EGO: konstrukcja dachu gotowa!

18.06.2020

Domy EGO to już nie tylko solidne mury, ale także - stabilna konstrukcja dachu. Za sprawą sprawnego cieśli, nasze nowe budynki, jeden po drugim, zyskują piękne konstrukcje dachu, wykonane z solidnych, drewnianych i stalowych, belek. - W ciągu tygodnia każdy z domów będzie miał już pełną konstrukcję dachu, co oznacza, że będziemy mogli rozpocząć krycie połaci dachowych. Wkrótce rozpoczynamy także roboty związane z rozprowadzeniem w budynkach instalacji elektrycznych oraz pierwsze roboty elewacyjne - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.


Równolegle do prac wykonywanych w budynkach, trwa zagospodarowanie terenu osiedla. - Zakończyliśmy właśnie budowę muru oporowego od północno-zachodniej strony osiedla Ego. Mur został wykonany z popularnych i niezwykle estetycznych gabionów wypełnionych kamieniami - mówi Dariusz Malottke.


Przypomnijmy: osiedle domów miejskich EGO powstaje w południowej części Gdańska, przy ulicy Wielkopolskiej. W jego ramach przygotowane zostaną piękne budynki jednorodzinne - każdy z własnych ogrodem, na wspólnie zagospodarowanym i zamkniętym terenie. Budowę I etapu tego projektu rozpoczęliśmy w lutym br., a pierwsze sześć budynków będzie gotowych do zamieszkania do końca I kwartału 2021 roku. W sprzedaży mamy obecnie jeden dom miejski EGO, oznaczony symbolem 1A - zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas