Piętro za piętrem!

04.06.2020

Na budowie Trevo znów sporo zmian - przed niespełna miesiącem fachowcy przygotowywali do betonowania stop nad parterem klatki B, a dziś gotowy jest już kolejny poziom. - W ostatnią środę wykonaliśmy betonowanie stopu nad pierwszym piętrem, co oznacza, że w najbliższych dniach, gdy tylko beton stężeje, wznoszone będą ściany kolejnego piętra - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.


A co jeszcze dzieje się na budowie Trevo? - Trwają dalsze roboty związane z wykonaniem podziemnej hali garażowej oraz przygotowaniem izolacji przeciwwodnych i termicznych ścian fundamentowych oraz ścian hali garażowej. Równolegle wznosimy ściany konstrukcyjne i działowe mieszkań zlokalizowanych na I piętrze klatki B, trwa także układanie instalacji elektrycznych w budynku - informuje Dariusz Malottke.


Jak dodaje kierownik sprzedaży, intensywne roboty trwają też w tej części budynku, w której zlokalizowane są mieszkania klatki A. - Przygotowujemy tak kolejne ściany żelbetowe i murowane, sukcesywnie wykonujemy też zasypywanie ścian garażowych i fundamentowych, wcześniej oczywiście odpowiednio zaizolowanych.


Warto w tym miejscu dodać, że oferta mieszkań Trevo od samego początku cieszy się dużym zainteresowaniem - kilkanaście lokali zostało już sprzedanych, rezerwowane są kolejne. Jeśli zatem szukają Państwo nowego, wygodnego mieszkania w Osowej, warto przyjrzeć się bliżej ofercie Trevo.
Bo warto zamieszkać w Osowej!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas