Stelo: co za widok!

21.09.2022

Z góry widać więcej - zwłaszcza, gdy mowa o pięknym budynku mieszkaniowym, którego budowę prowadzimy od kilku miesięcy w gdańskiej Osowej. Stelo już teraz wygląda imponująco, co widać doskonale na nowych zdjęciach wykonanych z pomocą foto-drona. Zachęcamy do ich obejrzenia (zakładka: dziennik), a teraz wyliczamy, z aptekarską dokładnością, postępy prac budowlanych:
- trwają roboty związane ze wznoszeniem konstrukcji dachu i układaniem poszycia,
- prowadzimy zaawansowane prace elewacyjne,
- trwa montaż ostatnich okien,
- murujemy ścianki działowe w mieszkaniach na III piętrze Stelo,
- układamy instalacje elektryczne w mieszkaniach i na klatkach schodowych,
- wylewamy posadzki w lokalach,
- rozpoczęliśmy szpachlowanie ścian w mieszkaniach,
- trwa montaż instalacji podposadzkowej (ciepła/zimna woda oraz c.o.).


Oczywiście, o tym, jak sprawnie idą roboty, najlepiej przekonać się osobiście, odwiedzając Stelo przy ul. Galaktycznej. Zapraszamy także do naszego biura sprzedaży - chętnie opowiemy Państwu o naszym projekcie i przedstawimy pełną ofertę mieszkań w Stelo. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego: 607 607 216.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas