Mieszkania w Vivie sprzedane!

16.11.2021

Mamy przyjemność poinformować, że wszystkie mieszkania w budynku Viva znalazły już swoich nabywców. Tym samym, zamykamy oficjalnie proces sprzedaży tej inwestycji - wszystkim naszym klientom, którzy zdecydowali się zamieszkać przy ulicy Junony, dziękujemy za powierzone nam zaufanie i zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań, by ich nowy dom wyrósł szybko
i solidnie. Bo właśnie tak budujemy dla Państwa wszystkie nasze inwestycje.


Przypominamy jednocześnie, że w naszej ofercie mamy jeszcze kilka wolnych mieszkań w budynku Jupiter, który także przygotowujemy w Gdańsku Osowej, przy ulicy Galaktycznej 20. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży przy ulicy Koziorożca 57 - znajdą tu Państwo komplet informacji na temat pięknych, 3-pokojowych mieszkań w tej inwestycji. Dodajmy jeszcze, że prace budowlane są tu już na ostatniej prostej, co oznacza, że gotowe do zamieszkania lokale będą mogli Państwo odebrać w ciągu najbliższych tygodni.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas