Szczęśliwa siódemka!

30.04.2021

Mamy to! Świetne, siódme miejsce naszego apartamentowca Navio
w plebiscycie na najciekawszą inwestycję mieszkaniową Trójmiasta 2020 roku to dla nas ogromne wyróżnienie, za które chcemy podziękować wszystkim, którzy postanowili oddać głos na nasz budynek. Konkurencja była bardzo silna, bo ubiegły rok obfitował w wiele naprawdę ciekawych projektów mieszkaniowych - najlepszym tego dowodem jest liczba inwestycji biorących udział w konkursie, aż 58 nominacji. Tym bardziej cieszymy się, że to właśnie nasz projekt - budynek Navio w Gdańsku Brzeźnie - zyskał Państwa uznanie.


- Staraliśmy się tak zaprojektować nasz budynek, by przykuwał uwagę, by rzczywiście mógł się podobać. Zwartą bryłę, z biało-grafitową elewacją, ozdobiliśmy starannie szlachetnym drewnem, co z pewnością dodało Navio urody. Zadbaliśmy także o klatkę schodową, której liczne zdobienia nawiązują do dalekomorskich podróży - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.


Jeszcze raz dziękujemy wszystkim Państwu za głosy oddane na Navio
i zapewniamy, że z równą starannością i zaangażowaniem będziemy realizować dla Państwa kolejne projekty mieszkaniowe.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas