Botanika coraz wyżej!

15.01.2018

Nowa Botanika rośnie w oczach - ledwie przed miesiącem pisaliśmy o stropie nad pierwszym piętrem, a dziś na szczycie budynku góruje piękna konstrukcja dachu! Dziesiątki grubych, drewnianych belek opartych o stalową konstrukcję stanowić będą podstawę do ułożenia poszycia, które następnie przykryte zostanie błyszczącą dachówką. Wyjątkowo sprawnie idą także pozostałe prace budowlane - w mieszkaniach parterowych wstawiono już wszystkie okna (3-komorowe) z grafitową okleiną zewnętrzną, trwa już także montaż pionów wentylacyjnych i sanitarnych w całym budynku.

 

Informujemy jednocześnie, że realizowany przez naszą firmę projekt Admiral (ul. Junony) jest już praktycznie gotowy - obecnie trwają tam prace wykończeniowe, a w najbliższych tygodniach powinniśmy otrzymać pozwolenie na użytkowanie tego wyjątkowego budynku.

 

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy inwestycji Botanika III budynek oraz Admiral:

Botanika III budynek - galeria zdjęć z placu budowy

Admiral - galeria zdjęć z placu budowy

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas