Navio już nad ziemią!

31.05.2019

Choć roboty budowlane w gdańskim Brzeźnie rozpoczęły się zaledwie przed miesiącem, to efekty prac przy budowie Navio robią już duże wrażenie. Niezwykle sprawnie dokonano rozbiórki starego lokalu, który znajdował się tu wcześniej, a dziś ponad ogrodzenie budowlane wystaje już strop nowiutkiej hali garażowej! Oczywiście, wcześniej przygotowana została płyta fundamentowa, a obecnie fachowcy murują już ściany oddzielające poszczególne części hali garażowej.

Równolegle, robotnicy przygotowują zbrojenie żelbetowych ścian i słupów parteru budynku, w niedługim czasie rozpoczną się też roboty związane z murowaniem ścian konstrukcyjnych. Przypominamy, że zgodnie z planem, budynek Navio ma zostać oddany do użytku do końca II kwartału 2020 roku.

Zachęcamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy - fotografie dostępne są w zakładce "Dziennik". Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą tego wyjątkowego projektu - na liście apartamentów Navio są już pierwsze rezerwacje, dlatego warto się spieszyć!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas