Centaura się zieleni!

12.05.2021

Wiosna w pełni, a to zobowiązuje - na plac budowy przy Centaura dostarczono właśnie skrzynki pełne pięknych sadzonek i drzew. Wszystkie już wkrótce zostaną rozsadzone, obficie podlane, nawiezione, mówiąc krótko - przygotowane do tego, by pięknie przyozdobić teren wokół naszego nowego "mieszkaniowca". Oczywiście, równolegle do tych prac toczą się też roboty związane z wytyczeniem wszystkich ciągów komunikacyjnych - chodników, parkingu i miejsc postojowych oraz wszystkich utwardzonych części terenu. Dodatkowo, trwają prace związane z wygrodzeniem ogrodów przypisanych do mieszkań parterowych.


Równie sprawnie toczą się prace wewnątrz Centaura III - ułożono tu już niemal wszystkie kafle w korytarzach, a także zamontowano drzwi zewnętrzne we wszystkich mieszkaniach. Doświadczone ekipy szpachlują kolejno ściany lokali, zamontowano także barierki na balkonach,
które zostały starannie zaizolowane.


Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy przy ul. Koziorożca/Centaura - dowodzą najlepiej, że prace budowlane toczą się tu naprawdę sprawnie. I przypominamy, że - zgodnie z planem - budynek będzie gotowy do zamieszkania we wrześniu bieżącego roku. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas