Na ostatniej prostej!

27.12.2021

To już niemal finał budowy pięknego budynku przy ulicy Galaktycznej - Jupiter jest praktycznie gotowy, o czym może przekonać się każdy, kto zechce odwiedzić naszą budowę. - Zakończyliśmy wszelkie prace przed budynkiem. Gotowe są między innymi ogrody deszczowe oraz wszystkie nasadzenia przewidziane w projekcie. Zdążyliśmy także tuż przed pierwszym mrozem wygrodzić i przygotować ogródki do mieszkań parterowych. Ukończone są już także wszystkie roboty dotyczące miejsc parkingowych przed budynkiem - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy.


A co dzieje się w środku Jupitera? - Kończymy montaż drewnianych elementów dekoracyjnych oraz luster i ozdobnych grafik. Na wybranych fragmentach ścian klatek schodowych pojawiły się piękne tapety, kończymy malowanie ścian w mieszkaniach na ostatnim piętrze. Jupiter ma już zainstalowaną windę, zamknęliśmy także prace związane z instalacją pieca zasilającego budynek w ciepło - dodaje Dariusz Malottke.


Jak widać, nasz mieszkaniowec przy Galaktycznej 20 już wkrótce będzie gotów do zamieszkania. A póki co, zapraszamy Państwa do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy tego pięknego budynku (zakładka "Dziennik"). Informujemy też, że w ofercie pozostało już tylko jedno wolne mieszkanie - to duży, bo blisko 63-metrowy lokal z trzema przestronnymi pokojami i niewielkim ogródkiem (mieszkanie nr 2). Po szczegóły
zapraszamy do naszego biura sprzedaży (ul. Kielnieńska 57, Gdańsk Osowa).

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas