Jupiter wystartował!

30.01.2021

Mamy przyjemność poinformować, że rozpoczynamy oficjalną sprzedaż mieszkań realizowanych w budynku Jupiter, który zbudujemy dla Państwa
w Gdańsku Osowej, przy ulicy Galaktycznej 20. Będzie to nowoczesny, 4-kondygnacyjny budynek z 44 ustawnymi mieszkaniami o różnorodnych układach i powierzchniach (od 38 m2 do 66 m2).

Mieszkania parterowe wzbogacone zostaną o piękne, zielone ogrody, a do mieszkań na najwyższej kondygnacji przypisane będą wyjątkowe widokowe tarasy! W Jupiterze dostępne będą także komórki lokatorskie, rowerownia i praktyczna winda.


Już teraz w zakładce "oferta" znajdą Państwo kilka wybranych mieszkań
z oferty Jupitera. A osoby zainteresowane pełnym wachlarzem lokali w tym budynku zapraszamy do naszego biura sprzedaży, które od kilku miesięcy działa przy ulicy Kielnieńskiej 57 (Gdańsk Osowa).

W sprawie oferty Jupitera można także dzwonić lub pisać:
tel. 607 607 464, 607 607 216
biuro@pomorskiedomy.pl


Jupiter. Mieszkaj lepiej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas