Botanika pełną parą!

04.04.2019

Na placu budowy znów sporo zmian, co dowodzi najlepiej, że roboty idą tu "pełną parą". Zakończono m.in. montaż stolarki okiennej, a na szczycie budynku trwają już prace związane z ułożeniem poszycia dachu. Póki co, fachowcy wykonują tzw. deskowanie, które następnie przykryte zostanie folią, a na koniec – błyszczącymi dachówkami. Warto też wspomnieć o instalacji deszczowej, której montaż rozpoczęto w ubiegłym tygodniu oraz o instalacjach elektrycznych, które zostały już rozłożone w części mieszkań. Wykonano także wstępną niwelację terenu pod przyszłe ogródki mieszkań parterowych, a w ciągu najbliższych tygodni wokół budynku rozstawione zostaną rusztowania – to właśnie wtedy rozpoczną się prace związane z izolacją ścian zewnętrznych Botaniki oraz nakładaniem na nie tynku.

 

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy nowej Botaniki, przypominając jednocześnie, że w naszej ofercie pozostały już ostatnie mieszkania - warto się spieszyć!

Botanika III etap - galeria zdjęć z placu budowy

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas