Jupiter: stan surowy gotowy!

14.07.2021

Nasz nowy budynek przy ul. Galaktycznej rośnie naprawdę szybko - chętnie informujemy Państwa, że zakończyliśmy już realizację stanu surowego. Gotowe są wszystkie ściany nośne, a na ścianach najwyższej kondygnacji osadzana jest obecnie drewniano-stalowa konstrukcja dachu Jupitera. Rozpoczęliśmy już także montaż stolarki okiennej. - We wszystkich mieszkaniach montowane są wysokiej jakości okna 3-szybowe, przygotowane w technologii PCV. Dodatkowo, prowadzimy prace związane z montażem instalacji elektrycznych w mieszkaniach - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy.


Równolegle do powyższych robót, trwa montaż pionów i poziomów instalacji centralnego ogrzewania oraz pionów sanitarnych i wentylacyjnych. Intensywne prace prowadzone są też na klatkach schodowych i w mieszkaniach. - Gotowe są już ścianki działowe wszystkich mieszkań zlokalizowanych na parterze oraz I i II piętrze, a wkrótce zakończymy wznoszenie ścianek w mieszkaniach położonych na III piętrze. W najbliższych dniach rozpoczynamy tynkowanie ścian w lokalach, a także prace elewacyjne. Niebawem rozpoczynamy też roboty związane z układaniem poszycia dachu - dodaje Dariusz Malottke.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć dokumentujących budowę Jupitera. Widać na nich jak na dłoni, że przy Galaktycznej prace idą wyjątkowo sprawnie! 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas