Navio? Tu praca wre!

18.01.2020

Na budowie Navio znów sporo zmian - wszystkie prace prowadzone są zgodnie z przyjętym terminarzem, a efekty widać gołym okiem. I tak - cały budynek jest już pokryty śnieżnobiałym tynkiem, a w najbliższych tygodniach na ścianach zewnętrznych Navio pojawią się też szlachetne drewniane zdobienia. Na wszystkich balkonach zamontowano już balustrady, trwa także montaż balustrady wewnętrznej. Na wewnętrznym terenie budynku ułożono chodnik, niemal gotowe są już także murki oporowe wykonane z ozdobnych gabionów wypełnionych bazaltem.


Intensywne prace wykończeniowe prowadzone są także wewnątrz Navio - zakończono m.in. montaż portali drzwi do mieszkań, fachowcy rozpoczęli już także montaż portalu windy oraz dekoracyjnych płytek naściennych. Sufit hali garażowej został pokryty izolacyjną wełną mineralną, trwają także roboty związane z instalacją opraw oświetleniowych.


Przypominamy, że w ofercie Navio pozostały już tylko dwa wolne apartamenty: lokale nr 1 i 23. Szczegóły dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce poświęconej inwestycji. Zapraszamy także do bezpośredniego kontaktu z biurem sprzedaży - doświadczony doradca udzieli Państwu wszelkich niezbędnych informacji oraz osobiście zaprezentuje ww. apartamenty (tel. 607 607 216).

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas