Centaura w zieleni!

07.04.2019

No i zazieleniło się na Centaura - w końcu, to już wiosna! I teraz nasz nowy budynek wygląda jeszcze okazalej - w ogrodach mieszkań parterowych oraz na skwerkach leży świeża trawa, która z każdym dniem wygląda na coraz bardziej zieloną! To efekt solidnego nawadniania, które w przypadku trawy z rolki jest wręcz niezbędne. Dodatkowo, wokół ogrodzenia pojawiło się też sporo świeżych nasadzeń, w tym pięknych, młodych drzewek. Całość robi naprawdę świetne wrażenie!

 

A co w środku? Tu roboty budowlane są już niemal skończone – gotowe są m.in. barierki wzdłuż schodów, efektowne lustra w korytarzach, a także wyjątkowo interesujące płaskorzeźby, nawiązujące charakterem do nazwy naszego projektu. Sporo prac wykonano już także w wiatrołapie oraz wokół budynku (ozdobne gabiony).

 

Zachęcamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy:

Centaura II etap - z placu budowy

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas