Botanika coraz bliżej!

28.06.2019

Co nowego na budowie Botaniki? Tu jak zawsze sporo się dzieje! I tak: większość lokali została już otynkowana, a niemal w połowie z nich gotowe są także instalacje podposadzkowe oraz posadzki. Na najwyższej kondygnacji trwa montaż zabudowy stropodachu - prace z tym związane powinny zakończyć się w najbliższych dniach. Warto też spojrzeć na nową Botanikę z zewnątrz - niemal gotowa jest już elewacja budynku, łącznie z jej ozdobnymi, drewnianymi fragmentami. Równocześnie, trwają roboty związane z zagospodarowaniem terenu, w tym budowa ozdobnych gabionów.

Zachęcamy do obejrzenia najnowszych zdjęć dokumentujących postępy budowlane Botaniki - fotografie dostępne są w zakładce "Dziennik".

Przypominamy też, że w ofercie Botaniki pozostały już tylko dwa mieszkania - to piękne, duże lokale o charakterze apartamentów na pierwszym oraz drugim piętrze (nr 18 i nr 29). Każde z tych mieszkań wyposażono w dwie łazienki oraz dwa słoneczne balkony, a dodatkowo lokal nr 29 posiada własną pralnię. Zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą.  

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas