EGO II już w sprzedaży!

08.08.2020

Mamy przyjemność poinformować, że rozpoczęliśmy sprzedaż II etapu projektu domów miejskich EGO - wyjątkowej inwestycji deweloperskiej, którą realizujemy w południowej części Gdańska, przy ulicy Wielkopolskiej 2. Zgodnie z planem, w ramach II etapu powstanie  14 nowoczesnych domów miejskich w zabudowie bliźniaczej - każdy z nich z pięknym, zielonym ogrodem oraz garażem wkomponowanym w bryłę budynku.


W każdym domu przygotujemy 5 przestronnych, ustawnych pomieszczeń mieszkalnych (duży salon z aneksem kuchennym i 4 sypialnie) oraz zaplecze użytkowe (garaż, pomieszczenie gospodarcze, pralnia). Wszystkie te pomieszczenia połączą, dobrze zaprojektowane, korytarze, a wejście do domu poprzedzi praktyczny wiatrołap. Na parterze dostępna będzie toaleta, a na piętrze - duża łazienka.


Domy miejskie EGO są nie tylko wygodne, ale także - wyjątkowej urody. Wszystko to za sprawą szlachetnego klinkieru, którym ozdobimy elewację każdego budynku. Pięknie wyglądać też będą dwuspadowe dachy, które pokryjemy wysokiej jakości dachówką w kolorze wysyconej czerwieni.


Zachęcamy do zapoznania z nową ofertą domów miejskich EGO - niezbędne informacje znają Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce "EGO".
A po szczegóły zapraszamy do naszych doświadczonych sprzedawców
(tel. 607 607 464, 607 607 216). Zgodnie z planem, II etap domów miejskich EGO będzie gotowy do zamieszkania w III kwartale 2021 roku.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas