Biuro sprzedaży w nowym miejscu!

05.08.2020

A u nas - zmiany. Dokładnie - zmiana lokalizacji naszego biura sprzedaży, które niebawem zostanie przeniesione w nowe, bardziej reprezentacyjne miejsce. Wprawdzie przeprowadzka potrwa jeszcze kilkanaście dni, ale już dziś możemy Państwa zaprosić na ulicę Kielnieńską 57 (Gdańsk Osowa) - to właśnie tam będziemy służyć Państwu informacją i radą na temat oferty mieszkań i domów w przygotowywanych przez nas inwestycjach.


Oczywiście, przeprowadzka nie oznacza wstrzymania sprzedaży - osoby zainteresowane spotkaniem zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Wielkopolskiej 2, to właśnie tam budujemy domy miejskie EGO. Jednocześnie, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia dokładnej daty
i godziny spotkania. Zachęcamy jednocześnie do kontaktu mailowego - chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.


tel. 607 607 464
tel. 607 607 216
biuro@pomorskiedomy.pl

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas