Coraz bliżej!

01.04.2021

Świeżo, czysto, biało - właśnie tak wygląda piękna elewacja budynku przy
ul. Koziorożca/Centaura, którego budowę prowadzimy od sierpnia ubiegłego roku. Jak widać, warto było czekać, bo budynek Centaura III prezentuje się naprawdę okazale. Zgodnie z zamysłem architekta, biel ścian zewnętrznych została zgrabnie "przecięta" szarością oraz szlachetnym drewnem. A efekt? Wystarczy spojrzeć - te kolory naprawdę robią wrażenie. Dodajmy, że prace elewacyjne są już na ostatniej prostej - w ciągu najbliższych dwóch tygodni zakończone zostaną roboty na ścianie wschodniej i tym samym elewacja budynku będzie gotowa.


A co jeszcze dzieje się na naszej budowie? - Zakończyliśmy prace związane z ułożeniem instalacji hydraulicznych w mieszkaniach, a w ślad za tą częścią prac poszły kolejne, czyli wylewanie posadzek, które także są już gotowe. Gotowe są już także tynki we wszystkich lokalach, a lada dzień rozpoczynamy szpachlowanie ścian - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów. - Już wkrótce rozpoczniemy także zagospodarowywanie terenu wokół budynku, w tym wyznaczanie i układanie podkładu pod miejsca parkingowe. Dodatkowo, niebawem swoją pracę rozpocznie kolejna ekipa fachowców, którzy zajmą się układaniem kafli w częściach wspólnych.


Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy przy ulicy Koziorożca/Centaura - tak najlepiej przekonać się, że roboty budowlane są już bardzo zaawansowane. I przypominamy jednocześnie, że budynek Centaura III będzie gotowy do zamieszkania we wrześniu bieżącego roku.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas