Navio na horyzoncie!

10.04.2020

W ostatnich tygodniach zakończyliśmy realizację pięknego, nadmorskiego apartamentowca – projektu Navio w gdańskim Brzeźnie. Budynek jest w pełni gotowy do zamieszkania, niemal wszystkie klucze do mieszkań zostały już przekazane nowym mieszkańcom. - Cieszymy się, że mogliśmy zrealizować w Trójmieście tę prestiżową inwestycję. Życzymy naszym klientom, by apartamenty Navio przynosiły im dużo życiowej radości, z mnóstwem wyjątkowych chwil w tym szczególnym miejscu, tuż obok bałtyckiego brzegu – mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.

A skoro budynek jest już gotowy, zobaczmy go z bliska – mamy przyjemność zaprezentować Państwu zdjęcia tej pięknej inwestycji. Wykonane ręką profesjonalnego fotografia, wiernie ilustrują urodę tego nieszablonowego projektu. - Na każdym etapie dokładaliśmy starań, by Navio wyróżniało się na tle innych tego typu budynków. Starannie zaprojektowane wnętrza, nawiązujące stylistyką do dalekomorskich wojaży i gustowna elewacja zdobiona szlachetnym drewnem, takie właśnie jest Navio – dodaje Dariusz Malottke.

Takie właśnie jest Naviowyjątkowe. I właśnie dopłynęło do portu!
Navio – inwestycja zakończona (fotorelacja)

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas