Botanika pod dachem!

10.05.2019

Nowa Botanika wygląda już naprawdę imponująco - na części ścian zewnętrznych pojawił się śnieżnobiały tynk oraz elementy dekoracyjne wykonane ze szlachetnego drewna. A to nie wszystko, bo postępy prac budowlanych widać także na samym szczycie Botaniki - zwartą drewnianą konstrukcję pokryły grafitowe rzędy dachówek! To dopiero widok! Ponadto, we wszystkich mieszkaniach wstawione zostały okna (3-szybowe), a w lokalach na I piętrze trwają intensywne roboty związane z otynkowaniem ścian. Rzecz jasna, wcześniej we wszystkich mieszkaniach ułożone zostały podtynkowe instalacje elektryczne. Nie mniej roboty mają też fachowcy-hydraulicy - w końcu, terminy gonią, tu wszystko musi być na czas!

Dodajmy jeszcze, że trwają też prace związane z zagospodarowaniem terenu wokół budynku, który został wstępnie wyrównany, a na placu budowy pojawiły się już płachty tzw. ekokraty. Służyć ona będzie za podstawę dla miejsc parkingowych. Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy nowej Botaniki III etap - fotografie są dostępne w zakładce "Dziennik" oferty Botanika.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas