Premiera: Centaura III etap

27.07.2020

Mamy przyjemność poinformować, że w naszej ofercie dostępne są już nowe, piękne mieszkania przy ulicy Centaura, które przygotujemy dla Państwa w ramach III etapu znanej już inwestycji. W dwukondygnacyjnym budynku, którego budowę rozpoczynamy już w najbliższych dniach, przygotujemy

25 wyjątkowych lokali mieszkalnych o powierzchniach między 36 m2 a 74 m2.

Każde z mieszkań parterowych wzbogacone zostanie o zielony ogród,
a każdy z lokali na wyższych kondygnacjach - w słoneczny balkon. Dla większej wygody mieszkańców, w budynku powstaną praktyczne komórki lokatorskie, a na grodzonym terenie przed budynkiem - prywatne miejsca parkingowe.


Inwestycja przy Centaura, której budowę rozpoczynamy już w najbliższych dniach, powstanie w najlepszej z osowskich lokalizacji - w centralnym punkcie tej dzielnicy, tuż przy świeżo wyremontowanej ulicy Koziorożca, która jest obecnie najważniejszym szlakiem komunikacyjnym Osowej. Gwarantuje to szybki dostęp zarówno do wszystkich ważnych miejsc dzielnicy (szkoły, sklepy, punkty usługowe), jak i najważniejszych dróg wylotowych, łączących Osowę z pozostałą częścią Trójmiasta.


Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego i mailowego - doświadczeni sprzedawcy udzielą Państwu pełnej informacji na temat inwestycji Centaura (III etap) i przedstawią ofertę mieszkań w tym budynku.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas