EGO: co za widok!

12.08.2020

Gustownie i stylowo - właśnie tak wyglądają dwa pierwsze domy EGO, które w ostatnich dniach zyskały piękną klinkierową elewację. Dwa różne kolory klinkierowych płytek nadają każdemu z budynków niepowtarzalny charakter, który wzmacnia dodatkowo odmienna, dla każdego domu, kolorystyka dachówek. Teraz nie ma już żadnych wątpliwości, że nasza nowa inwestycja będzie wyglądać naprawdę wyjątkowo!


Oczywiście, gustowny klinkier pojawi się już wkrótce na ścianach pozostałych domów - intensywne roboty trwają! A co jeszcze dzieje się na budowie EGO? Chętnie wyliczamy:
- zakończono montaż konstrukcji i pokrycia dachów we wszystkich 6 lokalach z I etapu,
- zakończono montaż 3-szybowych okien we wszystkich budynkach,
- zakończono prace związane z izolacją poddaszy,
- trwa wznoszenie ścianek działowych oraz montaż instalacji elektrycznych,
- wkrótce rozpoczną się roboty tynkarskie wewnątrz lokali.


Równolegle do prac związanych z budową domów I etapu, rozpoczęliśmy przygotowywanie nowych 14 domów EGO, które powstaną w ramach II etapu tej inwestycji. I tu także roboty idą wyjątkowo sprawnie - gotowe są już ławy fundamentowe pierwszych pięciu budynków, a na części z nich wznoszone są obecnie ściany nośne. Zgodnie z planem, domy miejskie EGO będą gotowe do zamieszkania do końca III kwartału 2021 roku.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas