Poznaj Trevo!

16.03.2020

Od dziś w naszej ofercie dostępne są nowe mieszkania i apartamenty w Osowej - wszystko to w ramach premiery kolejnej inwestycji mieszkaniowej Pomorskich Domów. Nosi ona nazwę Trevo (pt. koniczyna) i będzie to dwuklatkowy, trzykondygnacyjny budynek wyposażony w dużą halę garażową, dwie nowoczesne windy, komórki lokatorskie, częściowo ogrodzony i kompleksowo zagospodarowany. Na miejsce realizacji tej inwestycji wybraliśmy ulicę Homera - doskonale skomunikowaną z centrum Osowej (500 m do ulicy Wodnika), a także z obwodnicą Trójmiasta. Nie bez znaczenia jest także bliskie sąsiedztwo dużych sklepów: SELGROS cash&carry, Centrum Handlowe Renk i dyskont Biedronka przy ulicy Meteorytowej.


W ofercie Trevo dostępne będą mieszkania 2- i 3-pokojowe w przedziale między 33-74 m2, w tym - lokale z własnymi zielonymi ogrodami. Z kolei, każde z mieszkań na wyższych kondygnacjach wyposażone będzie w duży słoneczny balkon. Budowa Trevo już ruszyła, a my rozpoczęliśmy oficjalną sprzedaż mieszkań w tym budynku. Na naszej stronie dostępne są już informacje na temat tej premierowej inwestycji.


Osoby zainteresowane naszą nową ofertą proszone są o kontakt telefoniczny (tel. 607 607 216 oraz 607 607 464) lub mailowy (biuro@pomorskiedomy.pl). W związku z ogłoszeniem stanu epidemicznego, zmieniliśmy czasowo sposób funkcjonowania naszego biura sprzedaży - zachęcamy Państwa w pierwszej kolejności właśnie do kontaktu telefonicznego oraz mailowego. Po wstępnej rozmowie, możliwe jest spotkanie z naszym doradcą w biurze sprzedaży lub na terenie realizowanej inwestycji.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas