Meritum wśród najlepszych!

12.04.2019

Mamy przyjemność zakomunikować, że jeden z naszych projektów – budynek Meritum – zajął ósme miejsce w corocznym plebiscycie na najciekawszą inwestycję mieszkaniową Trójmiasta. Organizatorem konkursu jest regionalny portal trojmiasto.pl. W tym roku konkurencja była wyjątkowo silna - zgłoszona aż 60 inwestycji mieszkaniowych zrealizowanych w 2018 roku na terenie Trójmiasta i okolic. Tym bardziej cieszy nas doskonała, bardzo wysoka pozycja Meritum w tym prestiżowym rankingu. Wszystkim, którzy oddali głos na naszą inwestycję, serdecznie dziękujemy! Dodajmy jeszcze, że w ubiegłym roku w tym samym konkursie, na bardzo wysokim, czwartym miejscu znalazł się budynek Botaniki – także przygotowany przez naszą firmę.

 

Przypominamy, że Meritum wybudowaliśmy na przełomie 2017-2018 roku w Gdańsku Osowej, przy ulicy Antygony. W tym pięknym, trzykondygnacyjnym budynku powstały łącznie 32 mieszkania, a także - wygodna hala garażowa i komórki lokatorskie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć tej wyjątkowej inwestycji:

 

Meritum - inwestycja zakończona

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas