EGO: szybko i sprawnie!

01.01.2021

Na budowie EGO znów sporo zmian, i to zarówno w przypadku pierwszego, jak i drugiego etapu. I widać je gołym okiem! Dla porządku, wymieniamy listę bieżących zadań budowlanych. I tak: we wszystkich lokalach realizowanych

w ramach I etapu wykonane zostały już tynki oraz posadzki, a obecnie trwa szpachlowanie ścian wewnętrznych. Dodatkowo, w budynkach trwa instalacja kotłów grzewczych oraz grzejników, a w wybranych lokalach - montaż zabudowy poddaszy. Mówiąc krótko - to już ostatnie "pociągnięcia farbą", a do wykonania pozostanie już tylko część zewnętrzna, czyli zielone ogrody. Prace w tym zakresie zamierzamy rozpocząć w połowie bieżącego miesiąca.


Wiele zmieniło się także na placu budowy II etapu EGO - tu z ziemi szybko wyrosło siedem budynków z czternastoma lokalami. Do tego, trzy z nich mają już zamontowane 3-szybowe okna, a w przypadku dwóch budynków prowadzone są roboty elewacyjne, co oznacza, że wkrótce na ścianach zewnętrznych pojawi się ozdobny klinkier.


W ostatnim dniu starego roku przygotowaliśmy dla Państwa kolejną sesję fotograficzną, która dokumentuje postępy prac na budowie przy Wielkopolskiej. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć (zakładka: dziennik), które najlepiej dowodzą, jak szybko i sprawnie trwa budowa nowoczesnych domów miejskich EGO.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas