Nawiało, na biało!

09.02.2021

No i mamy w końcu prawdziwą zimę - śnieżnobiałą, jak okiem sięgnąć!
Białe dachy, białe drzewa. I nawet auta na ulicach mają wielkie białe czapy! Nie inaczej jest u zbiegu ulic Centaura i Koziorożca, gdzie przygotowujemy dla Państwa nowy budynek mieszkaniowy Centaura III - tu także jest pięknie
i biało. Ale to nie oznacza wcale, że śnieg zatrzymał roboty budowlane,
nic z tych rzeczy - na naszej budowa robota trwa w najlepsze.


Budynek ma już ukończony dach - zarówno jego skośną, jak i płaską część, która dodatkowo została już w pełni zaizolowana. We wszystkich mieszkaniach zamontowaliśmy już 3-szybowe okna, wymurowane są już także wszystkie ścianki działowe. Obecnie prowadzone są roboty instalacyjne, a w każdym lokalu, w którym ułożona jest instalacja elektryczna, natychmiast rozpoczynamy nakładanie na ścianach tynków.
I tu z przyjemnością informujemy, że gotowe tynki ma już blisko połowa lokali. Sprawnie idą też wszystkie roboty hydrauliczne.


Pięknie wyglądają już dwie spośród czterech ścian zewnętrznych budynku - wszystko za sprawą śnieżnobiałej elewacji, zdobionej dodatkowa elementami z cedru kanadyjskiego. Dzięki temu każdy, kto podczas niedzielnego spaceru ulicą Koziorożca będzie mijał teren naszej budowy, może zobaczyć, jak piękny już wkrótce będzie to budynek.


A tymczasem zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z tego placu budowy - nowe fotografie dostępne są w zakładce "Dziennik".
Przypominamy także, że w ofercie Centaura III pozostaje ostatnie wolne mieszkanie - 3-pokojowy lokal o powierzchni 64,3 m2 z dużym salonem (24,55 m2) i pięknym balkonem (6,30 m2). Zachęcamy do obejrzenia tego lokalu, po wcześniejszym umówieniu wizyty w naszym biurze sprzedaży
(tel. 607 607 464, 607 607 216).

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas