieleń. Już teraz możemy zapewnić - to będzie naprawdę wyjątkowe miejsce, w którym każdy będzie mógł zrobić świetne zakupy!

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszego nowego projektu,
a także - strony Bingo! na Facebook:
Pasaże handlowe Bingo! - strona internetowa
Pasaże handlowe Bingo! - Facebook

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas