EGO

Wyjątkowe osiedle miejskich domów jednorodzinnych o kameralnym charakterze, doskonale zlokalizowane i przygotowane - to idealne miejsce dla twojej rodziny.

  • O inwestycji
  • Lokalizacja
  • Plan osiedla
  • Galeria
  • Dziennik
  • Domy

O inwestycji

Nowoczesne domy 
jednorodzinne

Powierzchnia domu:
143,1 m2 - 150,5 m2

Garaż w bryle
budynku

Piękne
zielone ogrody

EGO to nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych w bliźniaczej zabudowie, które przygotowujemy w Gdańsku przy ulicy Wielkopolskiej 2. Kameralny projekt osiedla zakłada budowę 6 dwukondygnacyjnych domów miejskich w I etapie i 14 domów EGO w II etapie. Każdy dom wzbogacony zostanie o zielony ogród i praktyczny garaż w bryle budynku.

Domy EGO
zaprojektowaliśmy z najwyższą starannością - dzięki temu każde z pomieszczeń jest tu wyjątkowo funkcjonalne i ustawne. Sercem każdego domu EGO będzie przestronny salon o powierzchni 30 do 35 m2, z bezpośrednim wyjściem do ogrodu. W EGO zaprojektowaliśmy dodatkowo 4 ustawne sypialnie na piętrze, dużą łazienkę i osobną toaletę. Każdy z domów będzie miał także własną pralnię oraz pomieszczenie gospodarcze. 

Projektując domy EGO, zadbaliśmy nie tylko o ich funkcjonalność, ale też jego urodę - bryła każdego z budynków pokryta zostanie szlachetnym klinkierem o nasyconej barwie, a dach pokryjemy estetyczną dachówką. W każdym z domów zainstalowana zostanie najwyższej klasy stolarka okienna i drzwiowa, a każdy z ogrodów zostanie zagospodarowany bujną zielenią. Bo domy EGO to miejsce szczególne, miejsce rodzinne. Tu liczy się każdy detal. 

Teren osiedla EGO zostanie ogrodzony i oświetlony, a wzdłuż budynków
wytyczone zostaną ciągi komunikacyjne i piesze.

Powyższa informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 ust. 1 
Kodeksu Cywilnego.

Lokalizacja

Osiedle domów miejskich EGO powstaje w doskonałej lokalizacji - z dala od gwaru miasta, a jednocześnie bardzo blisko jego centrum. Domy powstają przy ulicy Wielkopolskiej, tuż obok ulicy Świętokorzyskiej, będącej głównym ciągiem komunikacyjnym tej części Gdańska. Dzięki temu łatwo dostać się stąd do centrum,
a także - sprawnie i szybko dojechać do trójmiejskiej ulicy Obwodowej. Dzielnica,
w której powstają domy miejskie EGO posiada pełną infrastrukturę drogową i miejską - sprawnie działają tu sieci linii tramwajowych i autobusowych, nie brak tu także szkół
i przedszkoli. Mieszkańcy tej części Gdańska chętnie korzystają z licznych, działających w dzielnicy Łostowice, sklepów i punktów usługowych.

Domy miejskie EGO powstają w otoczeniu natury i pięknej zieleni - teren osiedla graniczy z malowniczym strumieniem, a w pobliżu ulicy Wielkopolskiej dostępne są liczne miejsca rekreacji i wypoczynku (parki, oczka wodne, deptaki spacerowe), ścieżki rowerowe i obiekty sportowe. 

Bo EGO to miejsce wyjątkowe. Miejsce dla Ciebie i twojej rodziny.

Plan osiedla

Galeria

Dziennik

Październik 2021

Domy

Wyniki wyszukiwania

Nr.
budynku
Nr.
lokalu
Pow. Piętro Liczba
pokoi
Status Cena
brutto
Data
odbioru
Uwagi Karta
EGO II 1B (B1) 143,1 m2 II kondyg. 5 Rezerwacja - gotowy ogród Pobierz

Wyszukaj mieszkanie

Wyniki wyszukiwania

Nr.
budynku
Nr.
lokalu
Pow. Piętro Liczba
pokoi
Status Cena
brutto
Data
odbioru
Uwagi Karta
EGO II 1B (B1) 143,1 m2 II kondyg. 5 Rezerwacja - gotowy ogród Pobierz
 

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas