Centaura III już nad ziemią!

06.10.2020

Jeśli budować, to starannie, z zachowaniem wszystkich budowlanych procedur i zasad. I tak właśnie powstają nasze inwestycje - ściśle z projektem budowlanym. Ale jest coś jeszcze, z czego słyną Pomorskie Domy - to wyjątkowe tempo prac, dzięki któremu nasze projekty są zawsze gotowe na czas.

A że budujemy naprawdę szybko, widać choćby na przykładzie budynku przy Centaura/Koziorożca - ledwie przed miesiącem rozpoczęliśmy tu roboty budowlane, a już cieszą oczy ściany piwnicy i parteru. - Każda nasza inwestycja powstaje w oparciu o starannie zaplanowany harmonogram, co pozwala w pełni wykorzystać każdy dzień na naszych budowach. To z kolei pozwala do minimum ograniczyć ryzyko opóźnień - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.


Brzmi dobrze, prawda? Spójrzmy więc jeszcze raz na budynek Centaura III, bo rzeczywiście solidnie już wyrósł. - Gotowa jest już część piwniczna, w której dostępne będą komórki lokatorskie. Intensywne roboty trwają także na wyższych kondygnacjach, choćby na poziomie parteru, tu wymurowane są już praktycznie wszystkie ścianki działowe w mieszkaniach. Równie sprawnie idzie też zbrojenie i murowanie ścian I piętra, co bez trudu dostrzeże każdy, kto zechce odwiedzić naszą nową budowę - dodaje Dariusz Malottke.


Publikujemy najnowsze zdjęcia dokumentujące postępy prac budowlanych - fotografie dostępne są na podstronie z ofertą Centaura III, w zakładce "Dziennik". I przypominamy, że mamy dla Państwa jeszcze kilka wolnych mieszkań, m.in. piękny 3-pokojowy lokal z dużym ogrodem o powierzchni 68 m2 (mieszkanie nr 5) oraz ustawne mieszkania 3-pokojowe na wyższych kondygnacjach. Zapraszamy! 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas